Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Co vás čeká v kuchyňském studiu 26. 02. 2009

Chystáte se zařizovat novou kuchyň či renovovat svou stávající? Potřebujete poradit, jak na to, na co si dát pozor nebo kam zajít a s kým se poradit?

Jana Doleželová: Tajemství sexy postavy - co má v ledničce? 25. 02. 2009

Jana Doleželová, vítězka soutěže Miss České republiky v roce 2004 a úspěšná modelka, prozrazuje v rozhovoru svůj recept na krásnou postavu. Co jí nesmí chybět v ledničce a jaký způsob úpravy potravin nesnáší?

Přehled domácích čističek vzduchu 24. 02. 2009

Možností, jak si zkvalitnit vzduch doma, a tím i utlumit čím dál častější respirační obtíže, se nabízí celá řada. Jaký typ přístroje si pořídit záleží doslova na tom, co vám doma „visí ve vzduchu“. Váháte-li, ale zároveň odevšad cítíte, že by to rozhodně něco chtělo, poradíme vám, po jakém spotřebiči se poohlédnout.

Šlehačka, šlehače, šlehání... 19. 02. 2009

Přiznejme si, kdo si dokážete v restauraci představit dort nebo kávu bez pořádné porce šlehačky? Myslím, že asi málokdo z vás. Právě tato sladká smetana s minimálním obsahem 30% tuku neodmyslitelně patří do jídelníčku skoro každého z nás.

Meleme, meleme kávu... 18. 02. 2009

Meleme, meleme kávu pro dědka a bábu! Kdo by neznal tuto jednoduchou dětskou povídačku. V dnešní době se ale zdá domácí mletí kávy jako přežitek. Většina lidí pije dnes kávu rozpustnou a kdo ne, ten má doma kávovar či presovač, do nějž si koupí kávu už předem namletou.

Aromaterapie z elektrické zásuvky 17. 02. 2009

Léčba vůněmi neboli aromaterapie má své místo nejen při vlastní snaze osvěžit vdechovaný vzduch, odreagovat se a tím i zmírnit alergické reakce, ale jak si následně uvedeme, může dokonce pomoct alergeny z obytného prostředí vymýtit.

David Suchařípa: Knedlíky nemusím, ke svíčkové si dám radši rýži 16. 02. 2009

S Davidem Suchařípou jsme se sešli na slavnostním křtu nových pivních tanků v restauraci Konvikt, jejímž je herec patronem. Povídali jsme si nejen o pivu, ale hlavně o jídle a o vaření.

Víno na kuráž i na lásku! 14. 02. 2009

Každý člověk má jinou představu o romanticky stráveném večeru. Co k němu ale nepochybně patří? Svíčky. Příjemná hudba. Milostné objetí. A především číše kvalitního vína!

Zářivá, pohádková koupel 13. 02. 2009

I když Valentýn nepatří mezi typické české svátky a mnoho lidí jej odsuzuje, neznamená to, že si ho vy nemůžete pořádně užít. A to v klidu a pohodě v teple domácího krbu. Nebo ještě lépe! V teple vaší vany. Romantickou, relaxační koupel si můžete oživit třeba elektrickými světýlky plovoucími po vodní hladině.

Máma mele maso - na elektrickém mlýnku! 12. 02. 2009

Máma mele maso. To byla jedna z prvních vět, se kterou jsme se prakticky všichni setkali v první třídě ve slabikáři. Jen těžko si tehdy z nás někdo dovedl představit, co námahy a úsilí se za touto na pohled primitivní větou skrývá. Dnes už to však neplatí.

Nenechte si ujít