Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Nejen na kuráž, hlavně na zahřátí 17. 12. 2008

Při běhání po městě a obstarávání vánočních dárků nám zima může pěkně zkazit náladu. Jak si ji můžeme vylepšit a spolu s ní i přípravu na Štědrý den? Dejte si na adventních trzích nebo doma něco dobrého, teplého na zahřátí. Potěší to nejen váš prochladlý organismus, ale i vaši duši.

Remoska - český vynález, který zbožňují i ve světě 16. 12. 2008

Dnes nebudeme pět ódy na kontaktní čočky, které jsou z hlavy českého vynálezce Otta Wichterleho, ani na slovo robot, které vymyslel Josef Čapek pro knihu svého bratra Karla, a které se dnes používá po celém světě. Dnes totiž bude řeč o remosce.

Slovníček moderní kuchyně I. 12. 12. 2008

Kdysi to bývalo jednoduché, v kuchyni stála kamna, ledničky ani myčky neexistovaly a o moderních mixérech a robotech se hospodyňkám jen zdálo. Ale pokrok jde rychle kupředu a není jednoduché se vyznat ve všech těch názvech novinek na trhu.

Zdravá výživa snadno a rychle 10. 12. 2008

Začnu zdravě jíst, slibujete si už po tisící, a začínáte hledat informace o tom, co vám na talíři pomáhá a co naopak škodí. Jenže pak hon za zdravou výživou vzdáte, protože vám to přijde příliš složité. Znáte to? Máme radu!

Zvažte, co sníst a co ne 09. 12. 2008

Předvánoční a především vánoční čas svádí ke konzumaci nadměrného množství jídla. Cukroví, vánočky, záviny, kapříci, saláty, chlebíčky a spousta dalších dobrot se na nás odevšad smějí. Následkem toho všichni tloustneme.

Pára je opět na výsluní 08. 12. 2008

Předvánoční úklid zabere hodně času. Člověk se při něm nadře tak, že už mu nezbývá mnoho sil na to, aby si užil adventní atmosféru. Také přemýšlíte, jak si zjednodušit práci, aby vám zbylo více času na rodinu a věci, co vás baví?

Zhluboka dýchat? Jen pokud je co! 05. 12. 2008

Ústřední i elektrické topení mají často za následek, že vlhkost v našich domovech klesá. Mnohdy se hodnota vlhkosti dostane až pod 20%, což je skoro jako na Sahaře. Stává se tak, že nás začíná škrábat v krku, trápí nás dráždivý kašel a hůře se nám dýchá. V některých případech může mít suchý vzduch za následek chronická onemocnění horních a dolních cest dýchacích. I naše pokožka trpí a vysušuje se. Je tedy na čase se proti tomu bránit! Správná vlhkost vzduchu by totiž podle lékařů měla být mezi 40 – 50%.

Zkuste bio praní s mýdlovými ořechy 03. 12. 2008

Indické mýdlové ořechy, plody Sapindus mucorossi, představují ekologickou a výrazně levnější alternativu k účinným, avšak nešetrným pracím prostředkům. Velkou úlevou jsou zejména pro alergiky a jedince s citlivou pokožkou. Žádný div, že jej zkouší čím dál víc domácností i u nás. Pár tipů, jak s ořechy prát, vám přináší i tento článek.

Nenechte peníze uletět komínem - Vyměňte staré vafky za nové s Pražskou plynárenskou 02. 12. 2008

Pražská plynárenská připravila pro své klienty výhodnou nabídku, díky které mohou vyměnit své staré nehospodárné topidlo Gamat (tzv. vafky) za nový model s lepšími regulačními prvky, který výrazně sníží účty za plyn. Které vafky můžete vyměnit, jak dlouho to bude trvat, kolik to bude stát a kde si výměnu objednat? Všechny informace najdete v tomto článku.

Pro milovníky banánů 01. 12. 2008

Banány jsou mezi Čechy nejoblíbenější cizokrajné ovoce. Není divu, skvěle chutnají a jsou i zdraví prospěšné. Jestli i vy patříte mezi jejich milovníky, pojďte se podívat, co by se vám doma mohlo hodit.

Nenechte si ujít