Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Umění a věda o uspořádání kuchyně 18. 04. 2008

V minulém díle jsme vám přiblížili, co to je kuchyňská zóna, kolik jich máme a jak se jmenují. To bylo jednoduché. Tentokrát se ale jednotlivým zónám podíváme na zoubek. Poradíme vám, jak má která vypadat, co by měla obsahovat a jak by měla být velká. A uvidíte, že i drobná vylepšení vám mohou v mnohém ulehčit práci.

Důvod k úsměvu (II.) 17. 04. 2008

Krásný a zdravý úsměv sluší každému a může vám dokonce i pomoci v kariéře – to jste se dozvěděli už minulý týden v první části článku. Stejně tak už znáte i kritéria, podle kterých si vybrat správný elektronický zubní kartáček. Ale pozor, abyste svá kusadla udrželi ve správné formě, musíte mít těch čistítek a pucovátek v koupelně mnohem víc.

Kukuříci praženou, nebo vařenou? 16. 04. 2008

Kukuřice neexistuje jen ve formě popcornu nebo mražených zrníček. Pamatujete si ještě na kukuřičné klasy? Snad všichni je kradli v létě na poli a pak si na nich na chalupě nebo doma pochutnávali. Kradená totiž přece chutná nejlépe...

Za kuchyni bezpečnou (II.) 15. 04. 2008

V minulém článku o bezpečnosti v kuchyni jsme vám pověděli o tom, co všechno se (nejen) vašemu dítěti může přihodit. Dnes vám dáme pár rad, jak si v kuchyni udělat opravdu bezpečno.

Inteligentní domácnost 10: Co na srdci, to i všude doma 14. 04. 2008

Co si představit pod tvrzením, že se pokoj nebo celá domácnost přepíná do režimů? Ve skutečnosti nejde jen o chod domácnosti, ale i o naše vlastní způsoby. Ať už jsme přísně zásadoví, nebo benevolence sama, přeci jen se nějakého toho režimu držíme. A inteligence domácnosti znamená také to, nakolik je náš styl přejímán a spoluvytvářen.

Což takhle postavit si nízkoenergetický dům? (II.) 12. 04. 2008

Volným navázáním na úvodní článek našeho seriálu věnovaného výstavbě nízkoenergetického domu a problematice, která je se stavbou obdobného druhu spjatá, přecházíme ke tvaru a konstrukčnímu řešení samotného domu.

Důvod k úsměvu (I.) 10. 04. 2008

Zářivý úsměv, ve kterém se blýskají rovné bílé zuby, je symbolem zdraví, mládí a krásy. Vezměte si třeba příklad z kina: Kladný hrdina filmového plátna rozdává americké úsměvy na všechny strany, zatímco jeho zlolajný protivník vzteky skřípe křivými žlutými tesáky. Krásné zuby musí být především zdravé. Cesta k nim vyžaduje pečlivou a pravidelnou ústní hygienu.

Šlehat se dá nejen pomlázkou 09. 04. 2008

V kavárnách vždy přinesou kávu s vrstvou skvěla našlehané mléčné pěny, takové té, skrz kterou cukr jen pomalu propadává. Občas je i posypaná skořicí a to je potom opravdová lahůdka pro chuť i čích. A zkoušeli jste si tohle potěšení udělat i doma? Nepotřebujete moc – trochu teplého mléka, kávu, skořici a ... bateriový našlehávač!

Aby se kuchyně leskla jako zrcadlo 08. 04. 2008

Pouze čisté je opravdu dobré a zdravé. Takovou větu slýcháváme často v televizních reklamách. Reklamy na nás valí hromady čistících prostředků, ale víme si s nimi rady? Jak správně uklidit lednici, myčku nebo sporák?

Inteligentní domácnost 9: Venku jako doma 07. 04. 2008

S nastávajícím jarem se opět na delší dobu stanou zahrádky a předdomovní prostory nejen soukromou radostí svých majitelů, ale také terčem pozornosti okolí. Nebudeme si radit, jak dosáhnout nepřehlédnutelné chlouby, to pečliví zahrádkáři, kutilové a hospodyňky vědí nejlépe sami. My se opět zaměříme na automatizaci a na to, jak si díky technickým možnostem užít opečovávaného domovního okolí co nejvíc.

Nenechte si ujít