Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Co je psáno, to je dáno 23. 04. 2008

Tuhle situaci zná asi každý. Vrátíte se domů z nákupu štěstím bez sebe, že jste bez úrazu vyvázli z obchodu nacpaného dalšími koupěchtivými zákazníky, začnete vykládat úlovek a najednou vám to dojde – zásadní ingredience pro přípravu dnešní večeře a vy jste na ni zapomněli!

Recyklační poplatky: k čemu a kam? 22. 04. 2008

Již tři roky je v platnosti zákon o recyklačních poplatcích. Neustále se v médiích opakuje, že musíme chránit přírodu, a recyklační poplatky se zdají být jedním z hlavních bodů, jak přírodě pomoci. Kam jdou peníze, které zaplatíme za recyklaci při koupi spotřebiče?

Inteligentní domácnost 11: Všechno pod kontrolou 21. 04. 2008

Jakmile se položí kabel a zabuduje spínač, je funkce ovládacího prvku jednou provždy dána a do budoucna v podstatě neměnná. Ale proč odsuzovat tlačítka k výkonu jedné jediné funkce, když si lze dopřát dokonalou flexibilitu? Obsluha chytrých domácích spotřebičů rozhodně není výsadou instalatérů a elektrikářů, nýbrž uživatelů samotných.

Což takhle postavit si nízkoenergetický dům? (III.) 19. 04. 2008

V posledním článku našeho seriálu jsme skončili slibem návštěvy nejbližších stavebnin. Lidé totiž nedokáží být v ohledu stavebních materiálů soběstační jako ptactvo či hmyz, musí získávat hmoty a nástroje od jiných.

Umění a věda o uspořádání kuchyně 18. 04. 2008

V minulém díle jsme vám přiblížili, co to je kuchyňská zóna, kolik jich máme a jak se jmenují. To bylo jednoduché. Tentokrát se ale jednotlivým zónám podíváme na zoubek. Poradíme vám, jak má která vypadat, co by měla obsahovat a jak by měla být velká. A uvidíte, že i drobná vylepšení vám mohou v mnohém ulehčit práci.

Důvod k úsměvu (II.) 17. 04. 2008

Krásný a zdravý úsměv sluší každému a může vám dokonce i pomoci v kariéře – to jste se dozvěděli už minulý týden v první části článku. Stejně tak už znáte i kritéria, podle kterých si vybrat správný elektronický zubní kartáček. Ale pozor, abyste svá kusadla udrželi ve správné formě, musíte mít těch čistítek a pucovátek v koupelně mnohem víc.

Kukuříci praženou, nebo vařenou? 16. 04. 2008

Kukuřice neexistuje jen ve formě popcornu nebo mražených zrníček. Pamatujete si ještě na kukuřičné klasy? Snad všichni je kradli v létě na poli a pak si na nich na chalupě nebo doma pochutnávali. Kradená totiž přece chutná nejlépe...

Za kuchyni bezpečnou (II.) 15. 04. 2008

V minulém článku o bezpečnosti v kuchyni jsme vám pověděli o tom, co všechno se (nejen) vašemu dítěti může přihodit. Dnes vám dáme pár rad, jak si v kuchyni udělat opravdu bezpečno.

Inteligentní domácnost 10: Co na srdci, to i všude doma 14. 04. 2008

Co si představit pod tvrzením, že se pokoj nebo celá domácnost přepíná do režimů? Ve skutečnosti nejde jen o chod domácnosti, ale i o naše vlastní způsoby. Ať už jsme přísně zásadoví, nebo benevolence sama, přeci jen se nějakého toho režimu držíme. A inteligence domácnosti znamená také to, nakolik je náš styl přejímán a spoluvytvářen.

Což takhle postavit si nízkoenergetický dům? (II.) 12. 04. 2008

Volným navázáním na úvodní článek našeho seriálu věnovaného výstavbě nízkoenergetického domu a problematice, která je se stavbou obdobného druhu spjatá, přecházíme ke tvaru a konstrukčnímu řešení samotného domu.

Nenechte si ujít