Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Moderní kuchyňské spotřebiče od Elektro-partner.cz 31. 05. 2008

Chcete si ulehčit práci v kuchyni? Zařizujete novou domácnost nebo potřebujete dovybavit vaši současnou kuchyni? Elektro-partner.cz Vám nabízí užitečné pomocníky do Vaší kuchyně i domácnosti!

Vybíráme klimatizaci (II.) 30. 05. 2008

V minulém díle jsme si vysvětlili základní energetické parametry, které je třeba brát v potaz při výběru klimatizace. Dnes se podíváme na další nástrahy, kterým se musíte při výběru tohoto spotřebiče vyhnout. Tak se pevně držte, ať vás neodfoukne!

Stylové vitamíny 29. 05. 2008

Pomeranče, grepy, citróny a mandarinky – citrusové plody zdomácněly na našich stolech, přestože jejich domovinou jsou kraje podstatně teplejší. Lahodnou šťavnatou dužinu nabitou vitamíny chrání pevná slupka. Proto vám při přípravě vynikajícího a zdraví prospěšného citrusového salátu přijdou vhod následující pomocníci.

Nakupujete spotřebiče na internetu? 27. 05. 2008

„Je pravda, že někteří lidé stále plně nedůvěřují internetovým obchodům a obzvláště bílou techniku a elektroniku raději nakupují v kamenných obchodech. Připravují se tím o mnoho možných výhod, které nákup na e-shopu přináší,“ říká jednatel společnosti Svět Elektra, s.r.o. Jiří Podsedník a zároveň dodává: „Naše dlouholetá zkušenost ukazuje, že zákazníci, kteří u nás spotřebiče nakoupili, se za čas vrátí a nakoupí u nás znovu. To ukazuje hlavně na jejich spokojenost.“

Domácí kancelář IV.: Přejděte také na zelenou 26. 05. 2008

Podíl výpočetní a kancelářské techniky na celkové spotřebě energií neustále narůstá. Přitom doby, kdy jsme se vlastní spotřebou nemuseli tolik zaobírat, jsou pryč stejně nenávratně jako postupně mizející přírodní zdroje. Šetrný provoz ale nemusí vždy nutně znamenat i dražší provoz…

Což takhle postavit si nízkoenergetický dům? (VIII.) 24. 05. 2008

V části našeho příběhu věnovaného vytápění jsme mluvili o mnoha způsobech kombinace jednotlivých topných systémů – padala slova typu kotel, tepelné čerpadlo, rekuperace... Dalším řešením vytápění nízkoenergetického domu je mezi jinými i moderní krb. Zkusili jste ho někdy nakrmit biomasou?

Kuchyň podle vašich představ – varná zóna I. 23. 05. 2008

Jak jsme slíbili v minulém díle, dnes bude hlavní hrdinkou našeho kuchyňského seriálu varná zóna. Konečně se podíváme na prostor, ve kterém vznikají největší lahůdky, a který je tak nejpodstatnější částí celé kuchyně.

Podle chuti osolit a opepřit 22. 05. 2008

Těmito slovy končí skoro každý recept, poud tedy nevaříte třeba pudink. Slánka a pepřenka nesmí chybět v žádné kuchyni, jídelně ani restauraci. Většinou je známe jako skleněné průsvitné lahvičky se šroubovacím děrovaným víčkem. Dvojice dochucovadel je však výzvou pro designéry, takže můžete solit a pepřit mnohem nápaditěji. Pojdťe se přesvědčit na vlastní oči.

Mléko nebo cukr? Smetanu! 21. 05. 2008

Pijete kávu se smetanou? A stává se vám stejně jako mně, že si smetanu koupíte, jednou použijete a ona vám pak v ledničce zkysne? Pak čtěte dál a my vám ukážeme jak na to, abyste ji měli při ruce vždy čerstvou.

Energie ze slunce (I.) 20. 05. 2008

Plyn, elektřina, uhlí či dřevo jsou stále dražší a dražší, ale nějak musíme topit a ohřívat vodu. Velkou výzvou do budoucna, ale možná i nyní je získávání tepla ze slunce. Jak takovou energii využít? Řešením jsou solární panely.

Nenechte si ujít