Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Ani věneček, ani rakvičku! 29. 10. 2008

Počasí se nám začíná kazit. Venku přituhuje a zima se pomalu vkrádá do našich domovů, stejně jako ponurá atmosféra a podzimní deprese. Mrazí vám z toho v zádech? Mělo by. Dejte si tedy něco dobrého na zub. Ještě, že se na podzim nemusí držet diety, plavková sezóna je za námi a plesová daleko před námi. Proto je čas upéct si něco dobrého. A co jiného by to mělo být než sušenky v halloweenském stylu.

Jakou barvu má voda? 28. 10. 2008

Možná už jste svým dětem dali nějakou tu více či méně uspokojivou odpověď na tenhle jejich obvyklý dotaz. Ale neodbývejme malé všetečky a raději je zkusme přesvědčit, že voda tekoucí z kohoutku může být tak barevná, jak sami budou chtít.

Sušičky - jděte na prádlo chytře! 27. 10. 2008

Praní prádla, věšení, sušení, žehlení, skládání, uložení do skříně. K tomu, abychom vypadali jako ze škatulky, je zapotřebí mnoho kroků a celý tento proces je velice vyčerpávající. Jak si ale cestu zjednodušit? Jde to snáze, než byste čekali. Pořiďte si sušičku na prádlo. S ní bude vaše oblečení, lůžkoviny, ručníky a další textil rychle suchý a nepomačkaný hned po vytažení ze sušičky. Jak ale taková sušička funguje a co od ní můžete čekat?

Srovnávací test mikrovlnek, které umí vařit v páře 24. 10. 2008

Zdravý životní styl už dnes není jen výsadou sportovců a pár nadšenců. Stále více lidí přemýšlí o tom, jak si chránit zdraví a udržet se v co nejlepší kondici až do vysokého věku. Správná výživa je v této snaze velmi důležitou složkou. Pokud i vám záleží na tom, co jíte, zbystřete.

Váhavá lžíce 23. 10. 2008

Jste typ, který vaří od oka? Tak pak tentokrát dnešní gadget asi neoceníte. Ale i tak čtěte dál a uvidíte, co všechno už dnes může usnadnit hospodyňkám vaření, nebo spíše vážení. A pokud neznáte míru, tak je dnešní „udělátko“ přesně pro vás. Tak co? Už jste zvědaví?

Kam s noži 21. 10. 2008

Kam s ním? To je otázka, kterou si pokládal už Jan Neruda, když se snažil zbavit staré slámy ze svého slamníku. My se slámy zbavit nechceme, my si chceme udělat pořádek v kuchyni, vše urovnat a dát na své místo. Co když ale některé věci místo nemají? Není nic snazšího, než jim ho udělat! Připadá vám, že nemáte nádobí a příbory už kam dát? Máme pro vás tip. Je jím magnetický držák na nože - praktický, jednoduchý a padnoucí do každé kuchyně. Přesvědčte se sami.

Uklizeno za pět minut díky páře 20. 10. 2008

Jestli nestíháte denně luxovat, vytírat, leštit či jinak zbavovat podlahoviny nečistot a všudypřítomného prachu, nezoufejte, protože zdaleka nejste sami. Všude tam, kde je hadr s kbelíkem málo a vysavač už zase moc, se nabízí použití parního čističe. Ale je to skutečně takový zázrak, jak se všude uvádí?

Příbor pro malé i velké opraváře 18. 10. 2008

Máte doma kutila? Takového, který každou volnou chvilku tráví s nářadím v ruce? Tak to pro vás máme tip na úžasný dárek.

I muži mají své... spotřebiče 17. 10. 2008

Na Spotřebičích už bylo o péči o vlasy napsáno snad všechno, co se dalo. Vlasy už byly rovné, vlnkaté, kudrnaté, suché, mokré.. Dnes ale budou krátké! Ano, tentokrát si v článku o péči na vlasu přijdou na své i muži. Řeč (nebo vlastně písmo) totiž bude o zastřihovačích vlasů!

Jak správně připravit čaj 16. 10. 2008

O tom, kde se čaj vzal, kdo ho objevil a jak to s ním šlo v dějinách dál, už od minula něco málo víme. Ale jak správně dostat čaj na náš stůl tak, aby voněl, zahřál a byl nám prospěšný? Čajomilci si z přípravy a popíjení čaje dokáží udělat několikahodinovou zábavu, jiní ho uvaří a vypijí během několika málo minut.

Nenechte si ujít