Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Navštívili jsme za vás - kuchyňské studio PS Kuchyně 27. 03. 2009

I tento týden Vám server Spotrebice.cz přináší další díl ze seriálu reportáží z kuchyňských studií. Tentokrát z ateliéru firmy PS – Kuchyně s.r.o. na adrese Ječná 23, Praha 2. Hned v úvodu snad mohu prozradit, že majitelé dotyčné firmy z tohoto článku pravděpodobně nebudou mít velkou radost. Pojďme ale pěkně popořádku.

Okořeňte si život i domácnost! 25. 03. 2009

Březen je měsícem, kdy začíná jaro! A tím pádem je taky měsícem, kdy byste měli vysadit do květináčů a truhlíků v kuchyni a na verandě bylinky, které máte rádi. Jen se zamyslete! Co potěší vaše smysly více než krásná, specifická vůně čerstvých bylinek. Vaše jídla budou odteď ještě chutnější než kdy dřív!

Průtokové ohřívače - vše, co potřebujete vědět 24. 03. 2009

Průtokový ohřívač vody je spotřebič, který, jak už sám název napovídá, ohřívá protékající vodu, tudíž nepotřebuje k ohřívání zásobník jako bojler či kotel. Ohřívačů je mnoho druhů. Dva nejzákladnější jsou elektrický ohřívač vody a plynový ohřívač vody.

Kolik „žere“ váš vařič? 23. 03. 2009

Časová náročnost kuchtění a přípravy pokrmů se jistě liší domácnost od domácnosti, co však máme všichni společné, je právě zájem o úspory v energiích vynaložených na vaření. A to může platit jak pro energii elektrickou, tak pro tu námi vynaloženou. S novými technologiemi totiž lze výrazně ušetřit na elektřině i na dřině.

Jarní úklid si zaslouží domácnost i organismus 21. 03. 2009

Sluneční paprsky jsou stále hřejivější, dny se prodlužují, jaro zkrátka začíná klepat na dveře. Řada z nás plánuje velký jarní úklid domácnosti, aby bylo do Velikonoc vše perfektní. Bohužel však zapomínáme na svůj organismus, který po dlouhé zimě potřebuje vyčistit stejně jako náš byt či dům.

Jogurt – zdravá pochoutka pro každý den 19. 03. 2009

Mléčné výrobky jsou pro lidské tělo bohatým zdrojem vápníku, proteinů, riboflavinu a vitaminu B6 a B12. Už to je dostatečným podnětem, proč bychom je měli konzumovat denně.

Navštívili jsme za vás - kuchyňské studio DaDa 18. 03. 2009

V dalším díle našeho pravidelného seriálu o kuchyňských studiích jsme tentokrát zavítali do menšího neznačkového studia, jehož nabídka by mohla zaujmout zvláště ty zákazníky, kteří mají na rekonstrukci stávající či zakoupení nové kuchyně omezený rozpočet, ale přesto by chtěli nový nábytek i spotřebiče.

Sauna na dosah ruky 17. 03. 2009

V tomto brzkém jarním období na nás číhá za každým rohem mnoho bacilů. Jak předejít tomu, abychom onemocněli? Konzumací vitamínů, to je jasné. A čím dále? Přece otužováním ve studené sprše a v sauně!

Kolik „žere“ vaše myčka? 16. 03. 2009

V našem pátrání po možných úsporách při provozu běžných domácích spotřebičů pokračujeme, tentokrát se zaměřením na čím dál oblíbenějšího kuchyňského pomocníka – myčku nádobí. Ušetří vám nejen čas, ale také vodu a energii. To ovšem za předpokladů, že jste si dobře vybrali a zároveň i víte, jak ji efektivně používat.

Dva v jednom – praktické a skladné řešení 13. 03. 2009

Mikrovlnné trouby jsou stále velmi oblíbenými kuchyňskými pomocníky. Málokdo si dovede představit život bez nich! Aby vaše kuchyň nebyla neustále cítit po palačinkách, guláši či bramborové polévce, máte dvě možnosti..

Nenechte si ujít