Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Okořeňte si život 01. 03. 2008

Nemusíte zrovna milovat mexickou kuchyni, ale pokud zvládnete uvařit víc než vajíčka a vodu na čaj, asi občas v kuchyni potřebujete koření. Vzpomínáte si na krále z pohádky Sůl nad zlato, který s rádcem vařil lívance? Šafrán, aby to mělo barvu, papriku, aby to mělo říz... Se stejnou vervou budete kořenit i vy, když vám bude linku zdobit kořenka z rodiny gadgets.

Inteligentní domácnost potřetí: Budiž světlo! 28. 02. 2008

Kvalita osvětlení má bezprostřední vliv na to, jak interiér celkově působí a jak se v něm cítíme. My už víme, jakým způsobem v chytré domácnosti docílit příjemného vnitřního prostředí a ještě k tomu dosáhnout maximálních úspor. Nyní zaměřme pozornost na neméně důležité prvky – osvětlování a systémy stínění.

Nákupy v internetových aukcích a jak na ně 27. 02. 2008

V poslední době se rozšířil prodej přes internet, což se potvrdilo o Vánocích 2007, kdy prodej tímto způsobem hodně vzrostl. Příští Vánoce mohou internetové obchody předstihnout internetové aukce. Jak se na nich prodává a nakupuje? Při troše štěstí se tu dá dobře nakoupit i vydělat.

Inteligentní domácnost podruhé: Chytrý dům se stará o nás i životní prostředí 26. 02. 2008

Úspora ve spotřebě energií neznamená pouhou úlevu našim peněženkám, ale především už tak dost těžce zkoušené přírodě. Jako jednu z hlavních předností automatizace domu jsme již zmínili právě možnost ušetřit a řídit vlastní energetickou spotřebu. Jak toho docílit a na co všechno pamatovat, to je námětem tohoto pokračování.

Soutěž s autopůjčovnou RentPoint o vůz na víkend 25. 02. 2008

Existuje auto, ve kterém byste se chtěli projet? Vyzkoušet si, jaké to je, řídit sportovní vůz? Nebo vás spíš lákají terénní auta svojí bezpečností? Pojďte soutěžit s námi a autopůjčovnou RentPoint. Když budete mít štěstí, vyhrajete na víkend zapůjčení vozu dle svého výběru.

Jaká by měla být vaše nová žehlička? 24. 02. 2008

Napařování je základ, žehlení nasucho nejjednodušší a většinou nejlevnější varianta, žehlící systémy přinášejí pokročilé funkce, které ocení hlavně nároční spotřebitelé. Ale jak si vybrat mezi stovkami modely v jednotlivých kategoriích? Na co ještě klást důraz a co naopak obětovat v zájmu nižší ceny nebo hezkého designu?

Žehlení, které vás bude bavit 22. 02. 2008

Nudnější činnost, než je žehlení oblečení, snad neexistuje. Stohy pomačkaných triček, košilí, kalhot a dalších kousků rodinného šatníku čekají na zásah, který je vyhladí do nositelné podoby. Stejnou službu může prokázat žehlička na vlasy vaší hlavě. Z nevzhledného hnízda za pár minut vytvoří rovnou kaskádu vlasů. A tohle žehlení vás bude bavit.

Jak rozzářit byt a ušetřit – podruhé 21. 02. 2008

V minulém díle jsme vám představili jeden ze způsobů, jak ušetřit za elektřinu – úspornými zářivkami. Zatím jsme je jen letmo představili a dneska se s nimi seznámíme podrobněji, s jejich kvalitami, nedostatky, poradíme, podle čeho si je vybírat. Tak zhasněte světla, začínáme.

Inteligentní domov poprvé: Co obnáší „samo uvažující“ domácnost? 19. 02. 2008

Máte představu, že jste pohodlně usazeni před jednou z mnoha velkých plazmových obrazovek, jen tak zhýčkaně mačkáte touchpady a tlačítka všech možných ovladačů a čekáte, co se bude dít? Ano, i tohle je jeden z možných obrázků. Ale tzv. „inteligentní domácnost“ představuje mnohem víc než pouhý sci-fi zavánějící komfort.

Aby oblečení bylo krásně rovné: jak na výběr žehličky 18. 02. 2008

Jakkoli může být žehlení směle zařazeno mezi jednu z méně příjemných domácích prací, pokud si vyberete tu správnou žehličku, přece jen se stane alespoň snesitelným. Nabídka je nesmírně široká, sehnat lze vše od jednoduchých typů s minimem funkcí až po sofistikované žehlící systémy. Jak se v nabídce orientovat?

Nenechte si ujít