Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Zvažte to! 29. 03. 2008

Kdo chce, aby si ho druzí vážili, musí se pravidelně vážit, praví jedna slovní hříčka. V dnešní době, kdy jsou péče o tělo a zdravá výživa povýšeny téměř na kult, platí toto pořekadlo dvojnásob. Tělesnou hmotnost si je potřeba hlídat, a to nejen z estetických, ale také zdravotních důvodů. Proto by v žádné domácnosti neměla chybět osobní váha.

Stand-by aneb jak udržet domácnost v pohotovosti 27. 03. 2008

Tu a tam proběhne ve zprávách reportáž o tom, jaké horentní sumy vydávají české domácnosti úplně zbytečně, kolik peněz doslova vyhodí oknem za takzvaný stand-by režim elektrospotřebičů. Některé zdroje uvádějí dokonce i částky kolem deseti tisíc za jednu domácnost a jeden rok. Jiní tvrdí, že spotřeba je tak minimální, že se na účtech ztratí. Kde je tedy pravda?

Čas měřěný sluncem na vaší zahradě 26. 03. 2008

V naší době všichni moc rádi měří čas. Už najdeme málokoho, kdo by nenosil náramkové hodinky, a když náhodou, tak na mobilu má hodiny stále při ruce. Pokud i vy patříte mezi časové maniaky nebo jen máte rádi hodiny jako bytový doplněk, pak se vám dnešní gadget bude líbit.

Inteligentní domácnost 7: Audiovizuální technika nejen pro zábavu 25. 03. 2008

Kdo by neznal slavnou ideu mistra Komenského o škole hrou. Též platí, že kdo si hraje, nezlobí. Malí nebo velcí, všichni jsme nuceni neustále se něčemu učit a tím samozřejmě vzniká potřeba občas se také trochu rozptýlit. Videa a různé přehrávače výborně poslouží pro účely obojího, výuky i zábavy.

Plavec ve dřezu 22. 03. 2008

Seznamte se, tohle jen pan P, narodil se v Thajsku a přichází, aby rozveselil vaši kuchyni. Ovšem pozor, není tu jen pro legraci. Umí si vyhrnout rukávy a pomoct vám s domácími pracemi - třeba s neoblíbeným mytím nádobí. Funguje totiž jako uzávěr odtoku vody ve dřezu.

Štítek, co není jen nálepka 21. 03. 2008

V minulém článku jsme vám slíbili, že blíže prozkoumáme štítek, který je nalepený na všech nových „velkých“ spotřebičích a podle kterého je dobré se při jejich nákupu řídit. Není to jen nálepka, kterou hned po přivezení sloupnete. Je to i zlatý důl – díky němu můžete téměř bezbolestně ušetřit tolik, že vás to samotné překvapí. A přitom není ani moc složité se ve štítku vyznat.

Nohy jako v bavlnce 20. 03. 2008

Nohy nás celý život věrně nosí, přesto je často při péči o tělo neoprávněně zanedbáváme. Podle odborníků nachodíme za život v průměru asi 200 tisíc kilometrů, což znamená, že pětkrát obejdeme celou zeměkouli. Za to už si snad naše dolní končetiny zaslouží speciální zacházení, nemyslíte? S trochou úsilí můžete mít nožky jako miminko. Jak na to?

Hádanka, nebo pomocník? 19. 03. 2008

Dívali jste se rádi na Kufr? Byla vaše obíbená část ta, kde se hádalo, na co se používají podivné předměty? Pak se zadívejte na ikonu patřící k tomuto článku a zkuste hádat. Soutěžící měli výhodu, že si na předmět mohli sáhnout. My vám ho proto popíšeme podrobněji.

Hrajeme si s česnekem 18. 03. 2008

„Kdo nemá česnek a cibuli pod postelí, bývá často nemocný," praví české přísloví. Své o tom vědí i upíři, kteří se – jakožto živí mrtví – česneku zdaleka vyhýbají. A mají se skutečně čeho bát, česnek je totiž takový koncentrát zdraví prospěšných látek.

Inteligentní domácnost pošesté: Chytrá kuchyně 17. 03. 2008

Kuchyň je mnohými vnímána jako srdce domácnosti. A možná na tom přeci jen něco bude, zřídkakdy jí projdeme bez zájmu o to, co se zde právě chystá. Je to místo, kde se z obsahu nákupních tašek stávají lákavé dobroty a kde najde uplatnění spousta šikovných pomocníků – živých i těch zástrčkových.

Nenechte si ujít