Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Čistý řez cibulí 11. 06. 2008

Mnoho českých jídel si bez cibuje neumíme ani představit, její chuť je v našich krajích velmi populární. Už méně lidí má rádo její zápach, který zanechává nejen na všech kuchyňských prkénkách, ale také na rukách kuchařů a kuchařek. Existuje ale jednoduché řešení, jak tomu předejít – jmenuje se pomocný kráječ na cibuli.

Domácí kancelář VI.: Dokumenty jako ze škatulky 09. 06. 2008

Na vzhledu rozhodně záleží! A aby i vaše dokumenty vzbudily zasloužené uznání, právě od toho tu máme pár šikovných kancelářských přístrojů, díky kterým vaše pečlivě připravovaná práce jen tak nezapadne v hromadě těch ostatních bez povšimnutí.

Malá lekce z práva na ochranu spotřebitele I. Kdo je to spotřebitel? 07. 06. 2008

V současnosti je velice oblíbeným výrazem nejen slovo „spotřebitel“, ale také termíny od něj odvozené, například spotřebitelský nebo spotřební. Především poslední námi uvedený pojem – tedy spotřební – se často používá jako přívlastek při označování současné společnosti a jejího způsobu života.

Grilování s plnou polní 04. 06. 2008

Pro milovníky vůně grilovaného masa tu máme dnešního zástupce ze světa gadgets. Ať už uděláte radost někomu z kamarádů nebo přímo sobě, se sadou grilovacích potřeb v kufříku rozhodně nešlápnete vedle.

Kuchyň podle vašich představ – varná zóna II. 03. 06. 2008

Protože varnou zónu nemůžeme jen tak lehce odbýt, máme tu pro vás pokračování našeho seriálu, ve kterém se dozvíte, co ještě by každý měl brát v potaz při stavbě kuchyně, co je bezpodmínečně nutné mít ve varné zóně, jakými pravidly se řídit a čeho se vyvarovat.

Domácí kancelář V.: Chce to vlastní hotline 02. 06. 2008

Upřednostněním domácí pracovny před firemním prostředím bychom se rozhodně neměli nějak izolovat. Při práci doma se sice tak trochu schováme před šéfem a kolegy, ale o to větší úlohu pak sehrají právě různá komunikační zařízení, se kterými budeme k zastižení pro naše okolí, stejně jako ono pro nás.

Moderní kuchyňské spotřebiče od Elektro-partner.cz 31. 05. 2008

Chcete si ulehčit práci v kuchyni? Zařizujete novou domácnost nebo potřebujete dovybavit vaši současnou kuchyni? Elektro-partner.cz Vám nabízí užitečné pomocníky do Vaší kuchyně i domácnosti!

Vybíráme klimatizaci (II.) 30. 05. 2008

V minulém díle jsme si vysvětlili základní energetické parametry, které je třeba brát v potaz při výběru klimatizace. Dnes se podíváme na další nástrahy, kterým se musíte při výběru tohoto spotřebiče vyhnout. Tak se pevně držte, ať vás neodfoukne!

Stylové vitamíny 29. 05. 2008

Pomeranče, grepy, citróny a mandarinky – citrusové plody zdomácněly na našich stolech, přestože jejich domovinou jsou kraje podstatně teplejší. Lahodnou šťavnatou dužinu nabitou vitamíny chrání pevná slupka. Proto vám při přípravě vynikajícího a zdraví prospěšného citrusového salátu přijdou vhod následující pomocníci.

Nakupujete spotřebiče na internetu? 27. 05. 2008

„Je pravda, že někteří lidé stále plně nedůvěřují internetovým obchodům a obzvláště bílou techniku a elektroniku raději nakupují v kamenných obchodech. Připravují se tím o mnoho možných výhod, které nákup na e-shopu přináší,“ říká jednatel společnosti Svět Elektra, s.r.o. Jiří Podsedník a zároveň dodává: „Naše dlouholetá zkušenost ukazuje, že zákazníci, kteří u nás spotřebiče nakoupili, se za čas vrátí a nakoupí u nás znovu. To ukazuje hlavně na jejich spokojenost.“

Nenechte si ujít