Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Relax jak má být 18. 09. 2008

Zdá se, že léto je definitivně pryč a venku se nám pěkně ochladilo. Co může být lepšího, než se naložit po náročném pracovním dnu do vany plné teplé vody a voňavých bublinek?

Dobroty ze švýcarské kuchyně 17. 09. 2008

Země, která se skrývá mezi Alpami a v politice působí neutrálně, určitě nemá neutrální pochoutky. Každý si tu najde, co má rád. Je libo sladké nebo slané, tučné nebo méně kalorické? Vyberte si!

Balonek nejen pro řidiče 12. 09. 2008

Máte rádi česnek? Ale vyhýbáte se mu, protože se bojíte, že z vás pak bude cítit? Pak máte dvě možnosti. První je, že se jídlům s touto lahůdkou opravdu vyhnete a druhá je, že zkusíte jeho zápach přehlušit třeba žvýkačkou. Jak ale zjistíte, že jste ho utlumili úplně? Pořiďte si Kiss me meter!

Vitamíny v chlebníku 11. 09. 2008

Z minule už víme, že rohlík s paštikou a chleba se salámem nejsou ideální svačinkou pro školáky, kteří rostou a potřebujou přes den spoustu energie. Jenže jak to většinou bývá, spousta rodičů ví, co by jejich děti jíst neměly, nejsou už si ale tak jistí v tom, co by jim prospělo. V druhém díle seriálu přinášíme další várku tipů na zdravé svačinky.

Lámejte si hlavu 10. 09. 2008

Dáte si rádi sklenku dobrého vína nebo tvrdšího alkoholu? A řešíte rádi hlavolamy? Jestli na vás obě charakteristiky sedí, nebo vystihují někoho z vaších známých, máme pro Vás tip. Dnešní gadgets totiž v sobě spojuje obě "záliby". Říkáte si, jak je to možné?

Nový přírůstek do rodiny? Může být! 09. 09. 2008

Žijeme ve 21. století. Od něj spisovatelé, vynálezci a vědci očekávali více, než skutečně existuje. Představovali si například bydlení ve vesmíru, moderní létací automobily a roboty v domácnosti. Přesto, že mnoho z těchto myšlenek v dnešní době uskutečnitelných stále ještě není, robota do domácnosti i pořídit můžete! A to ne jen tak obyčejného, ale přímo vysávacího!

Jíst jako Ind – díl druhý 08. 09. 2008

Pokračování návodu, jak stolovat v Indii, s Indy a po indicku je tady. Minule jsme se k jídlu jenom letmo přiblížili, dneska už ho snad konečně i ochutnáme. A zkusíme při tom dodržet indické způsoby.

Nakrmte Šrotozemšťana 08. 09. 2008

Tak právě tento slogan nás letos už potřetí nabádá k účasti na ekologicko-společenské akci, která je výbornou příležitostí, jak se šetrně zbavit nepotřebné elektroniky. Ale tím, že ulevíme naší domácnosti a životnímu prostředí, to zdaleka nekončí – každý takový (bez)cenný příspěvek se totiž stane i součástí uměleckého díla!

Stůj, nebo poteče kečup 05. 09. 2008

Když už se v zářijovém seriálu věnujeme dětem, nezapomeneme na ně ani v rubrice Gadgets. Taky vaši milovaní jedí kečup po kilech? Pak se jim bude líbit tahle hračka.

Budiž oheň! 03. 09. 2008

Vzpomínáte si na pravěkého chlapce Kopčema a jeho kamaráda Veverčáka, kterým se v závěru knížky Lovci mamutů podařilo vykřesat plamínek s pomocí klacíku a zvířecí kosti? Dneska už naštěstí máme modernější způsoby, jak rozžehnout oheň. Jedním z nich je grilovací startér.

Nenechte si ujít