Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Soutěž s autopůjčovnou RentPoint o vůz na víkend 25. 02. 2008

Existuje auto, ve kterém byste se chtěli projet? Vyzkoušet si, jaké to je, řídit sportovní vůz? Nebo vás spíš lákají terénní auta svojí bezpečností? Pojďte soutěžit s námi a autopůjčovnou RentPoint. Když budete mít štěstí, vyhrajete na víkend zapůjčení vozu dle svého výběru.

Jaká by měla být vaše nová žehlička? 24. 02. 2008

Napařování je základ, žehlení nasucho nejjednodušší a většinou nejlevnější varianta, žehlící systémy přinášejí pokročilé funkce, které ocení hlavně nároční spotřebitelé. Ale jak si vybrat mezi stovkami modely v jednotlivých kategoriích? Na co ještě klást důraz a co naopak obětovat v zájmu nižší ceny nebo hezkého designu?

Žehlení, které vás bude bavit 22. 02. 2008

Nudnější činnost, než je žehlení oblečení, snad neexistuje. Stohy pomačkaných triček, košilí, kalhot a dalších kousků rodinného šatníku čekají na zásah, který je vyhladí do nositelné podoby. Stejnou službu může prokázat žehlička na vlasy vaší hlavě. Z nevzhledného hnízda za pár minut vytvoří rovnou kaskádu vlasů. A tohle žehlení vás bude bavit.

Jak rozzářit byt a ušetřit – podruhé 21. 02. 2008

V minulém díle jsme vám představili jeden ze způsobů, jak ušetřit za elektřinu – úspornými zářivkami. Zatím jsme je jen letmo představili a dneska se s nimi seznámíme podrobněji, s jejich kvalitami, nedostatky, poradíme, podle čeho si je vybírat. Tak zhasněte světla, začínáme.

Inteligentní domov poprvé: Co obnáší „samo uvažující“ domácnost? 19. 02. 2008

Máte představu, že jste pohodlně usazeni před jednou z mnoha velkých plazmových obrazovek, jen tak zhýčkaně mačkáte touchpady a tlačítka všech možných ovladačů a čekáte, co se bude dít? Ano, i tohle je jeden z možných obrázků. Ale tzv. „inteligentní domácnost“ představuje mnohem víc než pouhý sci-fi zavánějící komfort.

Aby oblečení bylo krásně rovné: jak na výběr žehličky 18. 02. 2008

Jakkoli může být žehlení směle zařazeno mezi jednu z méně příjemných domácích prací, pokud si vyberete tu správnou žehličku, přece jen se stane alespoň snesitelným. Nabídka je nesmírně široká, sehnat lze vše od jednoduchých typů s minimem funkcí až po sofistikované žehlící systémy. Jak se v nabídce orientovat?

Měla vlasy samou loknu 16. 02. 2008

Jéjeje, zpívá Jiří Suchý o své marnivé sestřenici, se kterou to špatně dopadlo. Sežehla si vlasy, protože si je nesušila fénem, nýbrž jen tak nad plamenem. Vám se to ale stát nemůže, protože víte už z minulého dílu miniseriálu, který fén je pro vaši kštici ten pravý.

Nejen Woolite se postará o vaše svetry 15. 02. 2008

I když vám všechny reklamy tvrdí, že díky jejich avivážím, gelům a práškům na praní bude vaše oblečení jako nové i po mnoha vypráních, málokdo jim věří. Především když jde o vlnu. Vlněné svetry po vyprání jakoby zcuckovatí a vypadají, jako byste je nosili už pěknou řádku let.

Večeře pro zamilované 14. 02. 2008

Svátek svatého Valentýna je po roce opět tady, výlohy se plní červenou výzdobou, srdíčky (často i kýčovitými plyšáky) a zamilované dvojice plánuji, jak svátek lásky oslaví. Máme pro vás návod, jak svého milého či milou potěšit kulinářskou lahůdkou.

Ruční vysavač pomůže v autě i v bytě 12. 02. 2008

Rozsypaná mouka na zemi, zaschlé bláto v předsíni, drobky z bagety v autě, rozlitá voda na podlaze – vzpoměňte si, kolikrát jste kvůli podobnému „problému“ vzali kbelík s vodou, hadr, saponát, mop nebo veliký vysavač, kolikrát vám uklizení malé nehody zabralo tolik času, že jste už rovnou mohli uklidit půl bytu. Určitě ne jednou. Ruční vysavač se nabízí jako ideální řešení malých problémů, posuďte sami!

Nenechte si ujít