Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Vysaj, co se dá! 03. 09. 2008

Vysávat těžko dostupné prostory není nic jednoduchého. I když my se do nich nedostaneme, rychle se zanesou. Jak ale dostat prach a drobky z těžko dobyvatelných míst? Vysavačem, samozřejmě. Musíme si k němu ale pořídit kvalitní doplňky – filtry, sáčky, nástavce, hubice, kartáče a podobně.

Zaostřeno na design: Jak je to s barvami? 01. 09. 2008

Možná máte doma perfektní výbavu, čerstvě vymalováno, poklizeno a přesto se ne a ne zabavit pocitu, že to ještě stále není ono. Že tomu zkrátka ještě něco schází. Řešením nemusí být nutně nákladné vylepšování nebo hodiny strávené v bytových studiích, třeba stačí jen drobnosti – ale v té správné barvě. To chybějící něco totiž může být vhodná barevná kombinace.

Zpátky do školy 30. 08. 2008

Prázdniny se nám zase nachýlily ke konci. Snad si ještě vzpomínáte, že tohle období pro vás v čase, kdy jste ještě chodili do školy, bylo jedno z nejnepříjemnějších v roce. Jestli máte doma malé školáky, můžete jim konec nejsladších a nejdelších prázdnin trochu ulehčit a uspořádat oslavu k začátku nového školního roku. Zlatým hřebem pak bude večeře, kterou ukuchtíte společně s dětmi.

Božská rýže 28. 08. 2008

Kávovar asi znáte, možná že i samovar, slyšeli jste už ale někdy o rýžovaru? Jestli máte velkou kuchyň a málo domácích spotřebičů, nebo opravdu zbožňujete rýži, možná se vám tenhle kuchyňský pomocník zalíbí.

Med a čokoláda nepatří jen do kuchyně 27. 08. 2008

Máte rádi čokoládu? A co med? Taomuhle sladkému pokušení odolá málokdo. Med si většinou mažeme na chleba, nebo si s ním sladíme čaj, čokoládu baštíme po tabulkách nebo pijeme horkou místo kávy. S oběma pochutinami se ale můžeme setkat i na místě, kde by je možná někdo nečekal - na masážním stole.

Vafle nemusí být jen placaté 22. 08. 2008

Zmrzlina je v létě nad nejoblíbenější pochoutkou. Jestli to ale k nejbližšímu zmrzlináři nebo do cukrárny máte daleko, vyrobte si doma svou vlastní mraženou dobrotu i s domácím kornoutkem.

Pohodlné vysávání s pohodovým vysavačem 20. 08. 2008

Podlahy přitahují drobečky a smítka jako magnet. Proto je třeba myslet na jejich údržbu a úklid. Jak toho docílíte? Lehce! Má váš vysavač nejlepší léta už za sebou? Neváhejte a vyměňte ho za nový! Takový, který vám padne přímo do ruky a s nímž bude vysávání hračka.

Káva s houbou Reishi II. – Co je to ta zázračná houba? 19. 08. 2008

V minulém díle seriálu jsme vám představili kávu z houby Reishi, která má údajně schopnost uzdravovat. Dneska se podíváme pod klobouk samotné houbě, která je v přírodní medicíně využívána už po staletí, a zkusíme zjistit, jak je to s těmi jejími léčivými účinky vlastně je.

Špaget tak akorát 18. 08. 2008

Nevím jak vy, ale nikdy neumím odhadnout množství těstovin. Snad nikdy se mi jich nepodařilo uvařit tak akorát. A to je jíme poměrně často. Mnohé se už prodávají v sáčcích, na kterých je ryskou označeno, pro kolik osob je jaká dávka. Ne ale u špaget, Proto jsem tak moc uvítala následující gadget a doufám, že se bude líbit i vám.

Kuchyň podle vašich představ: Oblé tvary 16. 08. 2008

Tak co? Přečetli jste si poslední články z našeho kuchyňského seriálu a chtěli byste si postavit opravdu „in“ kuchyni? Z minula už víte, jaký materiál si zvolit, jaké barvy se budou hodit, v jiných dílech jste se dozvěděli, jak kuchyni upořádat. Ale pořád tak nějak nevíte, co tomu chybí, čím se ty moderní kuchyně z katalogů liší od těch „pozemských“? Pak možná známe odpověď…

Nenechte si ujít