Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Nalaďte se na jaro s novou postavou. Zabalte se do zeštíhlujících zábalů Body Wraps, které zároveň detoxikují tělo 08. 03. 2017

Jaro je ideální roční období pro změnu a detoxikaci těla. Po zimě začínáme mít chuť vyjít opět ven na čerstvý vzduch a všechny buňky našeho těla se těší na změnu počasí. Je také správný čas vyhnat z těla stres, usazené toxiny a zatočit s přebytečnými zimními kily. Nejlepší je samozřejmě přehodnotit svou životosprávu a začít pravidelně cvičit. Nastartovat organismus ale pomohou také speciální tělové zábaly Body Wraps, které zeštíhlují i detoxikují.

WePresent je nový bezdrátový prezentační systém do zasedačky i do kapsy, který vaši prezentaci připojí kamkoli 04. 03. 2017

Už se vám někdy stalo, že jste přišli na důležitou prezentaci a nefungovalo připojení k projektoru? Že systémy nebyly kompatibilní? Nebo by se vám někdy k prezentaci hodilo mít připojená všechna svá mobilní zařízení včetně tabletu a telefonu? Společnost Audiopro představuje nový systém pro bezdrátovou prezentaci, který toto vše, a ještě mnohem více, dokáže. Je ideální výbavou zasedací místnosti, ale můžete si ho vzít do kapsy s sebou na prezentaci kamkoli jinam. Najde využití nejen při firemních a obchodních prezentacích, ale i ve školství při přednáškách, seminářích či konferencích, ve státní správě nebo vládní sféře.

Během jarních prázdnin zůstávají byty prázdné a navíc lokalizované. Zloději to vědí 01. 03. 2017

Jarní prázdniny představují pro zloděje lákavou pozvánku do prázdných bytů a domů. Využívají skutečnosti, že rodiny hromadně odjíždějí, nejčastěji na hory. Navíc mají díky rozdělení prázdnin pro jednotlivá města i části Prahy přesně lokalizovaná místa, kde budou byty opuštěné. „Jen během loňských jarních prázdnin zloději způsobili vloupáním škody za téměř 200 milionů korun,“ prozrazuje Ivan Pavlíček, odborník na zabezpečení domácností ze společnosti Next a dodává: „V tomto období bylo nahlášeno na 4982 krádeží vloupáním a nejčastěji je měli na svědomí recidivisté a mladiství. Poměrně často také lidé zlodějům sami nahrávají svým chováním, kdy mají byty a domy špatně zabezpečené, nezamykají a jsou nevšímaví k tomu, co se kolem nich děje.“

Kontinentální postel jako záruka kvalitního spánku 28. 02. 2017

Kontinentální postele většinou známe z lepších hotelů, kde je velmi žádoucí jejich výška, která je 70 cm a více, ale samozřejmě také jejich komfort zajišťující klidný spánek. Tajemství postelí se skrývá především v jejich propracované konstrukci, která se velmi liší od postelí klasických.

Stručný návod, jak nejlépe vybrat psí krmivo 23. 02. 2017

Vybrat kvalitní a odpovídající krmivo pro vaše čtyřnohé kamarády je jeden z nejdůležitějších úkolů každého odpovědného pejskaře. Výhodnější a praktičtější je granulovaná strava, která obsahuje veškeré živiny, které pejsek potřebuje. Je ale důležité se v současné velké nabídce umět orientovat a především si správně vybrat. Připravili jsme pro vás stručný návod.

Budoucnost bude patřit technologiím – od lidí a pro lidi, předpovídá Accenture Technology Vision 2017 20. 02. 2017

Stále rychlejší rozvoj technologií zaměřených na člověka v rámci umělé inteligence, digitálních ekosystémů a tržišť, posílí úlohu lidí a bude hnacím motorem transformace podnikání i společnosti.

Mýty o dronech 16. 02. 2017

Drony jsou v poslední době stále oblíbenější. Experti dokonce označili uplynulý rok 2016 rokem dronů. Jsou vysněnou hračkou mnoha dětí i možným dopravcem některých internetových služeb. A ve výrazně profesionálnější verzi se již nyní stávají součástí vybavení armády, policie i Integrovaného záchranného systému. Díky rychlému nástupu jejich popularity se s nimi teprve seznamujeme a panuje o nich tedy nejeden mýtus.

Buďte na svátek zamilovaných připraveni, nepodceňte výběr kvalitní gastronomie, která podtrhne výjimečnost okamžiku 13. 02. 2017

Pro některé jeden z nejromantičtějších dnů v roce. Letošní svatý Valentýn vychází na neděli 14. února. Nejste-li královnou kuchyně, přenechte raději přípravu kulinářských specialit odborníkům a objednejte si zamilované menu třeba až do postele.

Co s hypotékou po rozvodu? 07. 02. 2017

V České republice se rozvádí skoro polovina všech manželství. Nejčastěji po třech nebo pěti letech. Jednou z nepříjemností rozvodu jsou i finanční komplikace s vypořádáním majetku. Tou nejčastější a největší bývá společná hypotéka, která je až na dvacet i více let. Jak se nejlépe vypořádat, pokud slib manželství nevydrží dobu hypotéky? Existuje několik možností.

Brabantia letos sází na zelenou barvu. Podporuje projekt na vyčištění oceánu a vyhlašuje „zeleň“ jako barvu roku 2017 03. 02. 2017

Brabantia bude v letošním roce opět přinášet prosté radosti života a vyhlašuje barvu "zeleně" jako svou vlajkovou barvu pro rok 2017. Zelená je barvou mládí, omlazení a revitalizace. Různé odstíny zelené jsou v současné době vidět na přehlídkových molech, na hlavních třídách a dostávají se i do interiérů.

Strana 6 z 93 (Celkem 922 záznamů)
 

Nenechte si ujít