Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Kdo vynese odpadkový koš? 29. 01. 2009

Jedna z nejméně oblíbených vět snad v každé domácnosti. “Kéž by tak náš koš byl bezedný,” pomyslí si leckdo. A co když tohle přání není tak docela z říše sci-fi? Umí ho, tedy alespoň částečně, vyplnit malý, ale výkonný kuchyňský pomocník, který se jmenuje drtič odpadu.

Jak vyzrát na roztoče 28. 01. 2009

Už minule jsme vyhlásili válku prachu, roztočům, alergiím a dalším nepříjemnostem, které tyto nežádoucí prvky našeho domova způsobují především citlivějším jedincům, jako jsou malé děti a alergici. Nyní navážeme a zaměříme se právě na nepříjemné roztoče - alergeny číslo jedna - a na způsoby, jak s nimi účinně bojovat.

Srovnávací test indukčních varných desek 27. 01. 2009

Indukční varné desky si stále častěji nacházejí své místo v českých domácnostech. Nabízí kombinaci bezpečnosti, elegance, efektivity a úspory a jejich oblíbenost stále stoupá. Porovnali jsme proto čtyři zástupce od různých firem a přinášíme vám výsledky.

Konec luxování ve víru prachu 21. 01. 2009

Luxování, na které vzduchem létají vzpomínky ještě i hodinu poté, asi není zrovna úklidem dle vašich představ. Navíc sdílíte-li domácnost ještě s alergikem či astmatikem, i přes váš nepochybně dobrý úmysl se pochval asi moc nedočkáte. Je načase zvážit, zda namísto víření a přenášení nečistot nebude efektivnější je skutečně likvidovat.

Přímotop zajistí teplo rodinného krbu 20. 01. 2009

Zima za okny stále úřaduje a ještě nějaký čas tomu tak bude. Pokud vám připadá, že máte doma zimu a radiátory ne a ne vytáhnout teplotu výše, pak je čas jednat. Možná už jsou ale ty nejhorší mrazy za námi. Možný nikoli. S takovým pomocníkem, jakým je přímotop, vám bude teplo zima, ne zima.

Potraviny ve vakuu 19. 01. 2009

Jistě znáte ten šok, když po návratu z víkendu na chalupě otevřete ledničku a vyvalí se na vás odporný zápach něčeho, co ještě před několika dny tak příjemně laskalo vaše chuťové buňky. Vina je většinou na straně špatného uskladnění dobrot ve vaší lednici.

Myslete zeleně 16. 01. 2009

Není pochyb, že ekologie je v současnosti velké téma. Globální oteplování, toxické hračky pro děti nebo ničení deštných pralesů – o tom se v tisku mluví denně. V ženských magazínech se zase dočtěte o tom, že módní návrhářka Stella McCartney nikdy nepoužívá přírodní kůži. Ekologie je zkrátka téma současnosti, možná trochu "profláklé", ale vysoce aktuální.

Má panenko neplakej 15. 01. 2009

Cibule je zdravá, o tom nemůže být pochyb. Pokud už ale při jejím loupání a krájení nechcete samovolně ronit krokodýlí slzy, tak pro vás máme tip. Nemusíte se už zdržovat lidovými metodami, jakými jsou například čichání čerstvého chleba či dávání lžičky do pusy. Pořiďte si speciální brýle. Stačí jen nasadit a začít pracovat.

Speciální drink pro každého 13. 01. 2009

Pořádáte party a chcete, aby se vaši hosti cítili opravdu vítaní? A jsou mezi vnimi muzikanti, zubaři nebo paleontologové?:o) Máme tip!

Bacte bacil vitamínem! 12. 01. 2009

Mrazivé počasí, které momentálně u nás vládne, přímo svádí k nastydnutí. Obzvlášť v případě, pokud chodíme po venku jen tak lehce oblečeni, bez čepice, šály a rukavic. Abyste všem bacilům unikli a obrnili se před nimi, dopřejte si pořádnou dávku vitamínů každý den. Vitamínová bomba v podobě čerstvého ovoce, salátu i obyčejné ovocné šťávy vašemu organismu jedině prospěje.

Nenechte si ujít