Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Sauna na dosah ruky 17. 03. 2009

V tomto brzkém jarním období na nás číhá za každým rohem mnoho bacilů. Jak předejít tomu, abychom onemocněli? Konzumací vitamínů, to je jasné. A čím dále? Přece otužováním ve studené sprše a v sauně!

Kolik „žere“ vaše myčka? 16. 03. 2009

V našem pátrání po možných úsporách při provozu běžných domácích spotřebičů pokračujeme, tentokrát se zaměřením na čím dál oblíbenějšího kuchyňského pomocníka – myčku nádobí. Ušetří vám nejen čas, ale také vodu a energii. To ovšem za předpokladů, že jste si dobře vybrali a zároveň i víte, jak ji efektivně používat.

Dva v jednom – praktické a skladné řešení 13. 03. 2009

Mikrovlnné trouby jsou stále velmi oblíbenými kuchyňskými pomocníky. Málokdo si dovede představit život bez nich! Aby vaše kuchyň nebyla neustále cítit po palačinkách, guláši či bramborové polévce, máte dvě možnosti..

Navštívili jsme za vás - kuchyňské studio Sykora 12. 03. 2009

Vybavujete-li novou kuchyni či plánujete rekuntrukci té stávající? Abychom Vám ušetřili čas při výběru toho nejlepšího kuchyňského studia pro Vás, přinášíme dnes druhý díl z našeho seriálu reportáží. Tentokrát z kuchyňského studia firmy Sykora na adrese Budějovická 1123/13, Praha 4.

Kakao - božský nápoj starých Mayů 11. 03. 2009

Ke zdravému mlsání nepatří jen ovoce, cereálie, med a mléčné výrobky. Můžete si ho zpestřit i konzumací kvalitního kakaa či produktů z něj vyrobených. Tento chutný, tmavohnědý prášek má široké využití při přípravě sladkých dezertů a nápojů.

Exotika na dosah ruky III. 10. 03. 2009

V poslední části našeho seriálu o exotickém ovoci, který jsme minulý měsíc odstartovali, jsme se rozhodli představit vám druhy exotického ovoce, které u nás nejsou příliš běžné.

Kolik „žere“ vaše pračka/sušička? 09. 03. 2009

Pračku běžně spouštíme i několikrát do týdne, a to nemusíme být zrovna extra početná domácnost. A právě u tohoto spotřebiče víc než u kteréhokoliv jiného můžeme ovlivnit jeho spotřebu – elektřiny, ale i vody. Vedle volby kvalitní značky je totiž nejdůležitější právě způsob, jakým zautomatizovanou péči o prádlo provádíme.

Hrnek nejen na pití 06. 03. 2009

Existuje tolik věcí, které musíte denně zvládnout! Vynést smetí, dojít se psem k veterináři, odeslat důležité dopisy, donést prádlo do čistírny, nakoupit něco dobrého na večerní posezení s přáteli…

Navštívili jsme za vás - kuchyňské studio Gorenje 05. 03. 2009

Vybavujete-li novou kuchyni či plánujete rekonstrukci té stávající, dříve nebo později se nevyhnete návštěvě některého z kuchyňských studií. Abychom Vám ušetřili čas při výběru toho nejlepšího, přinášíme Vám dnes první díl z našeho seriálu reportáží.

Václav Vydra: Zvládnu vyprat koš prádla i uvařit vajíčko na tvrdo! 04. 03. 2009

Václav Vydra nedá dopustit na lis na pomeranče a v lednici mu nesmí chybět sýry a šunka. Co dalšího prozradil o svém vztahu ke kuchyni, spotřebičům a vaření?

Nenechte si ujít