Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Informace na dosah ruky 09. 01. 2009

Papíry, letáky, noviny a další tiskoviny – to všechno plní naše schránky. Když se nám pak dostanou domů na stůl, tak jeden neví, kde je jich konec a kam je dát. Možností se nabízí několik...

Jak vybrat kuchyňského robota 08. 01. 2009

Když Karel Čapek poprvé ve hře RUR použil slovo robot, nejspíš nečekal, že o pár desítek let později bude jednodušší verze jeho hlavních hrdinů pomáhat skoro v každé kuchyni.

Toastovače od A do Z 07. 01. 2009

Víte, jaký je rozdíl mezi toastovačem a topinkovačem? A tušili jste, že existuje muzeum toasterů? Vše, co potřebujete vědět o tomhle milém domácím spotřebiči přehledně a pohromadě v jednom článku.

Umění, které vám bude chutnat 06. 01. 2009

Jíme i očima, to je stará známá věc. I ta nejlibější pochoutka může vypadat dost nevábně, není-li pěkně a čistě upravena. A naopak, i obyčejné jídlo může dostat šmrnc, když jej vkusně ozdobíte.

Zdravé vaření v parní troubě? Bez problému! 05. 01. 2009

Možná jste si do nového roku dali nějaká předsevzetí. A možná mezi nimi bylo i přání zhubnout! Aby vám to šlo lépe, bez násilného odříkání a útrap, začněte si vařit zdravá jídla zdravým způsobem. Jak? Přece v parní troubě!

Med přímo od včeličky 02. 01. 2009

Pokud máte chuť si osladit život, klidně to udělejte. Myslete ale na své zdraví a použijte k tomu med. Je sladký. Je chutný. Není chemický. Navíc se hodí do čaje, mléka, na cereálie či do pečiva. Jak to ale udělat, abyste od něj nebyli zapatlaní pokaždé, když si ho dáváte? Pořiďte si zajímavou nádobku ve tvaru včely a zpříjemněte své stolování.

Šťastný nový rok! 01. 01. 2009

Šťastný nový rok plný radosti, úspěchů a příjemných zážitků vám přeje redakce Spotřebiče.cz

Vychlazené bublinky 31. 12. 2008

Konec starého roku je tu a s ním je spojená i oslava příchodu roku nového. Málokdo si umí představit silvestrovskou půlnoc bez přípitku se sklenkou šampaňského. A přestože rtuť na venkovních teploměrech nevypadá, že stoupne nad nulu, přinášíme pár spotřebičových tipů, jak vychladit „bublinky“ na tu správnou teplotu.

Honzo, vstávej! Kolik je hodin? 30. 12. 2008

Ranní vstávání není nic příjemného. Obzvlášť pokud musíte vstávat brzy a venku je tma jako v pytli. Z vyhřáté postele vás ale zaručeně vyžene nepříjemný zvuk budíku.

Krásné Vánoce... 24. 12. 2008

šťastný Štědrý den a mnoho spokojenosti nejen ve svátečních dnech vám přeje redakce Spotřebiče.cz

Nenechte si ujít