Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Inteligentní domácnost popáté: Jak rozmlouvat s chytrým domem 10. 03. 2008

Co když vám telefon může poskytnout mnohem víc než jen na chvíli přiblížit vzdálený hlas? A video víc než změť pohybujících se obrázků? A vůbec, proč by měl zvonek jenom zvonit? I popáté si připomeneme, že síla tkví právě v inteligentním sloučení.

Kamarád z říše ledu a sněhu 09. 03. 2008

Milují vaše děti večerníčky o nezbedném tučňákovi Pingu a jeho malé sestřičce? Pak pro vás máme tip, jak ozdobit kuchyni podle jejich vkusu a zároveň udělat něco pro jejich zdraví. Tučňák, který nese na hlavě zásobník vody, pomůže ohlídat pitný režim vašich potomků.

Jaro velí: Do hola! 06. 03. 2008

Jaro pomalu ťuká na dveře, obchody s oblečením se plní novými kolekcemi a pánové se těší, že zas vyvětráme sukně, které přes zimu odpočívaly ve skříni. Ještě než vyrazíme do ulic, je třeba dopřát nohám tu správnou péči, aby byly hladké a bez chloupků. Pojďme si říct, jak na to.

Sůl a pepř nad zlato 05. 03. 2008

Pokud už vás omrzela vaše stará slánka a pepřenka a chcete si kuchyni nějak okořenit, pak zkuste set od Peugeotu. Tenhle gadget je z těch dražších, koupíte ho asi za 5000 korun v síti prodejen La vecchia bottega. Zato zaujme opravdu každého.

Spotřebiče, co umí spořit 04. 03. 2008

V několika minuých článcích jsme si posvítili na účty za elektřinu a vodu – věnovali jsme se úsporným zářivkám a praktickým zlepšením v domácnoosti, která ulehčí naší peněžence. Co bychom to ale byli za Spotřebiče.cz, kdybychom se nepodívali na úsporné spotřebiče?

Inteligentní domácnost počtvrté: Bezpečí až na prvním místě 03. 03. 2008

Právě ve věcech bezpečnosti nás a našich nejbližších dokáží technologie inteligentní domácnosti pomoci patrně nejvýrazněji. Bezpečí není jen ochrana příbytku před nezvanými hosty, ale někdy i tak trochu před námi samotnými. Tentokrát tedy budeme hýřit zodpovědností a opatrností aneb vše podstatné na téma inteligentního zabezpečení.

Okořeňte si život 01. 03. 2008

Nemusíte zrovna milovat mexickou kuchyni, ale pokud zvládnete uvařit víc než vajíčka a vodu na čaj, asi občas v kuchyni potřebujete koření. Vzpomínáte si na krále z pohádky Sůl nad zlato, který s rádcem vařil lívance? Šafrán, aby to mělo barvu, papriku, aby to mělo říz... Se stejnou vervou budete kořenit i vy, když vám bude linku zdobit kořenka z rodiny gadgets.

Inteligentní domácnost potřetí: Budiž světlo! 28. 02. 2008

Kvalita osvětlení má bezprostřední vliv na to, jak interiér celkově působí a jak se v něm cítíme. My už víme, jakým způsobem v chytré domácnosti docílit příjemného vnitřního prostředí a ještě k tomu dosáhnout maximálních úspor. Nyní zaměřme pozornost na neméně důležité prvky – osvětlování a systémy stínění.

Nákupy v internetových aukcích a jak na ně 27. 02. 2008

V poslední době se rozšířil prodej přes internet, což se potvrdilo o Vánocích 2007, kdy prodej tímto způsobem hodně vzrostl. Příští Vánoce mohou internetové obchody předstihnout internetové aukce. Jak se na nich prodává a nakupuje? Při troše štěstí se tu dá dobře nakoupit i vydělat.

Inteligentní domácnost podruhé: Chytrý dům se stará o nás i životní prostředí 26. 02. 2008

Úspora ve spotřebě energií neznamená pouhou úlevu našim peněženkám, ale především už tak dost těžce zkoušené přírodě. Jako jednu z hlavních předností automatizace domu jsme již zmínili právě možnost ušetřit a řídit vlastní energetickou spotřebu. Jak toho docílit a na co všechno pamatovat, to je námětem tohoto pokračování.

Nenechte si ujít