Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Med a čokoláda nepatří jen do kuchyně 27. 08. 2008

Máte rádi čokoládu? A co med? Taomuhle sladkému pokušení odolá málokdo. Med si většinou mažeme na chleba, nebo si s ním sladíme čaj, čokoládu baštíme po tabulkách nebo pijeme horkou místo kávy. S oběma pochutinami se ale můžeme setkat i na místě, kde by je možná někdo nečekal - na masážním stole.

Vafle nemusí být jen placaté 22. 08. 2008

Zmrzlina je v létě nad nejoblíbenější pochoutkou. Jestli to ale k nejbližšímu zmrzlináři nebo do cukrárny máte daleko, vyrobte si doma svou vlastní mraženou dobrotu i s domácím kornoutkem.

Pohodlné vysávání s pohodovým vysavačem 20. 08. 2008

Podlahy přitahují drobečky a smítka jako magnet. Proto je třeba myslet na jejich údržbu a úklid. Jak toho docílíte? Lehce! Má váš vysavač nejlepší léta už za sebou? Neváhejte a vyměňte ho za nový! Takový, který vám padne přímo do ruky a s nímž bude vysávání hračka.

Káva s houbou Reishi II. – Co je to ta zázračná houba? 19. 08. 2008

V minulém díle seriálu jsme vám představili kávu z houby Reishi, která má údajně schopnost uzdravovat. Dneska se podíváme pod klobouk samotné houbě, která je v přírodní medicíně využívána už po staletí, a zkusíme zjistit, jak je to s těmi jejími léčivými účinky vlastně je.

Špaget tak akorát 18. 08. 2008

Nevím jak vy, ale nikdy neumím odhadnout množství těstovin. Snad nikdy se mi jich nepodařilo uvařit tak akorát. A to je jíme poměrně často. Mnohé se už prodávají v sáčcích, na kterých je ryskou označeno, pro kolik osob je jaká dávka. Ne ale u špaget, Proto jsem tak moc uvítala následující gadget a doufám, že se bude líbit i vám.

Kuchyň podle vašich představ: Oblé tvary 16. 08. 2008

Tak co? Přečetli jste si poslední články z našeho kuchyňského seriálu a chtěli byste si postavit opravdu „in“ kuchyni? Z minula už víte, jaký materiál si zvolit, jaké barvy se budou hodit, v jiných dílech jste se dozvěděli, jak kuchyni upořádat. Ale pořád tak nějak nevíte, co tomu chybí, čím se ty moderní kuchyně z katalogů liší od těch „pozemských“? Pak možná známe odpověď…

Zdravá káva s houbou Reishi I. 15. 08. 2008

Skalní kafaři se nevyhnou varování, že přílišné pití kávy může škodit zdraví. Přestože negativní účinky kofeinu nebyly nikdy tak docela prokázány, nemůžeme je ani vyloučit. Říká se, že víc, než dva - tři šálky denně bychom měli pít jen výjimečně. Nyní se ale i na českém trhu objevila káva, která má být zdraví prospěšná, a podle jejích příznivců je to královna mezi kávami.

Poškrábej mi záda 14. 08. 2008

Špagety bez sýra jsou jako mlýn bez vody, stejně jako kuchyně bez struhadla. To klasické je ale poněkud nudné. Belgičtí designéři vymysleli inovaci, kterou přihlásili do pravidelné soutěže stránky Designboom s názvem Jídlo v roce 2015. A tak spatřil světlo světa roztomilý ježek, který volá po jediném: Poškrábejte mi záda!

Vysavač? Každý dle svého gusta! 12. 08. 2008

Ať si to uvědomujeme nebo ne, každý člověk vyprodukuje denně mnoho smetí a jiného nepořádku, a to nemusí ani nic dělat. Odpadky můžete s klidem hodit do koše. Kam ale s drobečky z jídla, pískem z bot, spadanými vlasy, psími chlupy či obyčejným prachem? S těmi vám pomůže kvalitní vysavač!

Včasná revize plynového topidla ušetří starosti i peníze 11. 08. 2008

Před začátkem topné sezony je vhodný čas na revizi topidel. Revizní technik zkontroluje, zda topidlu nehrozí přes zimu porucha. Odborník také může doporučit, zda nenastal vhodný čas na výměnu za nové, úspornější topidlo.

Nenechte si ujít