Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Srovnávací test mikrovlnek, které umí vařit v páře 24. 10. 2008

Zdravý životní styl už dnes není jen výsadou sportovců a pár nadšenců. Stále více lidí přemýšlí o tom, jak si chránit zdraví a udržet se v co nejlepší kondici až do vysokého věku. Správná výživa je v této snaze velmi důležitou složkou. Pokud i vám záleží na tom, co jíte, zbystřete.

Váhavá lžíce 23. 10. 2008

Jste typ, který vaří od oka? Tak pak tentokrát dnešní gadget asi neoceníte. Ale i tak čtěte dál a uvidíte, co všechno už dnes může usnadnit hospodyňkám vaření, nebo spíše vážení. A pokud neznáte míru, tak je dnešní „udělátko“ přesně pro vás. Tak co? Už jste zvědaví?

Kam s noži 21. 10. 2008

Kam s ním? To je otázka, kterou si pokládal už Jan Neruda, když se snažil zbavit staré slámy ze svého slamníku. My se slámy zbavit nechceme, my si chceme udělat pořádek v kuchyni, vše urovnat a dát na své místo. Co když ale některé věci místo nemají? Není nic snazšího, než jim ho udělat! Připadá vám, že nemáte nádobí a příbory už kam dát? Máme pro vás tip. Je jím magnetický držák na nože - praktický, jednoduchý a padnoucí do každé kuchyně. Přesvědčte se sami.

Uklizeno za pět minut díky páře 20. 10. 2008

Jestli nestíháte denně luxovat, vytírat, leštit či jinak zbavovat podlahoviny nečistot a všudypřítomného prachu, nezoufejte, protože zdaleka nejste sami. Všude tam, kde je hadr s kbelíkem málo a vysavač už zase moc, se nabízí použití parního čističe. Ale je to skutečně takový zázrak, jak se všude uvádí?

Příbor pro malé i velké opraváře 18. 10. 2008

Máte doma kutila? Takového, který každou volnou chvilku tráví s nářadím v ruce? Tak to pro vás máme tip na úžasný dárek.

I muži mají své... spotřebiče 17. 10. 2008

Na Spotřebičích už bylo o péči o vlasy napsáno snad všechno, co se dalo. Vlasy už byly rovné, vlnkaté, kudrnaté, suché, mokré.. Dnes ale budou krátké! Ano, tentokrát si v článku o péči na vlasu přijdou na své i muži. Řeč (nebo vlastně písmo) totiž bude o zastřihovačích vlasů!

Jak správně připravit čaj 16. 10. 2008

O tom, kde se čaj vzal, kdo ho objevil a jak to s ním šlo v dějinách dál, už od minula něco málo víme. Ale jak správně dostat čaj na náš stůl tak, aby voněl, zahřál a byl nám prospěšný? Čajomilci si z přípravy a popíjení čaje dokáží udělat několikahodinovou zábavu, jiní ho uvaří a vypijí během několika málo minut.

Veselý oběd i na vašem stole 15. 10. 2008

Rýže. Hlavní asijská plodina, která se již dlouhou dobu objevuje i na našich stolech jako příloha mnohých pokrmů. Kdo by ji neznal. Jak ale docílit toho, aby se nám nezdála pořád tak jednotvárná? Kopečky pomocí naběračky již nejsou v módě. Teď letí rýže upravená tvořítky různých tvarů!

Když citron… 14. 10. 2008

…stříkne do oka, to víme, to známe, nastane bolest divoká, to víme, to známe,“ zpívá se v jedné písničce Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře. Není ale citrus jako citrus! A co teprve lis na citrusy! Řeknete si „taková prkotina“. Mnohdy ale může být právě citrusovač a jeho zajímavý design tématem k dlouhým debatám. Mezi takové patří i lis Juicy Salif od francouzského designera a architekta Philippa Starcka.

Šikovná myčka nebo šikovné ruce? 13. 10. 2008

Rozhodujete se, komu nadále svěřovat svoje nádobí po dobrém jídle? Pak je nejvyšší čas položit si i pár klíčových otázek. Jejich zodpovězením totiž sami nejlépe dojdete k závěru, zda se právě do vaší domácnosti myčka na nádobí vyplatí či nikoliv.

Nenechte si ujít