Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Maličkosti pro potěšení oka poprvé 01. 02. 2008

Chybí vašemu interiéru to příslovečné těžce definovatelné „něco“? Chtěli byste jej lehce oživit vtipnými detaily, ale přitom nesklouznout do kýče? Řešením pro vás může být německý výrobce Koziol, který se specializuje právě na malé výrobky s propracovaným designem, které dodají šmrnc vaší kuchyni, koupelně nebo třeba obýváku.

Souboj plynu s elektřinou 31. 01. 2008

Plynový, nebo elektrický sporák, to je otázka. Odpověď bývá často předem dána. Starší domy totiž většinou disponují plynovou přípojkou, zatímco v panelácích se vaří na elektřině. Jaké jsou výhody jednotlivých typů sporáků? A vyplatí se i v tomto případě zvolit zlatou střední cestu?

Vychytaná snídaně 30. 01. 2008

Snídaně je nejdůležitějším jídlem dne. Odborníci na zdravou výživu doporučují cereálie s mlékem jako zdravé a vyvážené jídlo, které vám zaručí dostatek energie až do oběda. Zapomeňte na svou oblíbenou misku a pořiďte si nejnovější vynález, díky kterému vám bude po ránu chutnat ještě lépe.

Už nikdy nebude pozdě 29. 01. 2008

A to doslova. Společnost American Innovative přichází s multifunkční novinkou Neverlate Executive a tady už je trochu na pováženou, zda se ještě dá použít termín „budík“. Přesněji jde totiž o dva budíky a spoustu příjemných funkcí v jedné šikovné škatulce, díky níž můžou být rána zcela v naší režii…

Vpusťte mladé české designéry do své kuchyně 28. 01. 2008

Dejme si malou přestávku v odkazech na zahraniční weby a zkusme se tentokrát porozhlédnout doma. Současný český design totiž nejenom směle konkuruje zahraničnímu, ale dokonce jej v leččems předčí. Jedno ze studií, výrobky kterého nezklamou ani toho nejnáročnějšího designového fajnšmekra, je studio Qubus, které bylo založeno v roce 2002.

Pohyblivé obrázky 26. 01. 2008

Přijde vám už nudné koukat se na pracovním stole na tutéž zarámovanou fotografii? Nechtěli byste změnu? Pokud ano, můžete si dát do rámečku nějakou novou fotografii, ale buďte připravení, že i ta se brzy okouká. Máme pro vás zajímavější řešení. Digitální fotorámeček.

Tradiční kuchyně má stále čím překvapit 25. 01. 2008

Nejste příliš nadšeni ostrými hranami moderních interiérů, lesklými lakovanými povrchy, plastovými a nerezovými materiály a toužíte po tradiční kuchyni, která ale také bude mít to těžce definovatelné „něco“, co zaujme každého, kdo do ní vstoupí? Máme pro vás jednoduché řešení.

To nejlepší z Itálie i u vás doma, díky zmrzlinovači 24. 01. 2008

Nemusíte mít rádi Italy, italský působ života ani italskou vlastnost s ničím si příliš nelámat hlavu. Snad každý má ale rád italskou kuchyni. Pravé italské pizze nebo těstovinám se nic nevyrovná, navíc není tak náročná na přípravu, a tak si plody Itálie můžeme dopřávat i doma. Ale to, co mám na Itálii nejraději já, je zmrzlina.

Mikrovlnka pro oči i žaludek 23. 01. 2008

Vzít si jídlo k televizi, na tom není nic neobvyklého. Když ale nápad obrátíte naruby, dostanete neobvyklý spotřebič, který v sobě snoubí příjemné s užitečným.

Úklidoví pomocníci: Čistý byt znamená i čistý vzduch 22. 01. 2008

Všem nám alespoň trochu záleží na čistotě našich domovů – nelíbí se nám tuny prachu na policích, písek, chlupy, špína na podlaze, šmouhy na oknech a zrcadlech. To vše je zcela normální, ale co když na první pohled čistý byt není tak úplně čistý? Co když to nejdůležitější – vzduch, který každý den dýcháme – by potřeboval generální úklid?

Nenechte si ujít