Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Zaostřeno na design: Boschská kuchyň 29. 07. 2008

Odbočme teď na chvíli od nostalgie, která nás zajímala v předchozích „zaostřeních“, a pojďme se kouknout také na to, co může kuchyním nabídnout naše současnost. První zástupce moderního designu, kterého jsme vybrali, je přední světový výrobce Bosch a jeho nadčasové pojetí kuchyňských spotřebičů.

Veselé dobré ráno 28. 07. 2008

Jste skřivan, nebo sova? Jestli stejně jako já patříte mezi sovy, které si libují v ponocování a kdyby bylo po jejich, před polednem by nevylezli z postele, pak pro vás asi rána taky nepatří mezi nejoblíbenější části dne. Podívejme se na to ale z té lepší stránky. Alespoň nás čeká snídaně. A když si ji připravíte s veselými pomocníky, budou vaše rána ještě příjemnější.

Energie ze slunce III. – Dotace od státu 26. 07. 2008

Rozhodli jste se udělat něco pro životní prostředí a zároveň investovat do něčeho dobrého pro váš dům? Pořídili jste si solární koletory, nebo o tom uvažujete? Tato záležitost je velice nákladná, ale stát vám může pomoci. Nyní je možnost žádat o dotaci až do výše 50 tisíc korun.

Kuchyň podle vašich představ: Barvy, barvy, barvy 25. 07. 2008

Když už jsme s trendy v současných kuchyních začali, tak proč v nich nepokračovat? Pokud vás nudí vaše stará kuchyň, zkuste si jí něčím oživit, zkuste do ní dát nové barvy a světla a uvidíte, že jí to dodá nový, moderní šmrnc a vás bude bavit nejen vaření, ale i kuchyně samotná.

Fondue – rozpuštěná pochoutka II. 24. 07. 2008

Minule jsme vás vzali na výlet do Francie a Švýcarska, odkud pochází dobrota zvaná fondue. Dnes se vrátíme zpátky do Čech a podíváme se v obchodech, kde mají nejlepší „fonduovací vybavení“. Taky zalistujeme kuchařkami a zkusíme objevit nejlepší recept. Připraveni? Tak startujeme!

Pořádek nejen ve vašem mrazáku 23. 07. 2008

Už se vám někdy otevřel třeba sáček s mraženými borůvkami a ty se rozsypaly po celém mrazáku? Nebo vám stejně jako mně nikdy nevyjdou drátky na uzavírání sáčků a vy je pak musíte přelepovat lepicí páskou? Pak vězte, že existuje způsob, jak se tomu vyhnout. Pořiďte si svářečku fólií a uvidíte, že se vaše kuchyň dostane na vyšší úroveň pořádku.

Energie ze slunce II. - Typy solárních kolektorů 22. 07. 2008

Pořízení solárních kolektorů je drahé, ale během několika let se investice vrátí. Díky energii ze slunce budeme nejen vytápět dům levněji, ale ulevíme i životnímu prostředí. Jsou dva základní solární systémy. Jaký je mezi nimi rozdíl?

Letní lahůdky i pro odrostlé děti 21. 07. 2008

Přesnídávky si většina lidí spojuje především s kojenci a malými dětmi. Najdou se ale i tací, kteří je nepřestali jíst ani když vyrostli z plenek. A že takových není málo. Ovocné přesnídávky jsou sice určeny pro kojence, ale jejich různé variace mohou chutnat každému. Proto připravil Hamánek pár letních receptů, na kterých si mohou pochutnat jak děti, tak dospělí. A všichni si navíc mohou zasoutěžit s Hamánek TV.

Fondue – rozpuštěná pochoutka I. 19. 07. 2008

Fondue byl původně pokrm ze sýra, který se nechal roztéct nad plamenem. Dneska se tohle pojmenování rozšířilo i na jiná jídla, například z masa a ryb. Tavit můžeme taky čokoládu, dostaneme tak delikátní lahůdku. Pojďme se podívat, jak to tedy s tím fondue vlastně je.

Nádobí, které vás překvapí 16. 07. 2008

Sdílíte v práci kuchyňku s dalšími kolegy? Už vás štve, že si někdo neustále půjčuje váš hrneček na kávu a dokonce ho občas nechá i neumytý ve dřezu? Máte dvě možnosti. První je nechat si podle vzoru hrdiny jednoho britského sitcomu natisknout na spodek šálku svou fotku. Druhé řešení vymyslela israelská designérka Efrat Gommeh.

Nenechte si ujít