Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Podlehněte říjnové Recyklománii 03. 10. 2008

Plánujete nákup nové televize? Nebo už vám dosloužil počítačový monitor a vy se chystáte do obchodu pro nový? Pak pro vás máme příjemnou zprávu - můžete být o pětistovku bohatší. Stačí jen odevzdat v říjnu starý spotřebič k recyklaci a penízky jsou vaše.

Připravte si porci vitamínů v osvěžujícím nápoji! 01. 10. 2008

Léto je za námi. Neznamená to ale, že se ani na podzim nebudeme potřebovat osvěžit. A co nás nejlépe občerství? Sprcha? Sklenice vody? Kostka ledu? Také. My ale máme namysli čerstvou šťávu z citrusových plodů. Že se vám nechce ji pracně vymačkávat? Nevadí. Máme pro vás řešení, díky němuž budete mít čerstvou citrusovou, pomerančovou či grapefruitovou šťávu denně na stole. Je jím elektrický lis na citrusové plody. Díky němu si můžeme připravit opravdovou vitamínovou bombu vhodnou do sychravého podzimního počasí.

Hurá, rostou! 30. 09. 2008

Krásnorůžek lepkavý, opeňka měnlivá, šafránka červenožlutá...víte, o čem je řeč? Z nadpisu jste si nejspíš domysleli, že o takzvaném mase lesa, neboli houbách.

Zaostřeno na design: Jak se dělá Francie? 29. 09. 2008

Čilému pařížskému ruchu ani romantice Středomoří, kde naopak jakoby čas nikam nepospíchal, se jen tak něco nevyrovná, ale k inspiraci jsou tato místa jako stvořená. Dnes tedy přičichneme k vůni luxusních parfémů i k aromatickému koření a bylinkám zároveň, a zavzpomínáme tak Francii v českém prostředí.

Velký test pyrolitických trub 25. 09. 2008

O pyrolitické trouby je v poslední době mezi spotřebiteli velký zájem. Často se na nás obracíte s dotazem, které značce dát svou důvěru. Náš redaktor Vlasta Čtverák proto srovnal trouby výrobců Karma, Electrolux a Zanussi. Čtěte, jak velký test dopadl.

Zahrajte si piškvorky 24. 09. 2008

Jestli mezi vaše oblíbené školní kratochvíle patřilo hraní piškvorek, nad tímhle gagetem zajásáte. Vrátí vás zpátky do školních lavic a zpříjemní snídaně.

Nejoriginálnější svíčky 23. 09. 2008

Říkali vám vždycky rodiče, že si nemáte hrát s jídlem? Rodiče prý sice mají vždycky pravdu, ale na tohle pravidlo teď s klidem zapomeňte!

Zaostřeno na design: Lesk a bída plastu 22. 09. 2008

Plast, to už dávno není jen levný materiál nevalné kvality. Technologie v mnohém pokročily a nyní na jeho tvárnost – plasticitu – s oblibou sázejí architekti a designéři s různým zaměřením. Ale jako všechno kolem i umělá hmota má coby užitný materiál svá pro i proti…

Vysavač bez hranic 19. 09. 2008

Jíte rádi u počítače? Za jízdy v autě? Na sedačce před televizí? V posteli? To pravděpodobně každý. Ač víme, že je pak náročné dostat drobky pryč. Obzvlášť pak z míst, kde nemáme přístup k čerpání elektrické energie. Nezoufejte! Naštěstí v dnešní době existuje již mnoho různých alternativních metod, jak se nepořádku zbavit.

Relax jak má být 18. 09. 2008

Zdá se, že léto je definitivně pryč a venku se nám pěkně ochladilo. Co může být lepšího, než se naložit po náročném pracovním dnu do vany plné teplé vody a voňavých bublinek?

Nenechte si ujít