Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Zhýralý bonviván 11. 10. 2008

Jako zhýralý bonviván můžete vypadat, když před přáteli předvedete trik s následujícím gadgetem. Některé vyděsíte, jiné ohromíte, bez efektu to ale jistě nezůstane!

Kde se vzal čaj? 10. 10. 2008

Mlhavé, chladné podzimní dny jsou tu a my myslíme jen na to, jak se zahřát. Pojďte všeho nechat a začtěte se do následujícího článku, který vás bude určitě inspirovat k tomu, uvařit si hrnek dobrého čaje. Víte odkud byl k nám čaj dovezen? A jaké jsou jeho dějiny?

Louskáček v netradičním pojetí 09. 10. 2008

Jestli jste se vyděsili, že jste omylem na nějaké kulturní stránce, nebo že Spotřebiče.cz změnili tematické zaměření, nebojte. Řeč nebude o známém baletu, ale o louskáčku na ořechy. Ale ne jen tak ledajakém...

Hledá se nejlepší kulma 08. 10. 2008

Nevím jak vy, ale já si při výběru vlasových pomůcek ztrácím. V internetových obchodech je nabídka tak široká, že nikdy nevím, podle čeho vybírat. A tak to vždycky skončí na otázce ceny a designu. Po tom, co se mi ale v krátké době rozbily hned dvě kulmy a k tomu moje vlasy už nejsou, co bývaly, jsem se rozhodla podívat se tomuto spotřebiči na zoubek. A tady jsou výsledky mého pátrání.

Čistota půl zdraví! To platí i v domácnosti 07. 10. 2008

Alergie je jedním z nejrozšířenějších onemocnění dnešní společnosti, ať už se jedná o alergii na pyl, prach, roztoče, peří či některé druhy jídla. I když jimi trpí tolik z nás, můžeme jim prozíravě předcházet. V domácnosti jde především čistotou a pořádkem. Díky pravidelnému větrání, utírání prachu a luxování se může člověk cítit jako v bavlnce. Důležité je jen použít ten správný čistící prostředek a vysavač.

Úsporné teplo všude s vámi 06. 10. 2008

Venku už se asi moc neoteplí, ale to by se našich příbytků rozhodně týkat nemělo. Právě tam teď asi budeme hledat teplíčko nejvíc a taková přenosná kamna rozhodně přijdou vhod nejen na cestách, ale i pro přitopení doma, v dílně, garáži či na terase.

Prakticky a s elegancí 04. 10. 2008

Pánové, víte-li o sobě, že nejste u stolu zrovna nejšikovnější, dámy, nechce-li se vám prát košile se skvrnami od jídla, je tu snadná pomoc. Pořiďte sobě nebo svému partnerovi látkový ubrousek, který zastrčený za límečkem odvrátí nejednu katastrofu.

Podlehněte říjnové Recyklománii 03. 10. 2008

Plánujete nákup nové televize? Nebo už vám dosloužil počítačový monitor a vy se chystáte do obchodu pro nový? Pak pro vás máme příjemnou zprávu - můžete být o pětistovku bohatší. Stačí jen odevzdat v říjnu starý spotřebič k recyklaci a penízky jsou vaše.

Připravte si porci vitamínů v osvěžujícím nápoji! 01. 10. 2008

Léto je za námi. Neznamená to ale, že se ani na podzim nebudeme potřebovat osvěžit. A co nás nejlépe občerství? Sprcha? Sklenice vody? Kostka ledu? Také. My ale máme namysli čerstvou šťávu z citrusových plodů. Že se vám nechce ji pracně vymačkávat? Nevadí. Máme pro vás řešení, díky němuž budete mít čerstvou citrusovou, pomerančovou či grapefruitovou šťávu denně na stole. Je jím elektrický lis na citrusové plody. Díky němu si můžeme připravit opravdovou vitamínovou bombu vhodnou do sychravého podzimního počasí.

Hurá, rostou! 30. 09. 2008

Krásnorůžek lepkavý, opeňka měnlivá, šafránka červenožlutá...víte, o čem je řeč? Z nadpisu jste si nejspíš domysleli, že o takzvaném mase lesa, neboli houbách.

Nenechte si ujít