Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Víno na kuráž i na lásku! 14. 02. 2009

Každý člověk má jinou představu o romanticky stráveném večeru. Co k němu ale nepochybně patří? Svíčky. Příjemná hudba. Milostné objetí. A především číše kvalitního vína!

Zářivá, pohádková koupel 13. 02. 2009

I když Valentýn nepatří mezi typické české svátky a mnoho lidí jej odsuzuje, neznamená to, že si ho vy nemůžete pořádně užít. A to v klidu a pohodě v teple domácího krbu. Nebo ještě lépe! V teple vaší vany. Romantickou, relaxační koupel si můžete oživit třeba elektrickými světýlky plovoucími po vodní hladině.

Máma mele maso - na elektrickém mlýnku! 12. 02. 2009

Máma mele maso. To byla jedna z prvních vět, se kterou jsme se prakticky všichni setkali v první třídě ve slabikáři. Jen těžko si tehdy z nás někdo dovedl představit, co námahy a úsilí se za touto na pohled primitivní větou skrývá. Dnes už to však neplatí.

Koupelna hrou! 11. 02. 2009

Kdo by si nepřál mít krásnou, velkou koupelnu! Bohužel, ne vždy je toto přání splnitelné. Nebrání to však tomu, abyste si svoji koupelnu zařídili a upravili podle svých vlastních představ. Vkusné a přitom veselé doplňky, jako jsou háčky na ručníky, madla na osušky, stojánky na mýdlo, kartáčky na ruce či držátka na zubní kartáčky, oživí každý koupelnový interiér.

Exotika na dosah ruky podruhé 10. 02. 2009

Co je to rambutan, litchi a pomelo už z první části článku znáte. Víte však, čemu se přezdívá hvězdičkové ovoce, nebo jak se jí granátové jablíčko? Dnes vám to povíme a taky se podíváme pod slupku známým druhům exotického ovoce jako je banán nebo pomeranč.

Kouzlo centrálního vysávání 09. 02. 2009

Zdravý životní styl pro mnohé z nás představuje hlavně kontrolu nad sebou samými – jak se stravujeme, jak se hýbeme. Co už v této souvislosti vnímáme o něco méně, je prostředí, v němž žijeme. A přitom právě jeho vliv na naše zdraví je principiální. Zejména alergici o tom ví své.

Jak na výběr odšťavnovače 05. 02. 2009

Šťáva z čerstvého ovoce nám v zimním období prospěje na těle i na duchu. Jak ale dostat osvěžující chutný mok zpod slupky? Přece pomocí odšťavňovače! Na trhu jich je velké množství! Abyste si při jejich výběru nepřipadali bezradní, představíme vám pár typů a udělíme pár rad, podle čeho vybírat a na co si dát při nákupu pozor.

Palačinky jako z pravé francouzské crêperie 04. 02. 2009

Možná se vám také při slově palačinka vybaví svérázný šéfkuchař s bílou čepicí na hlavě, jak umně a s přehledem vyhazuje do vzduchu a otáčí jednu palačinku za druhou. I vy se můžete stát takovým mistrem, není na tom totiž nic složitého. Pokud se ale podobných kuchyňských hrátek vzdáte, pak si zpestřete přípravu palačinek alespoň jiným způsobem.

Exotika na dosah ruky 03. 02. 2009

Taky už vás tohle počasí nebaví? Zima, pochmurno, vítr, zešedlý sníh a všude jen šedá barva. Chce to nějakou pořádnou vzpruhu! Dopřejte si trochu exotiky a odpočinku!

Kuchyně, z níž se tají dech 02. 02. 2009

Bílý sporák, nerezový koš na odpadky, bílá mikrovlnka položená na kuchyňské lince, černá konvice na podlaze linoleum, vařečky dřevěné... Představujete si nějak takhle typickou kuchyň? No dobrá – typickou možná, ale rozhodně ne moderní. Trendem je sjednocení materiálů, otevření prostoru a důraz na čisté a jednoduché linie. A nemusí to stát statisíce.

Nenechte si ujít