Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Plavec ve dřezu 22. 03. 2008

Seznamte se, tohle jen pan P, narodil se v Thajsku a přichází, aby rozveselil vaši kuchyni. Ovšem pozor, není tu jen pro legraci. Umí si vyhrnout rukávy a pomoct vám s domácími pracemi - třeba s neoblíbeným mytím nádobí. Funguje totiž jako uzávěr odtoku vody ve dřezu.

Štítek, co není jen nálepka 21. 03. 2008

V minulém článku jsme vám slíbili, že blíže prozkoumáme štítek, který je nalepený na všech nových „velkých“ spotřebičích a podle kterého je dobré se při jejich nákupu řídit. Není to jen nálepka, kterou hned po přivezení sloupnete. Je to i zlatý důl – díky němu můžete téměř bezbolestně ušetřit tolik, že vás to samotné překvapí. A přitom není ani moc složité se ve štítku vyznat.

Nohy jako v bavlnce 20. 03. 2008

Nohy nás celý život věrně nosí, přesto je často při péči o tělo neoprávněně zanedbáváme. Podle odborníků nachodíme za život v průměru asi 200 tisíc kilometrů, což znamená, že pětkrát obejdeme celou zeměkouli. Za to už si snad naše dolní končetiny zaslouží speciální zacházení, nemyslíte? S trochou úsilí můžete mít nožky jako miminko. Jak na to?

Hádanka, nebo pomocník? 19. 03. 2008

Dívali jste se rádi na Kufr? Byla vaše obíbená část ta, kde se hádalo, na co se používají podivné předměty? Pak se zadívejte na ikonu patřící k tomuto článku a zkuste hádat. Soutěžící měli výhodu, že si na předmět mohli sáhnout. My vám ho proto popíšeme podrobněji.

Hrajeme si s česnekem 18. 03. 2008

„Kdo nemá česnek a cibuli pod postelí, bývá často nemocný," praví české přísloví. Své o tom vědí i upíři, kteří se – jakožto živí mrtví – česneku zdaleka vyhýbají. A mají se skutečně čeho bát, česnek je totiž takový koncentrát zdraví prospěšných látek.

Inteligentní domácnost pošesté: Chytrá kuchyně 17. 03. 2008

Kuchyň je mnohými vnímána jako srdce domácnosti. A možná na tom přeci jen něco bude, zřídkakdy jí projdeme bez zájmu o to, co se zde právě chystá. Je to místo, kde se z obsahu nákupních tašek stávají lákavé dobroty a kde najde uplatnění spousta šikovných pomocníků – živých i těch zástrčkových.

Nakupování na internetové aukci eBay.com 15. 03. 2008

Kdo si oblíbí nakupování na internetových aukcích u nás, bude ho určitě zajímat nakupování v zahraničí. Proč nezkusit něco jiného a nového? Ačkoli se to může stát složité, není tomu tak. Stačí se naučit pár anglických pojmů, zaregistrovat se a nakupovat. A malý anglicko-český slovníček taky nebude k zahození.

Žehličky pro každého 14. 03. 2008

Máte jasno v tom, jaká žehlička by se vám hodila, ale ne už jak vybrat mezi třemi modely, které se svými funkcemi a cenou příliš neliší? Přinášíme vám tipy na konkrétní výrobky, mezi kterými si vyberete s jakýmikoliv nároky na účel, četnost užívání, funkce a cenu.

Krása pro oba 13. 03. 2008

V seriálu o spotřebičích pro krásu jsme vám představili už pěknou řádku užitečných, až téměř nepostradatelných pomocníků, kteří by rozhodně neměli chybět v žádné koupelně. Dnes se podíváme na vynálezy, bez kterých se sice obejdete, ale na druhou stranu vám mohou zpříjemnit život. Pojďte se tedy tak trochu rozmazlit...

Soutěže o ceny na internetu 11. 03. 2008

Na našich stránkách jste se již mohli dočíst, jak se nakupuje na internetových aukcích. Internet však nabízí mnohem víc možností, jak získat některou z vytoužených věcí (a nemusí to být jen spotřebiče). Můžete vyzkoušet také soutěže o ceny na internetu.

Nenechte si ujít