Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Koupelna hrou! 11. 02. 2009

Kdo by si nepřál mít krásnou, velkou koupelnu! Bohužel, ne vždy je toto přání splnitelné. Nebrání to však tomu, abyste si svoji koupelnu zařídili a upravili podle svých vlastních představ. Vkusné a přitom veselé doplňky, jako jsou háčky na ručníky, madla na osušky, stojánky na mýdlo, kartáčky na ruce či držátka na zubní kartáčky, oživí každý koupelnový interiér.

Exotika na dosah ruky podruhé 10. 02. 2009

Co je to rambutan, litchi a pomelo už z první části článku znáte. Víte však, čemu se přezdívá hvězdičkové ovoce, nebo jak se jí granátové jablíčko? Dnes vám to povíme a taky se podíváme pod slupku známým druhům exotického ovoce jako je banán nebo pomeranč.

Kouzlo centrálního vysávání 09. 02. 2009

Zdravý životní styl pro mnohé z nás představuje hlavně kontrolu nad sebou samými – jak se stravujeme, jak se hýbeme. Co už v této souvislosti vnímáme o něco méně, je prostředí, v němž žijeme. A přitom právě jeho vliv na naše zdraví je principiální. Zejména alergici o tom ví své.

Jak na výběr odšťavnovače 05. 02. 2009

Šťáva z čerstvého ovoce nám v zimním období prospěje na těle i na duchu. Jak ale dostat osvěžující chutný mok zpod slupky? Přece pomocí odšťavňovače! Na trhu jich je velké množství! Abyste si při jejich výběru nepřipadali bezradní, představíme vám pár typů a udělíme pár rad, podle čeho vybírat a na co si dát při nákupu pozor.

Palačinky jako z pravé francouzské crêperie 04. 02. 2009

Možná se vám také při slově palačinka vybaví svérázný šéfkuchař s bílou čepicí na hlavě, jak umně a s přehledem vyhazuje do vzduchu a otáčí jednu palačinku za druhou. I vy se můžete stát takovým mistrem, není na tom totiž nic složitého. Pokud se ale podobných kuchyňských hrátek vzdáte, pak si zpestřete přípravu palačinek alespoň jiným způsobem.

Exotika na dosah ruky 03. 02. 2009

Taky už vás tohle počasí nebaví? Zima, pochmurno, vítr, zešedlý sníh a všude jen šedá barva. Chce to nějakou pořádnou vzpruhu! Dopřejte si trochu exotiky a odpočinku!

Kuchyně, z níž se tají dech 02. 02. 2009

Bílý sporák, nerezový koš na odpadky, bílá mikrovlnka položená na kuchyňské lince, černá konvice na podlaze linoleum, vařečky dřevěné... Představujete si nějak takhle typickou kuchyň? No dobrá – typickou možná, ale rozhodně ne moderní. Trendem je sjednocení materiálů, otevření prostoru a důraz na čisté a jednoduché linie. A nemusí to stát statisíce.

Kdo vynese odpadkový koš? 29. 01. 2009

Jedna z nejméně oblíbených vět snad v každé domácnosti. “Kéž by tak náš koš byl bezedný,” pomyslí si leckdo. A co když tohle přání není tak docela z říše sci-fi? Umí ho, tedy alespoň částečně, vyplnit malý, ale výkonný kuchyňský pomocník, který se jmenuje drtič odpadu.

Jak vyzrát na roztoče 28. 01. 2009

Už minule jsme vyhlásili válku prachu, roztočům, alergiím a dalším nepříjemnostem, které tyto nežádoucí prvky našeho domova způsobují především citlivějším jedincům, jako jsou malé děti a alergici. Nyní navážeme a zaměříme se právě na nepříjemné roztoče - alergeny číslo jedna - a na způsoby, jak s nimi účinně bojovat.

Srovnávací test indukčních varných desek 27. 01. 2009

Indukční varné desky si stále častěji nacházejí své místo v českých domácnostech. Nabízí kombinaci bezpečnosti, elegance, efektivity a úspory a jejich oblíbenost stále stoupá. Porovnali jsme proto čtyři zástupce od různých firem a přinášíme vám výsledky.

Nenechte si ujít