Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Jak se vyhnout rannímu stresu 09. 08. 2008

Ranní vstávání je nepříjemná záležitost, na tom se asi shodneme. Opustit vyhřátou postýlku někdy vysloveně bolí a navíc je člověk po ránu tak trochu otupělý, takže často hrozí ranní stres z toho, že nestíháme do práce nebo do školy. Jak vstávat s radostí vám bohužel poradit neumíme, máme ale pár tipů na to, jak se vyvarovat pobíhání po bytě s jednou nohou v kalhotách a hrnkem kávy v ruce za stálého pokřikování: „Já přijdu pozdě! To nemůžu stihnout!“ (Ano, mluvím z vlastní zkušenosti:-)

Zábavné minutky 08. 08. 2008

Kuchyňská minutka je docela důležitým pomocníkem. Pomůže vám uvařit těstoviny tak akorát al dente a vajíčka v ideální tvrdosti či měkkosti. Klasická kulatá minutka sice svůj účel splní, proč si ale nepořídit nějakou, která bude vaši kuchyni zároveň zdobit. Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější kousky.

Zahrajte si na střihorukého Edwarda 07. 08. 2008

Dnešní gadget je z kategorie těch, bez kterých byste se klidně obešli. Pokud si ale na podobné věcičky potrpíte, je dost možné, že zabrousíte na adresu Designboom.com a objednáte si příbor, nad kterým by Edward zbledl závistí.

Velká uvnitř, malá navenek 06. 08. 2008

Času máme stále méně a naše nákupní chování se za posledních několik let radikálně změnilo. Pryč jsou ty dny, kdy jsme si zašli pro potraviny do místní samoobsluhy. Místo toho plníme své vozy ve velkých supermarketech a často nakupujeme na celý týden dopředu.

Proč je třída energetické účinnosti důležitá 05. 08. 2008

Třída energetické účinnosti je podle nedávného průzkumu společnosti Electrolux hlavním nebo důležitým kritériem při nákupu spotřebiče pro 60 až 99 % evropských spotřebitelů. Problém ale nastává u značení této třídy – a kdo by se spotřebitelům divil, když A již není nejvyšší třídou.

Lednička jako ze škatulky 04. 08. 2008

Kdo si dneska vůbec dovede představit běžný provoz domácí kuchyně bez lednice a mrazáku? Tyto spotřebiče nechybí snad v žádné domácnosti a málokterá by se bez nich dokázala byť jen pár dní obejít. Abyste se vyhli nepříjemným problémům s údržbou údržbou chladničky a mrazničky, které hrozí zejména v horkých letních dnech, přinášíme vám několik tipů.

Ustřihni mi plátek, prosím! 02. 08. 2008

Určitě znáte to klasické kolečko na krájení pizzy. Takové to rádoby ostré kolečko, které při krájení akorát ničí krásnou pizzu. Místo toho aby přílohy rozkrojilo, tak je akorát posune na jednu stranu řezu a poloroztavený sýr jen jakoby shrne. A pak už ty kousky nejsou tak pěkné, jako když bylo kolo pizzy celé. My pro vás máme radu. Vyhoďte kolečko a pořiďte si nůžky!

Koření, koření a zase koření 01. 08. 2008

V minulém článku jsme se zmínili o specifikách indické kuchyně. Nepadlo ale nic konkrétního. Tentokrát proto zkusíme indickou kuchyni opravdu. Podíváme se totiž na to, co jí dělá jedinečnou - na nejběžnější indické suroviny a na to, co jí dělá tak výjimečnou – na koření.

Zaostřeno na design: Kuchyň jako ze zámku 31. 07. 2008

Žulové či břidlicové podlahy, cihlové zdi a masivní mahagonový nebo dubový nábytek. Trochu konzervativní, jednoduché a bez zbytečné okázalosti - zkrátka anglické. Ke kuchyňskému dekoru á la pradávná podhradí mají prostě staromilští Angličané nejblíže. A výsledkem jejich pevné vazby na tradice jsou kousky nábytku, které se už dneska jen tak někde nevidí.

Usnadněte si nakupování 30. 07. 2008

Všichni asi známe situaci, kdy dorazíme s plnými taškami domů z vyčerpávajícího nákupu potravin a při vybalování zjistíme, na co všechno jsme zapomněli. Na Spotřebičích už jsme vám představili jeden gadget, který může pomoct děravým hlavám. Teď tu máme něco pro ty, kteří nejenže mají špatnou paměť, ale chtějí si ještě víc usnadnit psaní nákupního seznamu.

Nenechte si ujít