Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Měla vlasy samou loknu 16. 02. 2008

Jéjeje, zpívá Jiří Suchý o své marnivé sestřenici, se kterou to špatně dopadlo. Sežehla si vlasy, protože si je nesušila fénem, nýbrž jen tak nad plamenem. Vám se to ale stát nemůže, protože víte už z minulého dílu miniseriálu, který fén je pro vaši kštici ten pravý.

Nejen Woolite se postará o vaše svetry 15. 02. 2008

I když vám všechny reklamy tvrdí, že díky jejich avivážím, gelům a práškům na praní bude vaše oblečení jako nové i po mnoha vypráních, málokdo jim věří. Především když jde o vlnu. Vlněné svetry po vyprání jakoby zcuckovatí a vypadají, jako byste je nosili už pěknou řádku let.

Večeře pro zamilované 14. 02. 2008

Svátek svatého Valentýna je po roce opět tady, výlohy se plní červenou výzdobou, srdíčky (často i kýčovitými plyšáky) a zamilované dvojice plánuji, jak svátek lásky oslaví. Máme pro vás návod, jak svého milého či milou potěšit kulinářskou lahůdkou.

Ruční vysavač pomůže v autě i v bytě 12. 02. 2008

Rozsypaná mouka na zemi, zaschlé bláto v předsíni, drobky z bagety v autě, rozlitá voda na podlaze – vzpoměňte si, kolikrát jste kvůli podobnému „problému“ vzali kbelík s vodou, hadr, saponát, mop nebo veliký vysavač, kolikrát vám uklizení malé nehody zabralo tolik času, že jste už rovnou mohli uklidit půl bytu. Určitě ne jednou. Ruční vysavač se nabízí jako ideální řešení malých problémů, posuďte sami!

Maličkosti do interiéru pro potěšení oka podruhé 11. 02. 2008

Detaily jsou to, co udělá hezký interiér zajímavým a elegantním a třeba ubere na vážnosti. Není nutné bát se experimentovat – celý byt můžete ozvláštnit extravagantními doplňky za pár korun, které jednoduše vyměníte za jiné, když vás přestanou bavit. Minule jsme se věnovali kuchyni, teď se podíváme na dekorace pro zbytek interiéru.

Vítr do vlasů 09. 02. 2008

Zrzavé, blond či černé, kudrnaté nebo rovné, vlasy jsou koruna krásy a každá žena by o ně měla pečovat. Základem je pravidelné mytí. A protože většinou není čas nechat vlasy přirozeně proschnout, nenajdeme snad domácnost, ve které by chyběl vysoušeč vlasů. Vyberete-li si ten správný a naučíte se jej šikovně používat, můžete si s trochou snahy a cviku vykouzlit účes jako od kadeřnice.

Jak rozzářit byt a ušetřit – poprvé 08. 02. 2008

Zdá se vám účet za elektřinu přemrštěný a přemýšlíte nad tím, jak ho snížit? Zkuste popřemýšlet o tom, že byste mohli nahradit alespoň některé žárovky ve svém domě nebo bytě úspornými zářivkami. Uvidíte, že účtu to rozhodně neublíží. Navíc vás může hřát pocit, že jste ulehčili životnímu prostředí.

Štítkování nejen pro pečlivky 05. 02. 2008

Jste jako Monika z Přátel? Milujete systém, pořádek, abecedu a tak vůbec? Pokud máte videokazety rádi srovnané a úhledně popsané, pak právě pro vás je jako stvořený dnešní gadget. Jmenuje se štítkovač a díky němu budete mít doma vždycky všechno pěkně uspořádané a nadepsané stejným písmem, jako podle pravítka.

Jak na méně děsivé účty za energie? 04. 02. 2008

Téma zdražování energií je od letošního ledna poměrně oblíbené. ČEZ zdražuje a všichni se hádají, jestli na to má právo, jesli zdražuje příliš, jestli na to Češi budou mít. Pořád se ale nemluví dost o tom, že ale není těžké náklady na energii snížit prostě tím, že budeme šetřit. Nejen že tak pomůžeme své peněžence, ale také alespoň trochu životnímu prostředí...

Odpadkožrout – postrach potrubí? 02. 02. 2008

Ne, nebojte se, nezbláznili jsme se a nesnažíme se vám namluvit, že ve vašem potrubí žije příšerka, která se živí odpadky. Odpadkožrout je jen poetickým názvem pro drtič odpadu, který jsme vám již představili. Pro někoho je praktickým pomocníkem, bez kterého si nedovede představit provoz kuchyně. Zaznívají však i hlasy, které tvrdí, že splachování kuchyňských zbytků ucpává potrubí a může je dokonce i poškodit.

Nenechte si ujít