Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Což takhle postavit si nízkoenergetický dům? (I.) 05. 04. 2008

Vlastní nemovitost je jedním ze snů téměř každého člověka – důvod je samozřejmý, dům jako takový je symbolem stability, jistoty, soukromí a intimity. Může tomu tak být z mnohých příčin, ať již čistě osobních (vlastní kus země ohrazený od okolí plotem, životní prostředí, do něhož lze zasahovat jen těžce), tak právních (vlastnické právo požívá silné ochrany). Dům či domek je tedy předně místem klidu a rodinné pohody, ne nadarmo se zde objevují metaforická přirovnání typu „hnízdo”.

V hlavní roli vaše kuchyně 04. 04. 2008

Kuchyně – pro někoho nejoblíbenější místnost, pro někoho symbol neustálé a nevděčné dřiny, u všech ale nezbytná součást bytu. Proto vám Spotřebiče.cz přinášejí zbrusu nový kuchyňský seriál. Dozvíte se v něm, jak nejlépe kuchyň uspořádat, co nesmí chybět, rady a triky pro ty z vás, kteří se chystají tuto svatyni přebudovávat nebo si pořizují novou. Nezapomeneme ale ani na ty, kteří si pouze chtějí upravit tu, co už jim doma úspěšně slouží. Samozřejmou součástí našeho seriálu budou i současné kuchyňské trendy. Tak hurá do toho!

Neberte váhu na lehkou váhu 03. 04. 2008

Pro začátek pár faktů: Češi patří k nejobéznějším národům v Evropě. Víc než polovina obyvatel České republiky trpí nadváhou a každý pátý už přímo obezitou. Příliš vysoká hmotnost je chronickou nemocí, která způsobuje zdravotní i psychické problémy – cukrovka, kardiovaskulární onemocnění, vysoký krevní tlak a problémy pohybového ústrojí – to jsou jen některé důsledky, se kterými se obézní lidé musejí potýkat.

Bylinky jako ze zahrádky 02. 04. 2008

Dovedete si představit, kde by byla italská kuchyně bez bazalky? Nebo typickou českou bramboračku bez majoránky? Bylinky jsou nejen dobré, ale také zdravé. Od nepaměti se používají k léčbě různých onemocnění a chorob. Možná i vy si dopřáváte uklidňující meduňkový čaj nebo mažete klouby kostivalovou mastí.

Za kuchyni bezpečnou 01. 04. 2008

Zařizování nové kuchyně není právě levná záležitost. Když už se do takové akce pustíme, měli bychom kromě jiných důležitých věcí myslet i na bezpečnost. Máme-li malé děti, měla by být bezpečnost na prvním místě. Jak si takovou kuchyň zařídit? Jaké jsou "fígle"?

Inteligentní domácnost 8: Co je třeba zapnout, abychom mohli vypnout? 31. 03. 2008

Už minule jsme si ukázali, jak si s pomocí různé techniky domácí život nejen ulehčit, ale také do jisté míry odlehčit. Dalším, snad ještě oblíbenějším místem, jako stvořeným pro relaxaci a uvolnění od celodenního napětí, je bezesporu koupelna. Péče o tělo i ducha si zaslouží nemalou pozornost a chytrá domácnost na to samozřejmě pamatuje.

Zvažte to! 29. 03. 2008

Kdo chce, aby si ho druzí vážili, musí se pravidelně vážit, praví jedna slovní hříčka. V dnešní době, kdy jsou péče o tělo a zdravá výživa povýšeny téměř na kult, platí toto pořekadlo dvojnásob. Tělesnou hmotnost si je potřeba hlídat, a to nejen z estetických, ale také zdravotních důvodů. Proto by v žádné domácnosti neměla chybět osobní váha.

Stand-by aneb jak udržet domácnost v pohotovosti 27. 03. 2008

Tu a tam proběhne ve zprávách reportáž o tom, jaké horentní sumy vydávají české domácnosti úplně zbytečně, kolik peněz doslova vyhodí oknem za takzvaný stand-by režim elektrospotřebičů. Některé zdroje uvádějí dokonce i částky kolem deseti tisíc za jednu domácnost a jeden rok. Jiní tvrdí, že spotřeba je tak minimální, že se na účtech ztratí. Kde je tedy pravda?

Čas měřěný sluncem na vaší zahradě 26. 03. 2008

V naší době všichni moc rádi měří čas. Už najdeme málokoho, kdo by nenosil náramkové hodinky, a když náhodou, tak na mobilu má hodiny stále při ruce. Pokud i vy patříte mezi časové maniaky nebo jen máte rádi hodiny jako bytový doplněk, pak se vám dnešní gadget bude líbit.

Inteligentní domácnost 7: Audiovizuální technika nejen pro zábavu 25. 03. 2008

Kdo by neznal slavnou ideu mistra Komenského o škole hrou. Též platí, že kdo si hraje, nezlobí. Malí nebo velcí, všichni jsme nuceni neustále se něčemu učit a tím samozřejmě vzniká potřeba občas se také trochu rozptýlit. Videa a různé přehrávače výborně poslouží pro účely obojího, výuky i zábavy.

Nenechte si ujít