Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Domácí kancelář I.: Kam s ní? 05. 05. 2008

Máte možnost svou práci provádět i v poklidu vlastního domova? Tato pracovní svoboda je dost vyhledávaná, přesto však nemusí vyhovovat všem. Co ale ocení každý, je alespoň malý koutek s pracovním stolkem a základním kancelářským vybavením, byť třeba čistě pro domácí účely. Krok za krokem si v novém seriálu zkusíme takovou domácí pracovnu připravit.

Což takhle postavit si nízkoenergetický dům? (V.) 03. 05. 2008

V dnešní části našeho seriálu se budeme zabývat energeticky náročnou otázkou – vytápěním. Vedle ohřevu teplé vody je systém vytápění přímo vnímán jako energetická investice, neboli takzvané „pálení peněz v kamnech“ – dnes bychom mohli tento příměr modifikovat, například uvést nikoli kamna, ale kotel, elektrický přímotop či jiné zdroje tepla, které ale v současnosti již pocit marnotratnosti nevyvolávají. Na ně se podíváme blíže.

Výlet do klimatizovaného světa 02. 05. 2008

Ta tam je doba, kdy u nás byla klimatizace známkou okázalého luxusu. Dnes už je běžnou součástí mnoha kanceláří, v novostavbách je automatickou součástí budovy, v moderních prosklených kancelářských budovách se bez ní zkrátka neobejdete. Postupně ale proniká i do domácností. Proto pokud i vy uvažujete o její koupi, pak si přečtěte o jejích výhodách a nevýhodách, a o tom, jaké jsou druhy klimatizačních jednotek.

Kam s vysloužilými spotřebiči 01. 05. 2008

Ráno zapneme konvici, uvaříme kávu, v toastovači se zatím připravuje snídaně. Najíme se při hudbě z rádia a pak si v koupelně vyčistíme zuby elektrickým kartáčkem, vysušíme vlasy fénem nebo se zbavíme strniště s pomocí holicího strojku. Život bez elektrospotřebičů už si nedovedeme představit, provázejí lidstvo už dlouhá desetiletí. Pomáhají nám při práci a starají se o naši zábavu. Co s nimi ale provést, když doslouží nebo zastarají?

Zelená firma 29. 04. 2008

Zelená firma je zajímavý ekologický projekt neziskově hospodařící akciové společnosti REMA Systém. Tento projekt v České republice běží tři roky a může se do něj zapojit jakákoli firma, která chce ulevit životnímu prostředí. Nezúčastníte se?

Inteligentní domácnost 12: Jak vyslovit svá přání? 28. 04. 2008

Ať už si z chytrých „hraček“ vybereme cokoliv, vše se bude odvíjet právě od toho, co si sami vyžádáme. Pojďme si tedy na závěr doplnit, v čem je potřeba mít jasno ještě předtím, než oslovíme projektanty a odborné techniky.

Což takhle postavit si nízkoenergetický dům? (IV.) 26. 04. 2008

Další díl našeho seznámení se s základními zásadami výstavby a výbavy nízkoenergetického domu bude věnován prvku, jenž je v počítačovém světě symbolem nepodařeného díla. Mluvit dnes budeme o oknech.

Snazší cesta k vitamínům 25. 04. 2008

Máme tu jaro. Stromy kvetou, ptáci zpívají a dny se prodlužují. A přichází na nás jarní únava. Jak proti ní bojovat? Snadno, sportem, dostatečným spánkem a hlavně vitamíny z čerstvé zeleniny a ovoce, například z pomerančů.

Čištění (zubů) hrou 24. 04. 2008

Dětské zoubky se nemusí čistit, protože stejně vypadnou. Taky přes osvětovou snahu zubařů věříte této povídačce? Tak jí věřit přestaňte, protože stav mléčného chrupu je velmi důležitý pro vývoj stálých zubů. První zoubky totiž drží místo těm druhým, a pokud o ně děti přijdou příliš brzy, čelist se může špatně vyvinout a druhé zuby pak rostou s komplikacemi.

Co je psáno, to je dáno 23. 04. 2008

Tuhle situaci zná asi každý. Vrátíte se domů z nákupu štěstím bez sebe, že jste bez úrazu vyvázli z obchodu nacpaného dalšími koupěchtivými zákazníky, začnete vykládat úlovek a najednou vám to dojde – zásadní ingredience pro přípravu dnešní večeře a vy jste na ni zapomněli!

Nenechte si ujít