Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Domácí kancelář III.: Tiskárny aneb Jak si najít tu pravou 19. 05. 2008

Dalším krokem na cestě za plnohodnotně vybavenou pracovnou přímo u nás doma je pořízení tiskárny či kopírky. Jenže jak si z nekonečné řady těchto zařízení vybrat to nejvhodnější? Někomu ke štěstí stačí málo – že tiskárna tiskne. Ono to sice není zase tak málo, přesto však důmyslnější volba nám pomůže ušetřit nemalou částku.

Což takhle postavit si nízkoenergetický dům? (VII.) 17. 05. 2008

Minulý týden jsme se zabývali základními otázkami spjatými s energetickými slunečními kolektory, především byla řeč o lokalizaci, požadavcích na stavbu, efektivitě... Tento týden nahlédneme, lidově řečeno, pod pokličku tohoto zařízení. Je vhodné znát nejen přínosy a možnosti kolektorů, ale ti více zvědaví čtenáři našeho seriálu by mohli namítat, že chybí technická stránka věci.

Mýdlo, které vydrží navěky 16. 05. 2008

Představte si pořádnou bramboračku bez česneku a guláš bez cibule. O kolik dobrých jídel bychom byli ochuzeni, kdyby tyto dva druhy zeleniny neexistovaly? Jenže je tu jedna nevýhoda, kterou jejich konzumace přináší – nepříjemný zápach.

Putování po řecké gastronomii pokračuje 14. 05. 2008

Jak jsme slíbili, je tu další díl našeho gastronomického putování. Stále jsme ve slunném Řecku a inspirujeme se tamější kuchyní. Tentokrát se podíváme na typické suroviny, které řeckou kuchyni proslavily. Tak si připravte chuťové pohárky, cesta po Řecku pokračuje.

Spotřebitelské úvěry 13. 05. 2008

Málokdo si může dovolit větší investici z vlastních zdrojů, které má na bankovním účtu nebo doma pod polštářem. K pokrytí investic do vybavení bytu či pořízení služby poskytují banky spotřebitelské úvěry. Kolik si můžeme půjčit a kolik dáme navíc?

Domácí kancelář II.: Počítač je prostě základ 12. 05. 2008

Neodmyslitelně patří k soudobému způsobu života – profesního, ale i osobního. A tím pádem i na pracovní stůl každé moderní domácnosti. A není nejmenší důvod se počítači vyhýbat. Tento vynikající pomocník bude odteď součástí i námi navrhované domácí pracovny, pro kterou jsme si už minule vyčlenili místo v bytě.

Což takhle postavit si nízkoenergetický dům? (VI.) 10. 05. 2008

V dnešní části volně navážeme na předchozí díl našeho seriálu, věnovaného konstrukci a vybavení nízkoenergetického domu, neboť si řekneme něco více o systémech ohřevu teplé vody.

Vybíráme klimatizaci (I.) 09. 05. 2008

Horké dny se kvapem blíží, vaše děti už se nemůžou dočkat koupání v bazénech a vy vytoužené dovolené. To, na co se ale netěší snad nikdo z nás, jsou horké letní noci, kdy se v městských bytech horkem nedá ani usnout a když náhodou, budíte se zpocení a neodpočinutí. Navíc nepomáhá ani otevřené okno, protože venku je i přes noc horko a nepohne se ani lísteček.

Nejkrásnější z nejkrásnějších (chladniček) 08. 05. 2008

Je to bílé, hranaté a stojí to v kuchyni, co je to? Přece chladnička, to je snad jasné. I když... Ne tak docela. Některé dnešní modely hýří barvami i tvary a s klasickou bílou krabicí mají společnou snad jen funkci. Chcete mít v kuchyni designový skvost? Prohlédněte si přehled nejkrásnějších výrobků podle redakce Spotřebiče.cz a nechte se inspirovat.

Konec bojů s lepenkou 07. 05. 2008

Lepicí páska, izolepa, scotchka, lepenka... To všechno jsou názvy pro jednoduchou, ale užitečnou průhlednou lepicí pásku. Vypotřebujeme jí kilometry ročně na všechny možné práce od balení dárků až po výtvarná díla. Snad každý s ní ale trochu bojuje.

Nenechte si ujít