Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Maličkosti do interiéru pro potěšení oka podruhé 11. 02. 2008

Detaily jsou to, co udělá hezký interiér zajímavým a elegantním a třeba ubere na vážnosti. Není nutné bát se experimentovat – celý byt můžete ozvláštnit extravagantními doplňky za pár korun, které jednoduše vyměníte za jiné, když vás přestanou bavit. Minule jsme se věnovali kuchyni, teď se podíváme na dekorace pro zbytek interiéru.

Vítr do vlasů 09. 02. 2008

Zrzavé, blond či černé, kudrnaté nebo rovné, vlasy jsou koruna krásy a každá žena by o ně měla pečovat. Základem je pravidelné mytí. A protože většinou není čas nechat vlasy přirozeně proschnout, nenajdeme snad domácnost, ve které by chyběl vysoušeč vlasů. Vyberete-li si ten správný a naučíte se jej šikovně používat, můžete si s trochou snahy a cviku vykouzlit účes jako od kadeřnice.

Jak rozzářit byt a ušetřit – poprvé 08. 02. 2008

Zdá se vám účet za elektřinu přemrštěný a přemýšlíte nad tím, jak ho snížit? Zkuste popřemýšlet o tom, že byste mohli nahradit alespoň některé žárovky ve svém domě nebo bytě úspornými zářivkami. Uvidíte, že účtu to rozhodně neublíží. Navíc vás může hřát pocit, že jste ulehčili životnímu prostředí.

Štítkování nejen pro pečlivky 05. 02. 2008

Jste jako Monika z Přátel? Milujete systém, pořádek, abecedu a tak vůbec? Pokud máte videokazety rádi srovnané a úhledně popsané, pak právě pro vás je jako stvořený dnešní gadget. Jmenuje se štítkovač a díky němu budete mít doma vždycky všechno pěkně uspořádané a nadepsané stejným písmem, jako podle pravítka.

Jak na méně děsivé účty za energie? 04. 02. 2008

Téma zdražování energií je od letošního ledna poměrně oblíbené. ČEZ zdražuje a všichni se hádají, jestli na to má právo, jesli zdražuje příliš, jestli na to Češi budou mít. Pořád se ale nemluví dost o tom, že ale není těžké náklady na energii snížit prostě tím, že budeme šetřit. Nejen že tak pomůžeme své peněžence, ale také alespoň trochu životnímu prostředí...

Odpadkožrout – postrach potrubí? 02. 02. 2008

Ne, nebojte se, nezbláznili jsme se a nesnažíme se vám namluvit, že ve vašem potrubí žije příšerka, která se živí odpadky. Odpadkožrout je jen poetickým názvem pro drtič odpadu, který jsme vám již představili. Pro někoho je praktickým pomocníkem, bez kterého si nedovede představit provoz kuchyně. Zaznívají však i hlasy, které tvrdí, že splachování kuchyňských zbytků ucpává potrubí a může je dokonce i poškodit.

Maličkosti pro potěšení oka poprvé 01. 02. 2008

Chybí vašemu interiéru to příslovečné těžce definovatelné „něco“? Chtěli byste jej lehce oživit vtipnými detaily, ale přitom nesklouznout do kýče? Řešením pro vás může být německý výrobce Koziol, který se specializuje právě na malé výrobky s propracovaným designem, které dodají šmrnc vaší kuchyni, koupelně nebo třeba obýváku.

Souboj plynu s elektřinou 31. 01. 2008

Plynový, nebo elektrický sporák, to je otázka. Odpověď bývá často předem dána. Starší domy totiž většinou disponují plynovou přípojkou, zatímco v panelácích se vaří na elektřině. Jaké jsou výhody jednotlivých typů sporáků? A vyplatí se i v tomto případě zvolit zlatou střední cestu?

Vychytaná snídaně 30. 01. 2008

Snídaně je nejdůležitějším jídlem dne. Odborníci na zdravou výživu doporučují cereálie s mlékem jako zdravé a vyvážené jídlo, které vám zaručí dostatek energie až do oběda. Zapomeňte na svou oblíbenou misku a pořiďte si nejnovější vynález, díky kterému vám bude po ránu chutnat ještě lépe.

Už nikdy nebude pozdě 29. 01. 2008

A to doslova. Společnost American Innovative přichází s multifunkční novinkou Neverlate Executive a tady už je trochu na pováženou, zda se ještě dá použít termín „budík“. Přesněji jde totiž o dva budíky a spoustu příjemných funkcí v jedné šikovné škatulce, díky níž můžou být rána zcela v naší režii…

Nenechte si ujít