Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Ustřihni mi plátek, prosím! 02. 08. 2008

Určitě znáte to klasické kolečko na krájení pizzy. Takové to rádoby ostré kolečko, které při krájení akorát ničí krásnou pizzu. Místo toho aby přílohy rozkrojilo, tak je akorát posune na jednu stranu řezu a poloroztavený sýr jen jakoby shrne. A pak už ty kousky nejsou tak pěkné, jako když bylo kolo pizzy celé. My pro vás máme radu. Vyhoďte kolečko a pořiďte si nůžky!

Koření, koření a zase koření 01. 08. 2008

V minulém článku jsme se zmínili o specifikách indické kuchyně. Nepadlo ale nic konkrétního. Tentokrát proto zkusíme indickou kuchyni opravdu. Podíváme se totiž na to, co jí dělá jedinečnou - na nejběžnější indické suroviny a na to, co jí dělá tak výjimečnou – na koření.

Zaostřeno na design: Kuchyň jako ze zámku 31. 07. 2008

Žulové či břidlicové podlahy, cihlové zdi a masivní mahagonový nebo dubový nábytek. Trochu konzervativní, jednoduché a bez zbytečné okázalosti - zkrátka anglické. Ke kuchyňskému dekoru á la pradávná podhradí mají prostě staromilští Angličané nejblíže. A výsledkem jejich pevné vazby na tradice jsou kousky nábytku, které se už dneska jen tak někde nevidí.

Usnadněte si nakupování 30. 07. 2008

Všichni asi známe situaci, kdy dorazíme s plnými taškami domů z vyčerpávajícího nákupu potravin a při vybalování zjistíme, na co všechno jsme zapomněli. Na Spotřebičích už jsme vám představili jeden gadget, který může pomoct děravým hlavám. Teď tu máme něco pro ty, kteří nejenže mají špatnou paměť, ale chtějí si ještě víc usnadnit psaní nákupního seznamu.

Zaostřeno na design: Boschská kuchyň 29. 07. 2008

Odbočme teď na chvíli od nostalgie, která nás zajímala v předchozích „zaostřeních“, a pojďme se kouknout také na to, co může kuchyním nabídnout naše současnost. První zástupce moderního designu, kterého jsme vybrali, je přední světový výrobce Bosch a jeho nadčasové pojetí kuchyňských spotřebičů.

Veselé dobré ráno 28. 07. 2008

Jste skřivan, nebo sova? Jestli stejně jako já patříte mezi sovy, které si libují v ponocování a kdyby bylo po jejich, před polednem by nevylezli z postele, pak pro vás asi rána taky nepatří mezi nejoblíbenější části dne. Podívejme se na to ale z té lepší stránky. Alespoň nás čeká snídaně. A když si ji připravíte s veselými pomocníky, budou vaše rána ještě příjemnější.

Energie ze slunce III. – Dotace od státu 26. 07. 2008

Rozhodli jste se udělat něco pro životní prostředí a zároveň investovat do něčeho dobrého pro váš dům? Pořídili jste si solární koletory, nebo o tom uvažujete? Tato záležitost je velice nákladná, ale stát vám může pomoci. Nyní je možnost žádat o dotaci až do výše 50 tisíc korun.

Kuchyň podle vašich představ: Barvy, barvy, barvy 25. 07. 2008

Když už jsme s trendy v současných kuchyních začali, tak proč v nich nepokračovat? Pokud vás nudí vaše stará kuchyň, zkuste si jí něčím oživit, zkuste do ní dát nové barvy a světla a uvidíte, že jí to dodá nový, moderní šmrnc a vás bude bavit nejen vaření, ale i kuchyně samotná.

Fondue – rozpuštěná pochoutka II. 24. 07. 2008

Minule jsme vás vzali na výlet do Francie a Švýcarska, odkud pochází dobrota zvaná fondue. Dnes se vrátíme zpátky do Čech a podíváme se v obchodech, kde mají nejlepší „fonduovací vybavení“. Taky zalistujeme kuchařkami a zkusíme objevit nejlepší recept. Připraveni? Tak startujeme!

Pořádek nejen ve vašem mrazáku 23. 07. 2008

Už se vám někdy otevřel třeba sáček s mraženými borůvkami a ty se rozsypaly po celém mrazáku? Nebo vám stejně jako mně nikdy nevyjdou drátky na uzavírání sáčků a vy je pak musíte přelepovat lepicí páskou? Pak vězte, že existuje způsob, jak se tomu vyhnout. Pořiďte si svářečku fólií a uvidíte, že se vaše kuchyň dostane na vyšší úroveň pořádku.

Nenechte si ujít