Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Kuchyně podle vašich představ – design a funkčnost 28. 06. 2008

V minulých dílech jste viděli: seznámili jsme se s herci v hlavních rolích (varná, přípravná, úložná a mycí zóna), představili jsme si charaktery hlavních hrdinů seriálu a v předchozích dvou epizodách se s námi o své zkušenosti podělila varná zóna. Dnes se podíváme na to, jak spolu hrdinky vycházejí a podle čeho by měly být obsazovány do hlavních rolí i ve vaší kuchyni.

Dobroty z grilu 27. 06. 2008

Minule jsme grilovali kuřátko, dneska poradíme těm, co mají radši vepřové. Až v Anglii jsme byli pro inspiraci na nejlepší úpravu jehněčího. Tak si uvažte zástěru, rozdělejte oheň a jdeme na to!

Ať má vaše léto šťávu! 26. 06. 2008

Není nad čerstvou ovocnou šťávu – fresh. V zimě je to skvělá vitamínová bomba, v létě osvěží. Ale upřímně, kolikrát do roka si ho uděláte? Je přeci jen o mnoho jednodušší koupit si krabici pomerančového džusu, který sice není tak dobrý, ale zato neušpiní víc než jednu skleničku a není s ním žádná práce. Dnešní gadget je ale možná řešením pro vás všechny, kteří milujete čerstvé šťávy, ale neradi pak myjete celou kuchyň!

Jak i přes zdražení ušetřit za plyn? 25. 06. 2008

Nepříjemnou novinku mají pro české domácnosti připravenu tuzemští distributoři plynu. Jak RWE Transgas, tak E.ON budou výrazně zdražovat. Zákazníci RWE si od července připlatí až 10,5 % navíc, E.ON bude v jižních Čechách zvedat ceny dokonce o 15 %. Příčinou citelného zdražovaní jsou podle distributorů prudce rostoucí ceny ropy v posledních měsících.

Malá lekce z práva na ochranu spotřebitele III. Odběr vratných obalů 24. 06. 2008

Pokud čtete pravidelně náš seriál věnovaný spotřebitelskému právu, pak již dokážete přesně označit spotřebitele i prodávajícího a také určitě tušíte, co se skrývá pod označením dvou předmětů plnění – služby a výrobku. Dnes si řekneme, jaké povinnosti ve vztahu ke spotřebiteli má právě prodávající při výkupu vratných obalů.

Domácí kancelář VIII.: Když chceme pracovnu, ne saunu 23. 06. 2008

S prvními letními teplotami víc než kdy jindy uvítáme úprk ze stísněných, neklimatizovaných a přelidněných pracovišť, a to kamkoliv, kde bude alespoň o pár stupňů méně a dýchatelněji. Třeba domů. Jak to ale udělat, abychom nešli z bláta do louže? Tady je pár tipů, jak si rychle a snadno osvěžit vzduch.

Vybíráme klimatizaci (III.) Jak klimatizace funguje? 20. 06. 2008

O tom, jakou klimatizaci si vybrat, podle čeho vybírat a jaké jsou mezi těmito spotřebiči rozdíly, jsme už asi napsali až až. A přitom nepadlo ani slovo o tom, jak taková klimatizace vlastně funguje. Fungování topení je jasné asi každému – studený vzduch se ohřeje o rozehřáté těleso a voila, máme tu teplo. Klimatizace dělá opak, ale jak je to možné? Že by v sobě ukrývala led, který vzduch ochlazuje? A jaktože se tedy nerozpouští?

Malá lekce z práva na ochranu spotřebitele II. Kdo je to prodávající? 17. 06. 2008

V prvním dílu našeho úvodu do spotřebitelského práva jsme si osvětlili pojem spotřebitel, neboť předpokládáme, že tento servis čtou především právě spotřebitelé, nakonec i v názvu domény figuruje slovo se stejným kořenem. Další díl nebude ovšem věnován, jak by napovídal tento úvod, etymologii, nýbrž si pokusíme dát odpověď na otázku spjatou s osobou, stojící na druhé straně – prodávajícím.

Domácí kancelář VII.: Jak a čím si posvítit? 16. 06. 2008

Odmala slýcháváme „Rozsviť si na to, ať si nekazíš oči“. Tuto „osvícenou“ radu je třeba mít na paměti i při organizaci pracovního prostoru a stropní osvětlení doplnit ještě stolní, případně stojací lampou. Pojďme si tedy vybrat to nejvhodnější světlo k pracovnímu stolu a nechme se také osvítit.

Gastronomický výlet do Mexika 13. 06. 2008

Je léto a snad každý se snaží zhubnout do plavek – cvičí, omezuje se v jídle, drží drastické diety. Nedávno ale američní vědci dokázali, že ostré jídlo zrychluje metabolismus, a tedy napomáhá štěpení cukrů a zabraňuje ukládání tuků. To je přeci ideální dieta – skvěle jíst a přitom hubnout. Proto pro vás máme další díl našeho seriálu o mezinárodních kuchyních, tentokrát z ostrého Mexika.

Nenechte si ujít