Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Energie ze slunce II. - Typy solárních kolektorů 22. 07. 2008

Pořízení solárních kolektorů je drahé, ale během několika let se investice vrátí. Díky energii ze slunce budeme nejen vytápět dům levněji, ale ulevíme i životnímu prostředí. Jsou dva základní solární systémy. Jaký je mezi nimi rozdíl?

Letní lahůdky i pro odrostlé děti 21. 07. 2008

Přesnídávky si většina lidí spojuje především s kojenci a malými dětmi. Najdou se ale i tací, kteří je nepřestali jíst ani když vyrostli z plenek. A že takových není málo. Ovocné přesnídávky jsou sice určeny pro kojence, ale jejich různé variace mohou chutnat každému. Proto připravil Hamánek pár letních receptů, na kterých si mohou pochutnat jak děti, tak dospělí. A všichni si navíc mohou zasoutěžit s Hamánek TV.

Fondue – rozpuštěná pochoutka I. 19. 07. 2008

Fondue byl původně pokrm ze sýra, který se nechal roztéct nad plamenem. Dneska se tohle pojmenování rozšířilo i na jiná jídla, například z masa a ryb. Tavit můžeme taky čokoládu, dostaneme tak delikátní lahůdku. Pojďme se podívat, jak to tedy s tím fondue vlastně je.

Nádobí, které vás překvapí 16. 07. 2008

Sdílíte v práci kuchyňku s dalšími kolegy? Už vás štve, že si někdo neustále půjčuje váš hrneček na kávu a dokonce ho občas nechá i neumytý ve dřezu? Máte dvě možnosti. První je nechat si podle vzoru hrdiny jednoho britského sitcomu natisknout na spodek šálku svou fotku. Druhé řešení vymyslela israelská designérka Efrat Gommeh.

Zaostřeno na design: Kuchyň jako z pohádky 14. 07. 2008

Odvěkým symbolem domova je prostorná a útulná místnost, kde se podle tradice všichni scházejí. Vybavujete si takovou tu starodávnou světnici? Možná si říkáte, že už je to záležitost jen pár chalup nebo spíš pohádkových příbytků. Ale Italové, kteří na tradiční domácí atmosféru nedají dopustit, umí tohle kouzlo dávných časů zachovat i v moderní kuchyni.

Jak si uvařit správnou kávu 12. 07. 2008

Káva je mocná čarodějka a okouzlila většinu z nás. Mnozí si bez ní svůj život nedokážou už ani představit. Někomu pomáhá při učení či při práci, jiný u ní prožívá krásné chvíle odpočinku s přáteli nebo s rodinou.

Kuchyň podle vašich představ: Buďte trendy, postavte si ostrov! 11. 07. 2008

V minulém díle našeho kuchyňského seriálu jsme vás upozorňovali na některá úskalí moderních designových kuchyní a vysvětlovali jsme vám, čemu byste se při stavbě nové kuchyně měli vyvarovat, na co si dát pozor a čím se nedat zlákat. Dnes to překvapivě vezmeme z druhé strany. Podíváme se na některé současné trendy, které hýbou kuchyněmi snad po celém světě.

Vyhrajte luxusní wellness balíček 08. 07. 2008

Máte už plány na příští víkend 18.-20. července? Že ještě ne? Výborně. Pak by vás mohla zajímat naše nová soutěž s luxusním komplexem Sportrelax 007 Harrachov. Vyhrát můžete wellness balíček, který zahrnuje ubytování v apartmánech, jídlo, wellness i sportování. Co přesně můžete vyhrát?

Zaostřeno na design: Kuchyň jako před 150 lety 07. 07. 2008

Zřizujete si novou kuchyň a stojíte před důležitým rozhodnutím, do jakých barev a motivů ji vlastně ladit? Na výběr toho máte jistě nemálo. Ale pokud chcete opravdu něco jiného, něco výrazně kontrastního k chladnému designu moderní doby, co takhle se inspirovat starožitnou romantikou?

I vy se můžete stát smoothie kingem 04. 07. 2008

Američané jsou známí svou nezdravou a tučnou kuchyní. Přeci jen jsem ale v New Yorku objevila něco, co se tradičnímu americkému jídelníčku vymyká a co jsem si prostě zamilovala – malý obchůdek Smoothie king. Vypadalo to jako běžný fast food, ale uvnitř si můžete vybrat z ohromného množství ovocných šťáv, čerstvých džusů a ledových tříští a namíchat si vitamínovou bombu přesně podle vlastních představ. Hned po návratu jsem si zkusila udělat takového malého smoothie kinga i doma. A není to vůbec lehké.

Nenechte si ujít