Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Srovnávací test fritéz – nečekejte jenom smažení 10. 11. 2008

Není hranolka jako hranolka. Někdo má raději ty z McDonalda, někdo ty z Burger Kinga, někteří blázni dokonce ty z KFC. V čem se ale liší? Vždyť je to jen kus osmažené brambory, říkáte si. Ale ve skutečnosti se liší nejen tloušťkou a délkou, ale i odrůdou brambory, délkou jejího smažení, kvalitou oleje nebo jeho teplotou. Právě fritéza má proto ve velké míře na svědomí, jestli vám hranolka chutná nebo ne.

Čaj a naše zdraví 07. 11. 2008

Zdraví je to nejdůležitější v našem životě, proto bychom něj měli řádně pečovat. Pomoci nám v tom mohou i čaje a jejich téměř zázračné účinky.

Když uklízí módní ikona 06. 11. 2008

Kdo říká, že při domácím úklidu máte nosit staré oblečení a vypadat jako šmudla? No dobrá, asi by nebylo nejpraktičtější drhnout schody v plesových šatech...Přesto nemusíte ani při domácích pracech na vzhled rezignovat.

Kde chuť vyhrává nad vším 05. 11. 2008

Hranolky – vrahové zdravé výživy, ale zároveň pochoutka, které se těžko odolává. Proto se posledních pár let rozmohly mražené hranolky do mikrovlnné trouby, do trouby nebo na sucho na pánev. Ty se ale nikdy nemohou vyrovnat těm tradičním dozlatova ufritovaným hranolkům v poctivém oleji. Že to podle vás nezní tak lákavě? A měli jste lepší než čerstvě osmažené frenč fries z McDonalda? Tak si takové zkuste připravit doma a uvidíte, že vaše předsevzetí týkající se zdravé výživy budou rychle ta tam.

Velká podzimní soutěž o tři vinotéky Karma 04. 11. 2008

Češi mají víno rádi a podzim se v mysli mnoha z nich pojí s vinobraním. Proto vám ve spolupráci se společností Karma přinášíme velkou podzimní soutěž o tři domácí vinotéky na uskladnění vašich pokladů v láhvi.

Srovnávací test systémových žehliček s parním generátorem 03. 11. 2008

Systémové žehličky mají oproti svým méně chytrým předchůdkyním jednu věc navíc. Je to parní generátor, jakýsi bojler na vodu, který slouží jako zásobník a zároveň i jako stojan pro žehličku. Když si žehličku odložíte, nasaje rovnou ze zásobníku potřebnou dávku páry pro další várku prádla.

Halloween, aneb podzimní čas trochu jinak 30. 10. 2008

Sychravé podzimní počasí podtrhuje atmosféru dušiček, které nás o víkendu čekají. Ještě dříve ale přijde netypický svátek spjatý s tímto obdobím. Je jím Halloween! Stejně jako obyvatelé západního světa, odkud k nám tento svátek přišel, ho můžete 31. října oslavit i vy. Jak na to? Co všechno příprava Halloweenské oslavy obnáší a co by na ní nemělo chybět?

Ani věneček, ani rakvičku! 29. 10. 2008

Počasí se nám začíná kazit. Venku přituhuje a zima se pomalu vkrádá do našich domovů, stejně jako ponurá atmosféra a podzimní deprese. Mrazí vám z toho v zádech? Mělo by. Dejte si tedy něco dobrého na zub. Ještě, že se na podzim nemusí držet diety, plavková sezóna je za námi a plesová daleko před námi. Proto je čas upéct si něco dobrého. A co jiného by to mělo být než sušenky v halloweenském stylu.

Jakou barvu má voda? 28. 10. 2008

Možná už jste svým dětem dali nějakou tu více či méně uspokojivou odpověď na tenhle jejich obvyklý dotaz. Ale neodbývejme malé všetečky a raději je zkusme přesvědčit, že voda tekoucí z kohoutku může být tak barevná, jak sami budou chtít.

Sušičky - jděte na prádlo chytře! 27. 10. 2008

Praní prádla, věšení, sušení, žehlení, skládání, uložení do skříně. K tomu, abychom vypadali jako ze škatulky, je zapotřebí mnoho kroků a celý tento proces je velice vyčerpávající. Jak si ale cestu zjednodušit? Jde to snáze, než byste čekali. Pořiďte si sušičku na prádlo. S ní bude vaše oblečení, lůžkoviny, ručníky a další textil rychle suchý a nepomačkaný hned po vytažení ze sušičky. Jak ale taková sušička funguje a co od ní můžete čekat?

Nenechte si ujít