Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Zaostřeno na design: Jak se dělá Francie? 29. 09. 2008

Čilému pařížskému ruchu ani romantice Středomoří, kde naopak jakoby čas nikam nepospíchal, se jen tak něco nevyrovná, ale k inspiraci jsou tato místa jako stvořená. Dnes tedy přičichneme k vůni luxusních parfémů i k aromatickému koření a bylinkám zároveň, a zavzpomínáme tak Francii v českém prostředí.

Velký test pyrolitických trub 25. 09. 2008

O pyrolitické trouby je v poslední době mezi spotřebiteli velký zájem. Často se na nás obracíte s dotazem, které značce dát svou důvěru. Náš redaktor Vlasta Čtverák proto srovnal trouby výrobců Karma, Electrolux a Zanussi. Čtěte, jak velký test dopadl.

Zahrajte si piškvorky 24. 09. 2008

Jestli mezi vaše oblíbené školní kratochvíle patřilo hraní piškvorek, nad tímhle gagetem zajásáte. Vrátí vás zpátky do školních lavic a zpříjemní snídaně.

Nejoriginálnější svíčky 23. 09. 2008

Říkali vám vždycky rodiče, že si nemáte hrát s jídlem? Rodiče prý sice mají vždycky pravdu, ale na tohle pravidlo teď s klidem zapomeňte!

Zaostřeno na design: Lesk a bída plastu 22. 09. 2008

Plast, to už dávno není jen levný materiál nevalné kvality. Technologie v mnohém pokročily a nyní na jeho tvárnost – plasticitu – s oblibou sázejí architekti a designéři s různým zaměřením. Ale jako všechno kolem i umělá hmota má coby užitný materiál svá pro i proti…

Vysavač bez hranic 19. 09. 2008

Jíte rádi u počítače? Za jízdy v autě? Na sedačce před televizí? V posteli? To pravděpodobně každý. Ač víme, že je pak náročné dostat drobky pryč. Obzvlášť pak z míst, kde nemáme přístup k čerpání elektrické energie. Nezoufejte! Naštěstí v dnešní době existuje již mnoho různých alternativních metod, jak se nepořádku zbavit.

Relax jak má být 18. 09. 2008

Zdá se, že léto je definitivně pryč a venku se nám pěkně ochladilo. Co může být lepšího, než se naložit po náročném pracovním dnu do vany plné teplé vody a voňavých bublinek?

Dobroty ze švýcarské kuchyně 17. 09. 2008

Země, která se skrývá mezi Alpami a v politice působí neutrálně, určitě nemá neutrální pochoutky. Každý si tu najde, co má rád. Je libo sladké nebo slané, tučné nebo méně kalorické? Vyberte si!

Balonek nejen pro řidiče 12. 09. 2008

Máte rádi česnek? Ale vyhýbáte se mu, protože se bojíte, že z vás pak bude cítit? Pak máte dvě možnosti. První je, že se jídlům s touto lahůdkou opravdu vyhnete a druhá je, že zkusíte jeho zápach přehlušit třeba žvýkačkou. Jak ale zjistíte, že jste ho utlumili úplně? Pořiďte si Kiss me meter!

Vitamíny v chlebníku 11. 09. 2008

Z minule už víme, že rohlík s paštikou a chleba se salámem nejsou ideální svačinkou pro školáky, kteří rostou a potřebujou přes den spoustu energie. Jenže jak to většinou bývá, spousta rodičů ví, co by jejich děti jíst neměly, nejsou už si ale tak jistí v tom, co by jim prospělo. V druhém díle seriálu přinášíme další várku tipů na zdravé svačinky.

Nenechte si ujít