Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Veselý oběd i na vašem stole 15. 10. 2008

Rýže. Hlavní asijská plodina, která se již dlouhou dobu objevuje i na našich stolech jako příloha mnohých pokrmů. Kdo by ji neznal. Jak ale docílit toho, aby se nám nezdála pořád tak jednotvárná? Kopečky pomocí naběračky již nejsou v módě. Teď letí rýže upravená tvořítky různých tvarů!

Když citron… 14. 10. 2008

…stříkne do oka, to víme, to známe, nastane bolest divoká, to víme, to známe,“ zpívá se v jedné písničce Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře. Není ale citrus jako citrus! A co teprve lis na citrusy! Řeknete si „taková prkotina“. Mnohdy ale může být právě citrusovač a jeho zajímavý design tématem k dlouhým debatám. Mezi takové patří i lis Juicy Salif od francouzského designera a architekta Philippa Starcka.

Šikovná myčka nebo šikovné ruce? 13. 10. 2008

Rozhodujete se, komu nadále svěřovat svoje nádobí po dobrém jídle? Pak je nejvyšší čas položit si i pár klíčových otázek. Jejich zodpovězením totiž sami nejlépe dojdete k závěru, zda se právě do vaší domácnosti myčka na nádobí vyplatí či nikoliv.

Zhýralý bonviván 11. 10. 2008

Jako zhýralý bonviván můžete vypadat, když před přáteli předvedete trik s následujícím gadgetem. Některé vyděsíte, jiné ohromíte, bez efektu to ale jistě nezůstane!

Kde se vzal čaj? 10. 10. 2008

Mlhavé, chladné podzimní dny jsou tu a my myslíme jen na to, jak se zahřát. Pojďte všeho nechat a začtěte se do následujícího článku, který vás bude určitě inspirovat k tomu, uvařit si hrnek dobrého čaje. Víte odkud byl k nám čaj dovezen? A jaké jsou jeho dějiny?

Louskáček v netradičním pojetí 09. 10. 2008

Jestli jste se vyděsili, že jste omylem na nějaké kulturní stránce, nebo že Spotřebiče.cz změnili tematické zaměření, nebojte. Řeč nebude o známém baletu, ale o louskáčku na ořechy. Ale ne jen tak ledajakém...

Hledá se nejlepší kulma 08. 10. 2008

Nevím jak vy, ale já si při výběru vlasových pomůcek ztrácím. V internetových obchodech je nabídka tak široká, že nikdy nevím, podle čeho vybírat. A tak to vždycky skončí na otázce ceny a designu. Po tom, co se mi ale v krátké době rozbily hned dvě kulmy a k tomu moje vlasy už nejsou, co bývaly, jsem se rozhodla podívat se tomuto spotřebiči na zoubek. A tady jsou výsledky mého pátrání.

Čistota půl zdraví! To platí i v domácnosti 07. 10. 2008

Alergie je jedním z nejrozšířenějších onemocnění dnešní společnosti, ať už se jedná o alergii na pyl, prach, roztoče, peří či některé druhy jídla. I když jimi trpí tolik z nás, můžeme jim prozíravě předcházet. V domácnosti jde především čistotou a pořádkem. Díky pravidelnému větrání, utírání prachu a luxování se může člověk cítit jako v bavlnce. Důležité je jen použít ten správný čistící prostředek a vysavač.

Úsporné teplo všude s vámi 06. 10. 2008

Venku už se asi moc neoteplí, ale to by se našich příbytků rozhodně týkat nemělo. Právě tam teď asi budeme hledat teplíčko nejvíc a taková přenosná kamna rozhodně přijdou vhod nejen na cestách, ale i pro přitopení doma, v dílně, garáži či na terase.

Prakticky a s elegancí 04. 10. 2008

Pánové, víte-li o sobě, že nejste u stolu zrovna nejšikovnější, dámy, nechce-li se vám prát košile se skvrnami od jídla, je tu snadná pomoc. Pořiďte sobě nebo svému partnerovi látkový ubrousek, který zastrčený za límečkem odvrátí nejednu katastrofu.

Nenechte si ujít