Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Lámejte si hlavu 10. 09. 2008

Dáte si rádi sklenku dobrého vína nebo tvrdšího alkoholu? A řešíte rádi hlavolamy? Jestli na vás obě charakteristiky sedí, nebo vystihují někoho z vaších známých, máme pro Vás tip. Dnešní gadgets totiž v sobě spojuje obě "záliby". Říkáte si, jak je to možné?

Nový přírůstek do rodiny? Může být! 09. 09. 2008

Žijeme ve 21. století. Od něj spisovatelé, vynálezci a vědci očekávali více, než skutečně existuje. Představovali si například bydlení ve vesmíru, moderní létací automobily a roboty v domácnosti. Přesto, že mnoho z těchto myšlenek v dnešní době uskutečnitelných stále ještě není, robota do domácnosti i pořídit můžete! A to ne jen tak obyčejného, ale přímo vysávacího!

Jíst jako Ind – díl druhý 08. 09. 2008

Pokračování návodu, jak stolovat v Indii, s Indy a po indicku je tady. Minule jsme se k jídlu jenom letmo přiblížili, dneska už ho snad konečně i ochutnáme. A zkusíme při tom dodržet indické způsoby.

Nakrmte Šrotozemšťana 08. 09. 2008

Tak právě tento slogan nás letos už potřetí nabádá k účasti na ekologicko-společenské akci, která je výbornou příležitostí, jak se šetrně zbavit nepotřebné elektroniky. Ale tím, že ulevíme naší domácnosti a životnímu prostředí, to zdaleka nekončí – každý takový (bez)cenný příspěvek se totiž stane i součástí uměleckého díla!

Stůj, nebo poteče kečup 05. 09. 2008

Když už se v zářijovém seriálu věnujeme dětem, nezapomeneme na ně ani v rubrice Gadgets. Taky vaši milovaní jedí kečup po kilech? Pak se jim bude líbit tahle hračka.

Budiž oheň! 03. 09. 2008

Vzpomínáte si na pravěkého chlapce Kopčema a jeho kamaráda Veverčáka, kterým se v závěru knížky Lovci mamutů podařilo vykřesat plamínek s pomocí klacíku a zvířecí kosti? Dneska už naštěstí máme modernější způsoby, jak rozžehnout oheň. Jedním z nich je grilovací startér.

Vysaj, co se dá! 03. 09. 2008

Vysávat těžko dostupné prostory není nic jednoduchého. I když my se do nich nedostaneme, rychle se zanesou. Jak ale dostat prach a drobky z těžko dobyvatelných míst? Vysavačem, samozřejmě. Musíme si k němu ale pořídit kvalitní doplňky – filtry, sáčky, nástavce, hubice, kartáče a podobně.

Zaostřeno na design: Jak je to s barvami? 01. 09. 2008

Možná máte doma perfektní výbavu, čerstvě vymalováno, poklizeno a přesto se ne a ne zabavit pocitu, že to ještě stále není ono. Že tomu zkrátka ještě něco schází. Řešením nemusí být nutně nákladné vylepšování nebo hodiny strávené v bytových studiích, třeba stačí jen drobnosti – ale v té správné barvě. To chybějící něco totiž může být vhodná barevná kombinace.

Zpátky do školy 30. 08. 2008

Prázdniny se nám zase nachýlily ke konci. Snad si ještě vzpomínáte, že tohle období pro vás v čase, kdy jste ještě chodili do školy, bylo jedno z nejnepříjemnějších v roce. Jestli máte doma malé školáky, můžete jim konec nejsladších a nejdelších prázdnin trochu ulehčit a uspořádat oslavu k začátku nového školního roku. Zlatým hřebem pak bude večeře, kterou ukuchtíte společně s dětmi.

Božská rýže 28. 08. 2008

Kávovar asi znáte, možná že i samovar, slyšeli jste už ale někdy o rýžovaru? Jestli máte velkou kuchyň a málo domácích spotřebičů, nebo opravdu zbožňujete rýži, možná se vám tenhle kuchyňský pomocník zalíbí.

Nenechte si ujít