Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Domácí kancelář IV.: Přejděte také na zelenou 26. 05. 2008

Podíl výpočetní a kancelářské techniky na celkové spotřebě energií neustále narůstá. Přitom doby, kdy jsme se vlastní spotřebou nemuseli tolik zaobírat, jsou pryč stejně nenávratně jako postupně mizející přírodní zdroje. Šetrný provoz ale nemusí vždy nutně znamenat i dražší provoz…

Což takhle postavit si nízkoenergetický dům? (VIII.) 24. 05. 2008

V části našeho příběhu věnovaného vytápění jsme mluvili o mnoha způsobech kombinace jednotlivých topných systémů – padala slova typu kotel, tepelné čerpadlo, rekuperace... Dalším řešením vytápění nízkoenergetického domu je mezi jinými i moderní krb. Zkusili jste ho někdy nakrmit biomasou?

Kuchyň podle vašich představ – varná zóna I. 23. 05. 2008

Jak jsme slíbili v minulém díle, dnes bude hlavní hrdinkou našeho kuchyňského seriálu varná zóna. Konečně se podíváme na prostor, ve kterém vznikají největší lahůdky, a který je tak nejpodstatnější částí celé kuchyně.

Podle chuti osolit a opepřit 22. 05. 2008

Těmito slovy končí skoro každý recept, poud tedy nevaříte třeba pudink. Slánka a pepřenka nesmí chybět v žádné kuchyni, jídelně ani restauraci. Většinou je známe jako skleněné průsvitné lahvičky se šroubovacím děrovaným víčkem. Dvojice dochucovadel je však výzvou pro designéry, takže můžete solit a pepřit mnohem nápaditěji. Pojdťe se přesvědčit na vlastní oči.

Mléko nebo cukr? Smetanu! 21. 05. 2008

Pijete kávu se smetanou? A stává se vám stejně jako mně, že si smetanu koupíte, jednou použijete a ona vám pak v ledničce zkysne? Pak čtěte dál a my vám ukážeme jak na to, abyste ji měli při ruce vždy čerstvou.

Energie ze slunce (I.) 20. 05. 2008

Plyn, elektřina, uhlí či dřevo jsou stále dražší a dražší, ale nějak musíme topit a ohřívat vodu. Velkou výzvou do budoucna, ale možná i nyní je získávání tepla ze slunce. Jak takovou energii využít? Řešením jsou solární panely.

Domácí kancelář III.: Tiskárny aneb Jak si najít tu pravou 19. 05. 2008

Dalším krokem na cestě za plnohodnotně vybavenou pracovnou přímo u nás doma je pořízení tiskárny či kopírky. Jenže jak si z nekonečné řady těchto zařízení vybrat to nejvhodnější? Někomu ke štěstí stačí málo – že tiskárna tiskne. Ono to sice není zase tak málo, přesto však důmyslnější volba nám pomůže ušetřit nemalou částku.

Což takhle postavit si nízkoenergetický dům? (VII.) 17. 05. 2008

Minulý týden jsme se zabývali základními otázkami spjatými s energetickými slunečními kolektory, především byla řeč o lokalizaci, požadavcích na stavbu, efektivitě... Tento týden nahlédneme, lidově řečeno, pod pokličku tohoto zařízení. Je vhodné znát nejen přínosy a možnosti kolektorů, ale ti více zvědaví čtenáři našeho seriálu by mohli namítat, že chybí technická stránka věci.

Mýdlo, které vydrží navěky 16. 05. 2008

Představte si pořádnou bramboračku bez česneku a guláš bez cibule. O kolik dobrých jídel bychom byli ochuzeni, kdyby tyto dva druhy zeleniny neexistovaly? Jenže je tu jedna nevýhoda, kterou jejich konzumace přináší – nepříjemný zápach.

Putování po řecké gastronomii pokračuje 14. 05. 2008

Jak jsme slíbili, je tu další díl našeho gastronomického putování. Stále jsme ve slunném Řecku a inspirujeme se tamější kuchyní. Tentokrát se podíváme na typické suroviny, které řeckou kuchyni proslavily. Tak si připravte chuťové pohárky, cesta po Řecku pokračuje.

Nenechte si ujít