Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Kam s vysloužilými spotřebiči 01. 05. 2008

Ráno zapneme konvici, uvaříme kávu, v toastovači se zatím připravuje snídaně. Najíme se při hudbě z rádia a pak si v koupelně vyčistíme zuby elektrickým kartáčkem, vysušíme vlasy fénem nebo se zbavíme strniště s pomocí holicího strojku. Život bez elektrospotřebičů už si nedovedeme představit, provázejí lidstvo už dlouhá desetiletí. Pomáhají nám při práci a starají se o naši zábavu. Co s nimi ale provést, když doslouží nebo zastarají?

Zelená firma 29. 04. 2008

Zelená firma je zajímavý ekologický projekt neziskově hospodařící akciové společnosti REMA Systém. Tento projekt v České republice běží tři roky a může se do něj zapojit jakákoli firma, která chce ulevit životnímu prostředí. Nezúčastníte se?

Inteligentní domácnost 12: Jak vyslovit svá přání? 28. 04. 2008

Ať už si z chytrých „hraček“ vybereme cokoliv, vše se bude odvíjet právě od toho, co si sami vyžádáme. Pojďme si tedy na závěr doplnit, v čem je potřeba mít jasno ještě předtím, než oslovíme projektanty a odborné techniky.

Což takhle postavit si nízkoenergetický dům? (IV.) 26. 04. 2008

Další díl našeho seznámení se s základními zásadami výstavby a výbavy nízkoenergetického domu bude věnován prvku, jenž je v počítačovém světě symbolem nepodařeného díla. Mluvit dnes budeme o oknech.

Snazší cesta k vitamínům 25. 04. 2008

Máme tu jaro. Stromy kvetou, ptáci zpívají a dny se prodlužují. A přichází na nás jarní únava. Jak proti ní bojovat? Snadno, sportem, dostatečným spánkem a hlavně vitamíny z čerstvé zeleniny a ovoce, například z pomerančů.

Čištění (zubů) hrou 24. 04. 2008

Dětské zoubky se nemusí čistit, protože stejně vypadnou. Taky přes osvětovou snahu zubařů věříte této povídačce? Tak jí věřit přestaňte, protože stav mléčného chrupu je velmi důležitý pro vývoj stálých zubů. První zoubky totiž drží místo těm druhým, a pokud o ně děti přijdou příliš brzy, čelist se může špatně vyvinout a druhé zuby pak rostou s komplikacemi.

Co je psáno, to je dáno 23. 04. 2008

Tuhle situaci zná asi každý. Vrátíte se domů z nákupu štěstím bez sebe, že jste bez úrazu vyvázli z obchodu nacpaného dalšími koupěchtivými zákazníky, začnete vykládat úlovek a najednou vám to dojde – zásadní ingredience pro přípravu dnešní večeře a vy jste na ni zapomněli!

Recyklační poplatky: k čemu a kam? 22. 04. 2008

Již tři roky je v platnosti zákon o recyklačních poplatcích. Neustále se v médiích opakuje, že musíme chránit přírodu, a recyklační poplatky se zdají být jedním z hlavních bodů, jak přírodě pomoci. Kam jdou peníze, které zaplatíme za recyklaci při koupi spotřebiče?

Inteligentní domácnost 11: Všechno pod kontrolou 21. 04. 2008

Jakmile se položí kabel a zabuduje spínač, je funkce ovládacího prvku jednou provždy dána a do budoucna v podstatě neměnná. Ale proč odsuzovat tlačítka k výkonu jedné jediné funkce, když si lze dopřát dokonalou flexibilitu? Obsluha chytrých domácích spotřebičů rozhodně není výsadou instalatérů a elektrikářů, nýbrž uživatelů samotných.

Což takhle postavit si nízkoenergetický dům? (III.) 19. 04. 2008

V posledním článku našeho seriálu jsme skončili slibem návštěvy nejbližších stavebnin. Lidé totiž nedokáží být v ohledu stavebních materiálů soběstační jako ptactvo či hmyz, musí získávat hmoty a nástroje od jiných.

Nenechte si ujít