Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Jak strouhat efektivně? Přece elektricky! 03. 03. 2009

Zlámané nehty, sedřené prsty, opocené čelo – i tak můžete skončit po strouhání na běžném ručním struhadle. Co vás před tím zachrání? Přeci elektrické struhadlo, které během několika vteřin zpracuje veškeré suroviny, jež vás napadnou. Zelenina, ovoce, sýry, ořechy či rohlíky na strouhanku budou během jediného stisknutí spínače nastrouhány bez větší námahy.

Kolik „žere“ vaše lednička? 02. 03. 2009

Máte doma ledničku s chladničkou? Nepochybně ano. A víte jistě, že vás tito nepostradatelní domácí pomocníci nestojí víc, než je nezbytně nutné? Můžete to snadno zjistit, máme pro vás pár tipů, jak snížit jejich energetickou spotřebu, aniž byste je nutně hned museli měnit za nové - úspornější.

Armádní vajíčko 27. 02. 2009

Dnešní gadget je nezbytností pro ty, kdo milují armádní a válečné filmy, ve dne v noci chodí v maskáčích a čtou Naše vojsko. Pobaví ale i nás ostatní:o)

Co vás čeká v kuchyňském studiu 26. 02. 2009

Chystáte se zařizovat novou kuchyň či renovovat svou stávající? Potřebujete poradit, jak na to, na co si dát pozor nebo kam zajít a s kým se poradit?

Jana Doleželová: Tajemství sexy postavy - co má v ledničce? 25. 02. 2009

Jana Doleželová, vítězka soutěže Miss České republiky v roce 2004 a úspěšná modelka, prozrazuje v rozhovoru svůj recept na krásnou postavu. Co jí nesmí chybět v ledničce a jaký způsob úpravy potravin nesnáší?

Přehled domácích čističek vzduchu 24. 02. 2009

Možností, jak si zkvalitnit vzduch doma, a tím i utlumit čím dál častější respirační obtíže, se nabízí celá řada. Jaký typ přístroje si pořídit záleží doslova na tom, co vám doma „visí ve vzduchu“. Váháte-li, ale zároveň odevšad cítíte, že by to rozhodně něco chtělo, poradíme vám, po jakém spotřebiči se poohlédnout.

Šlehačka, šlehače, šlehání... 19. 02. 2009

Přiznejme si, kdo si dokážete v restauraci představit dort nebo kávu bez pořádné porce šlehačky? Myslím, že asi málokdo z vás. Právě tato sladká smetana s minimálním obsahem 30% tuku neodmyslitelně patří do jídelníčku skoro každého z nás.

Meleme, meleme kávu... 18. 02. 2009

Meleme, meleme kávu pro dědka a bábu! Kdo by neznal tuto jednoduchou dětskou povídačku. V dnešní době se ale zdá domácí mletí kávy jako přežitek. Většina lidí pije dnes kávu rozpustnou a kdo ne, ten má doma kávovar či presovač, do nějž si koupí kávu už předem namletou.

Aromaterapie z elektrické zásuvky 17. 02. 2009

Léčba vůněmi neboli aromaterapie má své místo nejen při vlastní snaze osvěžit vdechovaný vzduch, odreagovat se a tím i zmírnit alergické reakce, ale jak si následně uvedeme, může dokonce pomoct alergeny z obytného prostředí vymýtit.

David Suchařípa: Knedlíky nemusím, ke svíčkové si dám radši rýži 16. 02. 2009

S Davidem Suchařípou jsme se sešli na slavnostním křtu nových pivních tanků v restauraci Konvikt, jejímž je herec patronem. Povídali jsme si nejen o pivu, ale hlavně o jídle a o vaření.

Nenechte si ujít