Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Navštívili jsme za vás - kuchyňské studio Sykora 12. 03. 2009

Vybavujete-li novou kuchyni či plánujete rekuntrukci té stávající? Abychom Vám ušetřili čas při výběru toho nejlepšího kuchyňského studia pro Vás, přinášíme dnes druhý díl z našeho seriálu reportáží. Tentokrát z kuchyňského studia firmy Sykora na adrese Budějovická 1123/13, Praha 4.

Kakao - božský nápoj starých Mayů 11. 03. 2009

Ke zdravému mlsání nepatří jen ovoce, cereálie, med a mléčné výrobky. Můžete si ho zpestřit i konzumací kvalitního kakaa či produktů z něj vyrobených. Tento chutný, tmavohnědý prášek má široké využití při přípravě sladkých dezertů a nápojů.

Exotika na dosah ruky III. 10. 03. 2009

V poslední části našeho seriálu o exotickém ovoci, který jsme minulý měsíc odstartovali, jsme se rozhodli představit vám druhy exotického ovoce, které u nás nejsou příliš běžné.

Kolik „žere“ vaše pračka/sušička? 09. 03. 2009

Pračku běžně spouštíme i několikrát do týdne, a to nemusíme být zrovna extra početná domácnost. A právě u tohoto spotřebiče víc než u kteréhokoliv jiného můžeme ovlivnit jeho spotřebu – elektřiny, ale i vody. Vedle volby kvalitní značky je totiž nejdůležitější právě způsob, jakým zautomatizovanou péči o prádlo provádíme.

Hrnek nejen na pití 06. 03. 2009

Existuje tolik věcí, které musíte denně zvládnout! Vynést smetí, dojít se psem k veterináři, odeslat důležité dopisy, donést prádlo do čistírny, nakoupit něco dobrého na večerní posezení s přáteli…

Navštívili jsme za vás - kuchyňské studio Gorenje 05. 03. 2009

Vybavujete-li novou kuchyni či plánujete rekonstrukci té stávající, dříve nebo později se nevyhnete návštěvě některého z kuchyňských studií. Abychom Vám ušetřili čas při výběru toho nejlepšího, přinášíme Vám dnes první díl z našeho seriálu reportáží.

Václav Vydra: Zvládnu vyprat koš prádla i uvařit vajíčko na tvrdo! 04. 03. 2009

Václav Vydra nedá dopustit na lis na pomeranče a v lednici mu nesmí chybět sýry a šunka. Co dalšího prozradil o svém vztahu ke kuchyni, spotřebičům a vaření?

Jak strouhat efektivně? Přece elektricky! 03. 03. 2009

Zlámané nehty, sedřené prsty, opocené čelo – i tak můžete skončit po strouhání na běžném ručním struhadle. Co vás před tím zachrání? Přeci elektrické struhadlo, které během několika vteřin zpracuje veškeré suroviny, jež vás napadnou. Zelenina, ovoce, sýry, ořechy či rohlíky na strouhanku budou během jediného stisknutí spínače nastrouhány bez větší námahy.

Kolik „žere“ vaše lednička? 02. 03. 2009

Máte doma ledničku s chladničkou? Nepochybně ano. A víte jistě, že vás tito nepostradatelní domácí pomocníci nestojí víc, než je nezbytně nutné? Můžete to snadno zjistit, máme pro vás pár tipů, jak snížit jejich energetickou spotřebu, aniž byste je nutně hned museli měnit za nové - úspornější.

Armádní vajíčko 27. 02. 2009

Dnešní gadget je nezbytností pro ty, kdo milují armádní a válečné filmy, ve dne v noci chodí v maskáčích a čtou Naše vojsko. Pobaví ale i nás ostatní:o)

Nenechte si ujít