Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Spotřebitelské úvěry 13. 05. 2008

Málokdo si může dovolit větší investici z vlastních zdrojů, které má na bankovním účtu nebo doma pod polštářem. K pokrytí investic do vybavení bytu či pořízení služby poskytují banky spotřebitelské úvěry. Kolik si můžeme půjčit a kolik dáme navíc?

Domácí kancelář II.: Počítač je prostě základ 12. 05. 2008

Neodmyslitelně patří k soudobému způsobu života – profesního, ale i osobního. A tím pádem i na pracovní stůl každé moderní domácnosti. A není nejmenší důvod se počítači vyhýbat. Tento vynikající pomocník bude odteď součástí i námi navrhované domácí pracovny, pro kterou jsme si už minule vyčlenili místo v bytě.

Což takhle postavit si nízkoenergetický dům? (VI.) 10. 05. 2008

V dnešní části volně navážeme na předchozí díl našeho seriálu, věnovaného konstrukci a vybavení nízkoenergetického domu, neboť si řekneme něco více o systémech ohřevu teplé vody.

Vybíráme klimatizaci (I.) 09. 05. 2008

Horké dny se kvapem blíží, vaše děti už se nemůžou dočkat koupání v bazénech a vy vytoužené dovolené. To, na co se ale netěší snad nikdo z nás, jsou horké letní noci, kdy se v městských bytech horkem nedá ani usnout a když náhodou, budíte se zpocení a neodpočinutí. Navíc nepomáhá ani otevřené okno, protože venku je i přes noc horko a nepohne se ani lísteček.

Nejkrásnější z nejkrásnějších (chladniček) 08. 05. 2008

Je to bílé, hranaté a stojí to v kuchyni, co je to? Přece chladnička, to je snad jasné. I když... Ne tak docela. Některé dnešní modely hýří barvami i tvary a s klasickou bílou krabicí mají společnou snad jen funkci. Chcete mít v kuchyni designový skvost? Prohlédněte si přehled nejkrásnějších výrobků podle redakce Spotřebiče.cz a nechte se inspirovat.

Konec bojů s lepenkou 07. 05. 2008

Lepicí páska, izolepa, scotchka, lepenka... To všechno jsou názvy pro jednoduchou, ale užitečnou průhlednou lepicí pásku. Vypotřebujeme jí kilometry ročně na všechny možné práce od balení dárků až po výtvarná díla. Snad každý s ní ale trochu bojuje.

Reklamace spotřebičů – jak uspět 06. 05. 2008

Když si kupujeme kuchyňský spotřebič, mnohdy nás nenapadne, že by se mohl rozbít. Bohužel někdy k takové situaci dojde. Každý kupovaný produkt by měl mít přiložený záruční list pro pozdější uplatnění reklamace. Jak správně reklamovat nefunkční spotřebič?

Domácí kancelář I.: Kam s ní? 05. 05. 2008

Máte možnost svou práci provádět i v poklidu vlastního domova? Tato pracovní svoboda je dost vyhledávaná, přesto však nemusí vyhovovat všem. Co ale ocení každý, je alespoň malý koutek s pracovním stolkem a základním kancelářským vybavením, byť třeba čistě pro domácí účely. Krok za krokem si v novém seriálu zkusíme takovou domácí pracovnu připravit.

Což takhle postavit si nízkoenergetický dům? (V.) 03. 05. 2008

V dnešní části našeho seriálu se budeme zabývat energeticky náročnou otázkou – vytápěním. Vedle ohřevu teplé vody je systém vytápění přímo vnímán jako energetická investice, neboli takzvané „pálení peněz v kamnech“ – dnes bychom mohli tento příměr modifikovat, například uvést nikoli kamna, ale kotel, elektrický přímotop či jiné zdroje tepla, které ale v současnosti již pocit marnotratnosti nevyvolávají. Na ně se podíváme blíže.

Výlet do klimatizovaného světa 02. 05. 2008

Ta tam je doba, kdy u nás byla klimatizace známkou okázalého luxusu. Dnes už je běžnou součástí mnoha kanceláří, v novostavbách je automatickou součástí budovy, v moderních prosklených kancelářských budovách se bez ní zkrátka neobejdete. Postupně ale proniká i do domácností. Proto pokud i vy uvažujete o její koupi, pak si přečtěte o jejích výhodách a nevýhodách, a o tom, jaké jsou druhy klimatizačních jednotek.

Nenechte si ujít