Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Zkuste bio praní s mýdlovými ořechy 03. 12. 2008

Indické mýdlové ořechy, plody Sapindus mucorossi, představují ekologickou a výrazně levnější alternativu k účinným, avšak nešetrným pracím prostředkům. Velkou úlevou jsou zejména pro alergiky a jedince s citlivou pokožkou. Žádný div, že jej zkouší čím dál víc domácností i u nás. Pár tipů, jak s ořechy prát, vám přináší i tento článek.

Nenechte peníze uletět komínem - Vyměňte staré vafky za nové s Pražskou plynárenskou 02. 12. 2008

Pražská plynárenská připravila pro své klienty výhodnou nabídku, díky které mohou vyměnit své staré nehospodárné topidlo Gamat (tzv. vafky) za nový model s lepšími regulačními prvky, který výrazně sníží účty za plyn. Které vafky můžete vyměnit, jak dlouho to bude trvat, kolik to bude stát a kde si výměnu objednat? Všechny informace najdete v tomto článku.

Pro milovníky banánů 01. 12. 2008

Banány jsou mezi Čechy nejoblíbenější cizokrajné ovoce. Není divu, skvěle chutnají a jsou i zdraví prospěšné. Jestli i vy patříte mezi jejich milovníky, pojďte se podívat, co by se vám doma mohlo hodit.

Nádech, výdech…aneb čističe vzduchu 28. 11. 2008

Nikdo netouží dýchat znečištěný vzduch, a to ani venku, ani doma! Co ale dělat, když na vás ze všech koutů číhá spousta mikroskopických částeček, které vám zdravé hluboké nadechnutí znemožňují? Vyzrajte na ně! S čističem vzduchu se vám bude dýchat lehce jako nikdy předtím.

Rychlovarné konvice - vše, co potřebujete vědět 27. 11. 2008

Ranní čaj, káva, kakao nebo taky zdravý oběd – na to všechno vám stačí pár surovin (někdy jenom jedna) a horká voda. Ne vždy ale máme po ruce sporák a někdy jsme také příliš líní. Řešení je jednoduché – rychlovarná konvice. V dnešním článku se dozvíte, v čem jsou její výhody, jak si vybrat tu pravou a jak s ní správně zacházet, aby dlouho sloužila

Zaostřeno na design: Hvězdné války v kuchyni 26. 11. 2008

Pokud se jen tak něčeho nezaleknete a žánr sci-fi vám není cizí, můžete na to upozornit i ve své kuchyni. Obzvlášť máte-li kromě chuti na toast také chuť blýsknout se s něčím neokoukaným. A hlavně si nenechte namluvit, že hračky do kuchyně nepatří…

Srovnávací test kávovarů 24. 11. 2008

Na dobré espresso nebo cappuccino už nemusíte chodit do kavárny. Ceny kávovarů už nejsou tak vysoké, aby si ho nemohla dovolit i vaše domácnost. Abyste si i doma vychutnali tu nejlepší kávu, musíte si koupit kvalitní přístroj. A který to je? To jsme se pro vás snažili zjistit v dnešním testu.

Bublinky s padákem 21. 11. 2008

Slavíte narozeniny, příchod Nového roku, svatbu, narození dítěte či povýšení? Pak u vás asi nechybí šampaňské. Jak tuhle slavnostní chvíli, kdy špunt vyletí z láhve, ještě zpestřit? Máme tip!

Jak vybírat elektrický nůž 20. 11. 2008

Ukrojit čerstvý chléb nebo naporcovat zmrzlé maso, to je často oříšek i pro zdatné kuchaře a kuchařky. Práci vám může usnadnit elektrický nůž. Pro ty, kdo ví, že se jí i očima, pak jistě bude podstatné, že nože plátkují mnohem přesněji a rovněji, než to zvládne netrénovaná ruka.

Zaostřeno na design: Inspirace v orientu 18. 11. 2008

Nespoutanost přírody, kultury i životní filosofie zemí dálného východu… To vše zní – a nutno dodat, že když se ví, jak na to, tak i vypadá – velmi lákavě a nekonvenčně. Ale pozor, výrazné rysy asijského a afrického kontinentu není moc šťastné jen tak bezhlavě mísit. Čím se tedy inspirovat a co už tuzemský obyčej neskousne?

Nenechte si ujít