Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Důvod k úsměvu (I.) 10. 04. 2008

Zářivý úsměv, ve kterém se blýskají rovné bílé zuby, je symbolem zdraví, mládí a krásy. Vezměte si třeba příklad z kina: Kladný hrdina filmového plátna rozdává americké úsměvy na všechny strany, zatímco jeho zlolajný protivník vzteky skřípe křivými žlutými tesáky. Krásné zuby musí být především zdravé. Cesta k nim vyžaduje pečlivou a pravidelnou ústní hygienu.

Šlehat se dá nejen pomlázkou 09. 04. 2008

V kavárnách vždy přinesou kávu s vrstvou skvěla našlehané mléčné pěny, takové té, skrz kterou cukr jen pomalu propadává. Občas je i posypaná skořicí a to je potom opravdová lahůdka pro chuť i čích. A zkoušeli jste si tohle potěšení udělat i doma? Nepotřebujete moc – trochu teplého mléka, kávu, skořici a ... bateriový našlehávač!

Aby se kuchyně leskla jako zrcadlo 08. 04. 2008

Pouze čisté je opravdu dobré a zdravé. Takovou větu slýcháváme často v televizních reklamách. Reklamy na nás valí hromady čistících prostředků, ale víme si s nimi rady? Jak správně uklidit lednici, myčku nebo sporák?

Inteligentní domácnost 9: Venku jako doma 07. 04. 2008

S nastávajícím jarem se opět na delší dobu stanou zahrádky a předdomovní prostory nejen soukromou radostí svých majitelů, ale také terčem pozornosti okolí. Nebudeme si radit, jak dosáhnout nepřehlédnutelné chlouby, to pečliví zahrádkáři, kutilové a hospodyňky vědí nejlépe sami. My se opět zaměříme na automatizaci a na to, jak si díky technickým možnostem užít opečovávaného domovního okolí co nejvíc.

Což takhle postavit si nízkoenergetický dům? (I.) 05. 04. 2008

Vlastní nemovitost je jedním ze snů téměř každého člověka – důvod je samozřejmý, dům jako takový je symbolem stability, jistoty, soukromí a intimity. Může tomu tak být z mnohých příčin, ať již čistě osobních (vlastní kus země ohrazený od okolí plotem, životní prostředí, do něhož lze zasahovat jen těžce), tak právních (vlastnické právo požívá silné ochrany). Dům či domek je tedy předně místem klidu a rodinné pohody, ne nadarmo se zde objevují metaforická přirovnání typu „hnízdo”.

V hlavní roli vaše kuchyně 04. 04. 2008

Kuchyně – pro někoho nejoblíbenější místnost, pro někoho symbol neustálé a nevděčné dřiny, u všech ale nezbytná součást bytu. Proto vám Spotřebiče.cz přinášejí zbrusu nový kuchyňský seriál. Dozvíte se v něm, jak nejlépe kuchyň uspořádat, co nesmí chybět, rady a triky pro ty z vás, kteří se chystají tuto svatyni přebudovávat nebo si pořizují novou. Nezapomeneme ale ani na ty, kteří si pouze chtějí upravit tu, co už jim doma úspěšně slouží. Samozřejmou součástí našeho seriálu budou i současné kuchyňské trendy. Tak hurá do toho!

Neberte váhu na lehkou váhu 03. 04. 2008

Pro začátek pár faktů: Češi patří k nejobéznějším národům v Evropě. Víc než polovina obyvatel České republiky trpí nadváhou a každý pátý už přímo obezitou. Příliš vysoká hmotnost je chronickou nemocí, která způsobuje zdravotní i psychické problémy – cukrovka, kardiovaskulární onemocnění, vysoký krevní tlak a problémy pohybového ústrojí – to jsou jen některé důsledky, se kterými se obézní lidé musejí potýkat.

Bylinky jako ze zahrádky 02. 04. 2008

Dovedete si představit, kde by byla italská kuchyně bez bazalky? Nebo typickou českou bramboračku bez majoránky? Bylinky jsou nejen dobré, ale také zdravé. Od nepaměti se používají k léčbě různých onemocnění a chorob. Možná i vy si dopřáváte uklidňující meduňkový čaj nebo mažete klouby kostivalovou mastí.

Za kuchyni bezpečnou 01. 04. 2008

Zařizování nové kuchyně není právě levná záležitost. Když už se do takové akce pustíme, měli bychom kromě jiných důležitých věcí myslet i na bezpečnost. Máme-li malé děti, měla by být bezpečnost na prvním místě. Jak si takovou kuchyň zařídit? Jaké jsou "fígle"?

Inteligentní domácnost 8: Co je třeba zapnout, abychom mohli vypnout? 31. 03. 2008

Už minule jsme si ukázali, jak si s pomocí různé techniky domácí život nejen ulehčit, ale také do jisté míry odlehčit. Dalším, snad ještě oblíbenějším místem, jako stvořeným pro relaxaci a uvolnění od celodenního napětí, je bezesporu koupelna. Péče o tělo i ducha si zaslouží nemalou pozornost a chytrá domácnost na to samozřejmě pamatuje.

Nenechte si ujít