Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Jako ryba ve vodě... 03. 07. 2008

...se budete cítit při příštím grilování rybího masa, až si přečtete náš manuál. Maso z ryb je pro grilování velmi oblíbené. Vyvrací totiž tvrzení, že co je dobré, musí být nezdravé. A taky to, které říká, že dietní jídlo nemůže být chutné. Správně upravená rybka dokáže polahodit vašim chuťovým buňkám a přitom nenaplnit ty tukové.

Malá lekce z práva na ochranu spotřebitele III. Nekalé praktiky 02. 07. 2008

V dnešním příspěvku do našeho seriálu o spotřebitelském právu si řekneme něco více o pojmech nekalá, klamavá a agresivní obchodní praktika, uvedeme v souvislosti s uvedenými pojmy i několik příkladů přímo z každodenní reality. Jedná se o problematiku, která se velmi často velice složitě posuzuje a zjistit, kdy prodávající právní řád porušuje, či nikoli, je mnohdy velice náročné…

Špízy, které vám zvednou náladu 01. 07. 2008

Grilování je zábavné samo o sobě. Poskytuje příležitost sejít se s přáteli nebo rodinou a ještě si při tom dobře pochutnat. Objevili jsme jednu vtipnou pomůcku, která vaše grilování oživí a určitě pobaví vaše hosty. Grilovací jehly na špíz Friends Forever jsou zakončené veselými obličejíky, které se na vás zubí, zatímco se napíchané dobroty pečou na ohni.

Domácí kancelář IX.: Pracujme dravě, ale zdravě 30. 06. 2008

Práce doma je v mnohém otázkou osobní disciplíny. Ale asi bychom se jen stěží přinutili zasednout k pracovnímu stolu a povinnostem, když by nás po pár hodinách měla chytat záda, křeč v rukou, nohou, za krkem... A přitom stačí jen pár drobných doplňků, žádné složité mechanismy ani drahý terapeut či masér.

Kuchyně podle vašich představ – design a funkčnost 28. 06. 2008

V minulých dílech jste viděli: seznámili jsme se s herci v hlavních rolích (varná, přípravná, úložná a mycí zóna), představili jsme si charaktery hlavních hrdinů seriálu a v předchozích dvou epizodách se s námi o své zkušenosti podělila varná zóna. Dnes se podíváme na to, jak spolu hrdinky vycházejí a podle čeho by měly být obsazovány do hlavních rolí i ve vaší kuchyni.

Dobroty z grilu 27. 06. 2008

Minule jsme grilovali kuřátko, dneska poradíme těm, co mají radši vepřové. Až v Anglii jsme byli pro inspiraci na nejlepší úpravu jehněčího. Tak si uvažte zástěru, rozdělejte oheň a jdeme na to!

Ať má vaše léto šťávu! 26. 06. 2008

Není nad čerstvou ovocnou šťávu – fresh. V zimě je to skvělá vitamínová bomba, v létě osvěží. Ale upřímně, kolikrát do roka si ho uděláte? Je přeci jen o mnoho jednodušší koupit si krabici pomerančového džusu, který sice není tak dobrý, ale zato neušpiní víc než jednu skleničku a není s ním žádná práce. Dnešní gadget je ale možná řešením pro vás všechny, kteří milujete čerstvé šťávy, ale neradi pak myjete celou kuchyň!

Jak i přes zdražení ušetřit za plyn? 25. 06. 2008

Nepříjemnou novinku mají pro české domácnosti připravenu tuzemští distributoři plynu. Jak RWE Transgas, tak E.ON budou výrazně zdražovat. Zákazníci RWE si od července připlatí až 10,5 % navíc, E.ON bude v jižních Čechách zvedat ceny dokonce o 15 %. Příčinou citelného zdražovaní jsou podle distributorů prudce rostoucí ceny ropy v posledních měsících.

Malá lekce z práva na ochranu spotřebitele III. Odběr vratných obalů 24. 06. 2008

Pokud čtete pravidelně náš seriál věnovaný spotřebitelskému právu, pak již dokážete přesně označit spotřebitele i prodávajícího a také určitě tušíte, co se skrývá pod označením dvou předmětů plnění – služby a výrobku. Dnes si řekneme, jaké povinnosti ve vztahu ke spotřebiteli má právě prodávající při výkupu vratných obalů.

Domácí kancelář VIII.: Když chceme pracovnu, ne saunu 23. 06. 2008

S prvními letními teplotami víc než kdy jindy uvítáme úprk ze stísněných, neklimatizovaných a přelidněných pracovišť, a to kamkoliv, kde bude alespoň o pár stupňů méně a dýchatelněji. Třeba domů. Jak to ale udělat, abychom nešli z bláta do louže? Tady je pár tipů, jak si rychle a snadno osvěžit vzduch.

Nenechte si ujít