Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Zdravá káva s houbou Reishi I. 15. 08. 2008

Skalní kafaři se nevyhnou varování, že přílišné pití kávy může škodit zdraví. Přestože negativní účinky kofeinu nebyly nikdy tak docela prokázány, nemůžeme je ani vyloučit. Říká se, že víc, než dva - tři šálky denně bychom měli pít jen výjimečně. Nyní se ale i na českém trhu objevila káva, která má být zdraví prospěšná, a podle jejích příznivců je to královna mezi kávami.

Poškrábej mi záda 14. 08. 2008

Špagety bez sýra jsou jako mlýn bez vody, stejně jako kuchyně bez struhadla. To klasické je ale poněkud nudné. Belgičtí designéři vymysleli inovaci, kterou přihlásili do pravidelné soutěže stránky Designboom s názvem Jídlo v roce 2015. A tak spatřil světlo světa roztomilý ježek, který volá po jediném: Poškrábejte mi záda!

Vysavač? Každý dle svého gusta! 12. 08. 2008

Ať si to uvědomujeme nebo ne, každý člověk vyprodukuje denně mnoho smetí a jiného nepořádku, a to nemusí ani nic dělat. Odpadky můžete s klidem hodit do koše. Kam ale s drobečky z jídla, pískem z bot, spadanými vlasy, psími chlupy či obyčejným prachem? S těmi vám pomůže kvalitní vysavač!

Včasná revize plynového topidla ušetří starosti i peníze 11. 08. 2008

Před začátkem topné sezony je vhodný čas na revizi topidel. Revizní technik zkontroluje, zda topidlu nehrozí přes zimu porucha. Odborník také může doporučit, zda nenastal vhodný čas na výměnu za nové, úspornější topidlo.

Jak se vyhnout rannímu stresu 09. 08. 2008

Ranní vstávání je nepříjemná záležitost, na tom se asi shodneme. Opustit vyhřátou postýlku někdy vysloveně bolí a navíc je člověk po ránu tak trochu otupělý, takže často hrozí ranní stres z toho, že nestíháme do práce nebo do školy. Jak vstávat s radostí vám bohužel poradit neumíme, máme ale pár tipů na to, jak se vyvarovat pobíhání po bytě s jednou nohou v kalhotách a hrnkem kávy v ruce za stálého pokřikování: „Já přijdu pozdě! To nemůžu stihnout!“ (Ano, mluvím z vlastní zkušenosti:-)

Zábavné minutky 08. 08. 2008

Kuchyňská minutka je docela důležitým pomocníkem. Pomůže vám uvařit těstoviny tak akorát al dente a vajíčka v ideální tvrdosti či měkkosti. Klasická kulatá minutka sice svůj účel splní, proč si ale nepořídit nějakou, která bude vaši kuchyni zároveň zdobit. Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější kousky.

Zahrajte si na střihorukého Edwarda 07. 08. 2008

Dnešní gadget je z kategorie těch, bez kterých byste se klidně obešli. Pokud si ale na podobné věcičky potrpíte, je dost možné, že zabrousíte na adresu Designboom.com a objednáte si příbor, nad kterým by Edward zbledl závistí.

Velká uvnitř, malá navenek 06. 08. 2008

Času máme stále méně a naše nákupní chování se za posledních několik let radikálně změnilo. Pryč jsou ty dny, kdy jsme si zašli pro potraviny do místní samoobsluhy. Místo toho plníme své vozy ve velkých supermarketech a často nakupujeme na celý týden dopředu.

Proč je třída energetické účinnosti důležitá 05. 08. 2008

Třída energetické účinnosti je podle nedávného průzkumu společnosti Electrolux hlavním nebo důležitým kritériem při nákupu spotřebiče pro 60 až 99 % evropských spotřebitelů. Problém ale nastává u značení této třídy – a kdo by se spotřebitelům divil, když A již není nejvyšší třídou.

Lednička jako ze škatulky 04. 08. 2008

Kdo si dneska vůbec dovede představit běžný provoz domácí kuchyně bez lednice a mrazáku? Tyto spotřebiče nechybí snad v žádné domácnosti a málokterá by se bez nich dokázala byť jen pár dní obejít. Abyste se vyhli nepříjemným problémům s údržbou údržbou chladničky a mrazničky, které hrozí zejména v horkých letních dnech, přinášíme vám několik tipů.

Nenechte si ujít