Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Čištění (zubů) hrou 24. 04. 2008

Dětské zoubky se nemusí čistit, protože stejně vypadnou. Taky přes osvětovou snahu zubařů věříte této povídačce? Tak jí věřit přestaňte, protože stav mléčného chrupu je velmi důležitý pro vývoj stálých zubů. První zoubky totiž drží místo těm druhým, a pokud o ně děti přijdou příliš brzy, čelist se může špatně vyvinout a druhé zuby pak rostou s komplikacemi.

Co je psáno, to je dáno 23. 04. 2008

Tuhle situaci zná asi každý. Vrátíte se domů z nákupu štěstím bez sebe, že jste bez úrazu vyvázli z obchodu nacpaného dalšími koupěchtivými zákazníky, začnete vykládat úlovek a najednou vám to dojde – zásadní ingredience pro přípravu dnešní večeře a vy jste na ni zapomněli!

Recyklační poplatky: k čemu a kam? 22. 04. 2008

Již tři roky je v platnosti zákon o recyklačních poplatcích. Neustále se v médiích opakuje, že musíme chránit přírodu, a recyklační poplatky se zdají být jedním z hlavních bodů, jak přírodě pomoci. Kam jdou peníze, které zaplatíme za recyklaci při koupi spotřebiče?

Inteligentní domácnost 11: Všechno pod kontrolou 21. 04. 2008

Jakmile se položí kabel a zabuduje spínač, je funkce ovládacího prvku jednou provždy dána a do budoucna v podstatě neměnná. Ale proč odsuzovat tlačítka k výkonu jedné jediné funkce, když si lze dopřát dokonalou flexibilitu? Obsluha chytrých domácích spotřebičů rozhodně není výsadou instalatérů a elektrikářů, nýbrž uživatelů samotných.

Což takhle postavit si nízkoenergetický dům? (III.) 19. 04. 2008

V posledním článku našeho seriálu jsme skončili slibem návštěvy nejbližších stavebnin. Lidé totiž nedokáží být v ohledu stavebních materiálů soběstační jako ptactvo či hmyz, musí získávat hmoty a nástroje od jiných.

Umění a věda o uspořádání kuchyně 18. 04. 2008

V minulém díle jsme vám přiblížili, co to je kuchyňská zóna, kolik jich máme a jak se jmenují. To bylo jednoduché. Tentokrát se ale jednotlivým zónám podíváme na zoubek. Poradíme vám, jak má která vypadat, co by měla obsahovat a jak by měla být velká. A uvidíte, že i drobná vylepšení vám mohou v mnohém ulehčit práci.

Důvod k úsměvu (II.) 17. 04. 2008

Krásný a zdravý úsměv sluší každému a může vám dokonce i pomoci v kariéře – to jste se dozvěděli už minulý týden v první části článku. Stejně tak už znáte i kritéria, podle kterých si vybrat správný elektronický zubní kartáček. Ale pozor, abyste svá kusadla udrželi ve správné formě, musíte mít těch čistítek a pucovátek v koupelně mnohem víc.

Kukuříci praženou, nebo vařenou? 16. 04. 2008

Kukuřice neexistuje jen ve formě popcornu nebo mražených zrníček. Pamatujete si ještě na kukuřičné klasy? Snad všichni je kradli v létě na poli a pak si na nich na chalupě nebo doma pochutnávali. Kradená totiž přece chutná nejlépe...

Za kuchyni bezpečnou (II.) 15. 04. 2008

V minulém článku o bezpečnosti v kuchyni jsme vám pověděli o tom, co všechno se (nejen) vašemu dítěti může přihodit. Dnes vám dáme pár rad, jak si v kuchyni udělat opravdu bezpečno.

Inteligentní domácnost 10: Co na srdci, to i všude doma 14. 04. 2008

Co si představit pod tvrzením, že se pokoj nebo celá domácnost přepíná do režimů? Ve skutečnosti nejde jen o chod domácnosti, ale i o naše vlastní způsoby. Ať už jsme přísně zásadoví, nebo benevolence sama, přeci jen se nějakého toho režimu držíme. A inteligence domácnosti znamená také to, nakolik je náš styl přejímán a spoluvytvářen.

Nenechte si ujít