Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Umění, které vám bude chutnat 06. 01. 2009

Jíme i očima, to je stará známá věc. I ta nejlibější pochoutka může vypadat dost nevábně, není-li pěkně a čistě upravena. A naopak, i obyčejné jídlo může dostat šmrnc, když jej vkusně ozdobíte.

Zdravé vaření v parní troubě? Bez problému! 05. 01. 2009

Možná jste si do nového roku dali nějaká předsevzetí. A možná mezi nimi bylo i přání zhubnout! Aby vám to šlo lépe, bez násilného odříkání a útrap, začněte si vařit zdravá jídla zdravým způsobem. Jak? Přece v parní troubě!

Med přímo od včeličky 02. 01. 2009

Pokud máte chuť si osladit život, klidně to udělejte. Myslete ale na své zdraví a použijte k tomu med. Je sladký. Je chutný. Není chemický. Navíc se hodí do čaje, mléka, na cereálie či do pečiva. Jak to ale udělat, abyste od něj nebyli zapatlaní pokaždé, když si ho dáváte? Pořiďte si zajímavou nádobku ve tvaru včely a zpříjemněte své stolování.

Šťastný nový rok! 01. 01. 2009

Šťastný nový rok plný radosti, úspěchů a příjemných zážitků vám přeje redakce Spotřebiče.cz

Vychlazené bublinky 31. 12. 2008

Konec starého roku je tu a s ním je spojená i oslava příchodu roku nového. Málokdo si umí představit silvestrovskou půlnoc bez přípitku se sklenkou šampaňského. A přestože rtuť na venkovních teploměrech nevypadá, že stoupne nad nulu, přinášíme pár spotřebičových tipů, jak vychladit „bublinky“ na tu správnou teplotu.

Honzo, vstávej! Kolik je hodin? 30. 12. 2008

Ranní vstávání není nic příjemného. Obzvlášť pokud musíte vstávat brzy a venku je tma jako v pytli. Z vyhřáté postele vás ale zaručeně vyžene nepříjemný zvuk budíku.

Krásné Vánoce... 24. 12. 2008

šťastný Štědrý den a mnoho spokojenosti nejen ve svátečních dnech vám přeje redakce Spotřebiče.cz

Vánoční tip pro šikovné ručičky 23. 12. 2008

I když se nám nesčetné reklamy snaží namluvit, že o Vánocích je nejpodstatnější nakoupit hromadu dárků, a to i za cenu půjčky, kterou budeme splácet až do příštích svátků, Vánoce jsou především svátky klidu a lásky. Často bývá štědrovečerní večeře jedinou příležitostí v roce, kdy se sejde celá rodina. Jestli se i u vás o Vánocích sjíždí široké příbuzenstvo včetně tetiček a strýčků ze třetího kolene, jistě uvítáte tip, jak do toho vánočního mumraje vnést alespoň trochu organizace.

Vánoční posvícení 22. 12. 2008

Světlo je odvěkou součástí Vánoc a stejně tak provází i celou dobou adventní. Těžko si tento tradiční závěr roku představit bez svíček, nazdobených stromků, nasvícených ulic, výloh a jiných dekorací. Všude kolem to hýří světýlky a blikátky všech možných barev a jistě se ani ta vaše výzdoba bez nich neobejde.

Když pračka stávkuje 18. 12. 2008

Proběhli jste celý byt, abyste konečně sesbírali všechno prádlo, šup s ním do pračky, zapnout a... přístroj ani neblikne. Pračka stávkuje. A když už ji přeci jen přimějete k činnosti, zakrátko se „pomstí“ slušnou kaluží v koupelně. Co s tím? Jak reagovat na nejčastější problémy a hlavně jak jim předcházet, o tom více v dnešním článku.

Nenechte si ujít