Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Vybíráme klimatizaci (III.) Jak klimatizace funguje? 20. 06. 2008

O tom, jakou klimatizaci si vybrat, podle čeho vybírat a jaké jsou mezi těmito spotřebiči rozdíly, jsme už asi napsali až až. A přitom nepadlo ani slovo o tom, jak taková klimatizace vlastně funguje. Fungování topení je jasné asi každému – studený vzduch se ohřeje o rozehřáté těleso a voila, máme tu teplo. Klimatizace dělá opak, ale jak je to možné? Že by v sobě ukrývala led, který vzduch ochlazuje? A jaktože se tedy nerozpouští?

Malá lekce z práva na ochranu spotřebitele II. Kdo je to prodávající? 17. 06. 2008

V prvním dílu našeho úvodu do spotřebitelského práva jsme si osvětlili pojem spotřebitel, neboť předpokládáme, že tento servis čtou především právě spotřebitelé, nakonec i v názvu domény figuruje slovo se stejným kořenem. Další díl nebude ovšem věnován, jak by napovídal tento úvod, etymologii, nýbrž si pokusíme dát odpověď na otázku spjatou s osobou, stojící na druhé straně – prodávajícím.

Domácí kancelář VII.: Jak a čím si posvítit? 16. 06. 2008

Odmala slýcháváme „Rozsviť si na to, ať si nekazíš oči“. Tuto „osvícenou“ radu je třeba mít na paměti i při organizaci pracovního prostoru a stropní osvětlení doplnit ještě stolní, případně stojací lampou. Pojďme si tedy vybrat to nejvhodnější světlo k pracovnímu stolu a nechme se také osvítit.

Gastronomický výlet do Mexika 13. 06. 2008

Je léto a snad každý se snaží zhubnout do plavek – cvičí, omezuje se v jídle, drží drastické diety. Nedávno ale američní vědci dokázali, že ostré jídlo zrychluje metabolismus, a tedy napomáhá štěpení cukrů a zabraňuje ukládání tuků. To je přeci ideální dieta – skvěle jíst a přitom hubnout. Proto pro vás máme další díl našeho seriálu o mezinárodních kuchyních, tentokrát z ostrého Mexika.

Čistý řez cibulí 11. 06. 2008

Mnoho českých jídel si bez cibuje neumíme ani představit, její chuť je v našich krajích velmi populární. Už méně lidí má rádo její zápach, který zanechává nejen na všech kuchyňských prkénkách, ale také na rukách kuchařů a kuchařek. Existuje ale jednoduché řešení, jak tomu předejít – jmenuje se pomocný kráječ na cibuli.

Domácí kancelář VI.: Dokumenty jako ze škatulky 09. 06. 2008

Na vzhledu rozhodně záleží! A aby i vaše dokumenty vzbudily zasloužené uznání, právě od toho tu máme pár šikovných kancelářských přístrojů, díky kterým vaše pečlivě připravovaná práce jen tak nezapadne v hromadě těch ostatních bez povšimnutí.

Malá lekce z práva na ochranu spotřebitele I. Kdo je to spotřebitel? 07. 06. 2008

V současnosti je velice oblíbeným výrazem nejen slovo „spotřebitel“, ale také termíny od něj odvozené, například spotřebitelský nebo spotřební. Především poslední námi uvedený pojem – tedy spotřební – se často používá jako přívlastek při označování současné společnosti a jejího způsobu života.

Grilování s plnou polní 04. 06. 2008

Pro milovníky vůně grilovaného masa tu máme dnešního zástupce ze světa gadgets. Ať už uděláte radost někomu z kamarádů nebo přímo sobě, se sadou grilovacích potřeb v kufříku rozhodně nešlápnete vedle.

Kuchyň podle vašich představ – varná zóna II. 03. 06. 2008

Protože varnou zónu nemůžeme jen tak lehce odbýt, máme tu pro vás pokračování našeho seriálu, ve kterém se dozvíte, co ještě by každý měl brát v potaz při stavbě kuchyně, co je bezpodmínečně nutné mít ve varné zóně, jakými pravidly se řídit a čeho se vyvarovat.

Domácí kancelář V.: Chce to vlastní hotline 02. 06. 2008

Upřednostněním domácí pracovny před firemním prostředím bychom se rozhodně neměli nějak izolovat. Při práci doma se sice tak trochu schováme před šéfem a kolegy, ale o to větší úlohu pak sehrají právě různá komunikační zařízení, se kterými budeme k zastižení pro naše okolí, stejně jako ono pro nás.

Nenechte si ujít