Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Nádech, výdech…aneb čističe vzduchu 28. 11. 2008

Nikdo netouží dýchat znečištěný vzduch, a to ani venku, ani doma! Co ale dělat, když na vás ze všech koutů číhá spousta mikroskopických částeček, které vám zdravé hluboké nadechnutí znemožňují? Vyzrajte na ně! S čističem vzduchu se vám bude dýchat lehce jako nikdy předtím.

Rychlovarné konvice - vše, co potřebujete vědět 27. 11. 2008

Ranní čaj, káva, kakao nebo taky zdravý oběd – na to všechno vám stačí pár surovin (někdy jenom jedna) a horká voda. Ne vždy ale máme po ruce sporák a někdy jsme také příliš líní. Řešení je jednoduché – rychlovarná konvice. V dnešním článku se dozvíte, v čem jsou její výhody, jak si vybrat tu pravou a jak s ní správně zacházet, aby dlouho sloužila

Zaostřeno na design: Hvězdné války v kuchyni 26. 11. 2008

Pokud se jen tak něčeho nezaleknete a žánr sci-fi vám není cizí, můžete na to upozornit i ve své kuchyni. Obzvlášť máte-li kromě chuti na toast také chuť blýsknout se s něčím neokoukaným. A hlavně si nenechte namluvit, že hračky do kuchyně nepatří…

Srovnávací test kávovarů 24. 11. 2008

Na dobré espresso nebo cappuccino už nemusíte chodit do kavárny. Ceny kávovarů už nejsou tak vysoké, aby si ho nemohla dovolit i vaše domácnost. Abyste si i doma vychutnali tu nejlepší kávu, musíte si koupit kvalitní přístroj. A který to je? To jsme se pro vás snažili zjistit v dnešním testu.

Bublinky s padákem 21. 11. 2008

Slavíte narozeniny, příchod Nového roku, svatbu, narození dítěte či povýšení? Pak u vás asi nechybí šampaňské. Jak tuhle slavnostní chvíli, kdy špunt vyletí z láhve, ještě zpestřit? Máme tip!

Jak vybírat elektrický nůž 20. 11. 2008

Ukrojit čerstvý chléb nebo naporcovat zmrzlé maso, to je často oříšek i pro zdatné kuchaře a kuchařky. Práci vám může usnadnit elektrický nůž. Pro ty, kdo ví, že se jí i očima, pak jistě bude podstatné, že nože plátkují mnohem přesněji a rovněji, než to zvládne netrénovaná ruka.

Zaostřeno na design: Inspirace v orientu 18. 11. 2008

Nespoutanost přírody, kultury i životní filosofie zemí dálného východu… To vše zní – a nutno dodat, že když se ví, jak na to, tak i vypadá – velmi lákavě a nekonvenčně. Ale pozor, výrazné rysy asijského a afrického kontinentu není moc šťastné jen tak bezhlavě mísit. Čím se tedy inspirovat a co už tuzemský obyčej neskousne?

Hrajeme si s čajem 13. 11. 2008

Svatý Martin nám přinesl závěje sněhu. Co jiného může udělat dětem v tomto období větší radost? Je čas koulování, sáňkování a stavění sněhuláků, ty zdatnější čekají lyže či snowboard. Ale po celém dni stráveném na svahu snad každý uvítá hrníček horkého čaje na zahřátí.

Vybíráme novou pračku 12. 11. 2008

Dožívá vám v domácnosti pračka se dvěma funkcemi, která při provozu vydává takové zvuky, že i váš jinak mírumilovný soused popadne baseballovou pálku a jde vás odhodlaně zbavit neznámého vandala? Zní-li vaše odpověď „ano“, pak vězte, že další negativa vašeho sentimentálního vztahu k staré pračce jsou s největší pravděpodobností i její vysoká spotřeba nebo nemožnost prádlo vysušit. Ano, chce to změnu.

Nemyjte nádobí za trest. Myjte ho za odměnu! 11. 11. 2008

Mytí nádobí je pro většinu z nás pěkná otrava. A to i v případě, že vlastníme myčku na nádobí. Co ale mají říkat ti, kteří myčku nemají a musí se spolehnout na své vlastní síly? Existují dvě možnosti! Buď si budou stěžovat a celý mycí akt si ještě více znechutí, nebo si tuto nepříjemnou činnost zpestří. Ptáte se, jak to udělat? Pořiďte si ke dřezu veselé, zajímavé a vkusné doplňky, s nimiž vám práce půjde rychleji od ruky.

Nenechte si ujít