Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Nakupování na internetové aukci eBay.com 15. 03. 2008

Kdo si oblíbí nakupování na internetových aukcích u nás, bude ho určitě zajímat nakupování v zahraničí. Proč nezkusit něco jiného a nového? Ačkoli se to může stát složité, není tomu tak. Stačí se naučit pár anglických pojmů, zaregistrovat se a nakupovat. A malý anglicko-český slovníček taky nebude k zahození.

Žehličky pro každého 14. 03. 2008

Máte jasno v tom, jaká žehlička by se vám hodila, ale ne už jak vybrat mezi třemi modely, které se svými funkcemi a cenou příliš neliší? Přinášíme vám tipy na konkrétní výrobky, mezi kterými si vyberete s jakýmikoliv nároky na účel, četnost užívání, funkce a cenu.

Krása pro oba 13. 03. 2008

V seriálu o spotřebičích pro krásu jsme vám představili už pěknou řádku užitečných, až téměř nepostradatelných pomocníků, kteří by rozhodně neměli chybět v žádné koupelně. Dnes se podíváme na vynálezy, bez kterých se sice obejdete, ale na druhou stranu vám mohou zpříjemnit život. Pojďte se tedy tak trochu rozmazlit...

Soutěže o ceny na internetu 11. 03. 2008

Na našich stránkách jste se již mohli dočíst, jak se nakupuje na internetových aukcích. Internet však nabízí mnohem víc možností, jak získat některou z vytoužených věcí (a nemusí to být jen spotřebiče). Můžete vyzkoušet také soutěže o ceny na internetu.

Inteligentní domácnost popáté: Jak rozmlouvat s chytrým domem 10. 03. 2008

Co když vám telefon může poskytnout mnohem víc než jen na chvíli přiblížit vzdálený hlas? A video víc než změť pohybujících se obrázků? A vůbec, proč by měl zvonek jenom zvonit? I popáté si připomeneme, že síla tkví právě v inteligentním sloučení.

Kamarád z říše ledu a sněhu 09. 03. 2008

Milují vaše děti večerníčky o nezbedném tučňákovi Pingu a jeho malé sestřičce? Pak pro vás máme tip, jak ozdobit kuchyni podle jejich vkusu a zároveň udělat něco pro jejich zdraví. Tučňák, který nese na hlavě zásobník vody, pomůže ohlídat pitný režim vašich potomků.

Jaro velí: Do hola! 06. 03. 2008

Jaro pomalu ťuká na dveře, obchody s oblečením se plní novými kolekcemi a pánové se těší, že zas vyvětráme sukně, které přes zimu odpočívaly ve skříni. Ještě než vyrazíme do ulic, je třeba dopřát nohám tu správnou péči, aby byly hladké a bez chloupků. Pojďme si říct, jak na to.

Sůl a pepř nad zlato 05. 03. 2008

Pokud už vás omrzela vaše stará slánka a pepřenka a chcete si kuchyni nějak okořenit, pak zkuste set od Peugeotu. Tenhle gadget je z těch dražších, koupíte ho asi za 5000 korun v síti prodejen La vecchia bottega. Zato zaujme opravdu každého.

Spotřebiče, co umí spořit 04. 03. 2008

V několika minuých článcích jsme si posvítili na účty za elektřinu a vodu – věnovali jsme se úsporným zářivkám a praktickým zlepšením v domácnoosti, která ulehčí naší peněžence. Co bychom to ale byli za Spotřebiče.cz, kdybychom se nepodívali na úsporné spotřebiče?

Inteligentní domácnost počtvrté: Bezpečí až na prvním místě 03. 03. 2008

Právě ve věcech bezpečnosti nás a našich nejbližších dokáží technologie inteligentní domácnosti pomoci patrně nejvýrazněji. Bezpečí není jen ochrana příbytku před nezvanými hosty, ale někdy i tak trochu před námi samotnými. Tentokrát tedy budeme hýřit zodpovědností a opatrností aneb vše podstatné na téma inteligentního zabezpečení.

Nenechte si ujít