Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Zaostřeno na design: Kuchyň jako z pohádky 14. 07. 2008

Odvěkým symbolem domova je prostorná a útulná místnost, kde se podle tradice všichni scházejí. Vybavujete si takovou tu starodávnou světnici? Možná si říkáte, že už je to záležitost jen pár chalup nebo spíš pohádkových příbytků. Ale Italové, kteří na tradiční domácí atmosféru nedají dopustit, umí tohle kouzlo dávných časů zachovat i v moderní kuchyni.

Jak si uvařit správnou kávu 12. 07. 2008

Káva je mocná čarodějka a okouzlila většinu z nás. Mnozí si bez ní svůj život nedokážou už ani představit. Někomu pomáhá při učení či při práci, jiný u ní prožívá krásné chvíle odpočinku s přáteli nebo s rodinou.

Kuchyň podle vašich představ: Buďte trendy, postavte si ostrov! 11. 07. 2008

V minulém díle našeho kuchyňského seriálu jsme vás upozorňovali na některá úskalí moderních designových kuchyní a vysvětlovali jsme vám, čemu byste se při stavbě nové kuchyně měli vyvarovat, na co si dát pozor a čím se nedat zlákat. Dnes to překvapivě vezmeme z druhé strany. Podíváme se na některé současné trendy, které hýbou kuchyněmi snad po celém světě.

Vyhrajte luxusní wellness balíček 08. 07. 2008

Máte už plány na příští víkend 18.-20. července? Že ještě ne? Výborně. Pak by vás mohla zajímat naše nová soutěž s luxusním komplexem Sportrelax 007 Harrachov. Vyhrát můžete wellness balíček, který zahrnuje ubytování v apartmánech, jídlo, wellness i sportování. Co přesně můžete vyhrát?

Zaostřeno na design: Kuchyň jako před 150 lety 07. 07. 2008

Zřizujete si novou kuchyň a stojíte před důležitým rozhodnutím, do jakých barev a motivů ji vlastně ladit? Na výběr toho máte jistě nemálo. Ale pokud chcete opravdu něco jiného, něco výrazně kontrastního k chladnému designu moderní doby, co takhle se inspirovat starožitnou romantikou?

I vy se můžete stát smoothie kingem 04. 07. 2008

Američané jsou známí svou nezdravou a tučnou kuchyní. Přeci jen jsem ale v New Yorku objevila něco, co se tradičnímu americkému jídelníčku vymyká a co jsem si prostě zamilovala – malý obchůdek Smoothie king. Vypadalo to jako běžný fast food, ale uvnitř si můžete vybrat z ohromného množství ovocných šťáv, čerstvých džusů a ledových tříští a namíchat si vitamínovou bombu přesně podle vlastních představ. Hned po návratu jsem si zkusila udělat takového malého smoothie kinga i doma. A není to vůbec lehké.

Jako ryba ve vodě... 03. 07. 2008

...se budete cítit při příštím grilování rybího masa, až si přečtete náš manuál. Maso z ryb je pro grilování velmi oblíbené. Vyvrací totiž tvrzení, že co je dobré, musí být nezdravé. A taky to, které říká, že dietní jídlo nemůže být chutné. Správně upravená rybka dokáže polahodit vašim chuťovým buňkám a přitom nenaplnit ty tukové.

Malá lekce z práva na ochranu spotřebitele III. Nekalé praktiky 02. 07. 2008

V dnešním příspěvku do našeho seriálu o spotřebitelském právu si řekneme něco více o pojmech nekalá, klamavá a agresivní obchodní praktika, uvedeme v souvislosti s uvedenými pojmy i několik příkladů přímo z každodenní reality. Jedná se o problematiku, která se velmi často velice složitě posuzuje a zjistit, kdy prodávající právní řád porušuje, či nikoli, je mnohdy velice náročné…

Špízy, které vám zvednou náladu 01. 07. 2008

Grilování je zábavné samo o sobě. Poskytuje příležitost sejít se s přáteli nebo rodinou a ještě si při tom dobře pochutnat. Objevili jsme jednu vtipnou pomůcku, která vaše grilování oživí a určitě pobaví vaše hosty. Grilovací jehly na špíz Friends Forever jsou zakončené veselými obličejíky, které se na vás zubí, zatímco se napíchané dobroty pečou na ohni.

Domácí kancelář IX.: Pracujme dravě, ale zdravě 30. 06. 2008

Práce doma je v mnohém otázkou osobní disciplíny. Ale asi bychom se jen stěží přinutili zasednout k pracovnímu stolu a povinnostem, když by nás po pár hodinách měla chytat záda, křeč v rukou, nohou, za krkem... A přitom stačí jen pár drobných doplňků, žádné složité mechanismy ani drahý terapeut či masér.

Nenechte si ujít