Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Vpusťte mladé české designéry do své kuchyně 28. 01. 2008

Dejme si malou přestávku v odkazech na zahraniční weby a zkusme se tentokrát porozhlédnout doma. Současný český design totiž nejenom směle konkuruje zahraničnímu, ale dokonce jej v leččems předčí. Jedno ze studií, výrobky kterého nezklamou ani toho nejnáročnějšího designového fajnšmekra, je studio Qubus, které bylo založeno v roce 2002.

Pohyblivé obrázky 26. 01. 2008

Přijde vám už nudné koukat se na pracovním stole na tutéž zarámovanou fotografii? Nechtěli byste změnu? Pokud ano, můžete si dát do rámečku nějakou novou fotografii, ale buďte připravení, že i ta se brzy okouká. Máme pro vás zajímavější řešení. Digitální fotorámeček.

Tradiční kuchyně má stále čím překvapit 25. 01. 2008

Nejste příliš nadšeni ostrými hranami moderních interiérů, lesklými lakovanými povrchy, plastovými a nerezovými materiály a toužíte po tradiční kuchyni, která ale také bude mít to těžce definovatelné „něco“, co zaujme každého, kdo do ní vstoupí? Máme pro vás jednoduché řešení.

To nejlepší z Itálie i u vás doma, díky zmrzlinovači 24. 01. 2008

Nemusíte mít rádi Italy, italský působ života ani italskou vlastnost s ničím si příliš nelámat hlavu. Snad každý má ale rád italskou kuchyni. Pravé italské pizze nebo těstovinám se nic nevyrovná, navíc není tak náročná na přípravu, a tak si plody Itálie můžeme dopřávat i doma. Ale to, co mám na Itálii nejraději já, je zmrzlina.

Mikrovlnka pro oči i žaludek 23. 01. 2008

Vzít si jídlo k televizi, na tom není nic neobvyklého. Když ale nápad obrátíte naruby, dostanete neobvyklý spotřebič, který v sobě snoubí příjemné s užitečným.

Úklidoví pomocníci: Čistý byt znamená i čistý vzduch 22. 01. 2008

Všem nám alespoň trochu záleží na čistotě našich domovů – nelíbí se nám tuny prachu na policích, písek, chlupy, špína na podlaze, šmouhy na oknech a zrcadlech. To vše je zcela normální, ale co když na první pohled čistý byt není tak úplně čistý? Co když to nejdůležitější – vzduch, který každý den dýcháme – by potřeboval generální úklid?

Kuchyňský dekor: Tabule nejen slavnostní 21. 01. 2008

Nezáleží na tom, přijde-li na návštěvu tchyně, kamarádka nebo parta kamarádů vašeho syna. Zajímavé a hezké prostírání můžete mít stále. S našimi tipy se vám to podaří i bez toho, abyste měli desítky různých ubrusů, podložky v několika barvách či podnosy v odlišných stylech. Jak na to?

Moderní sporáky – funkce jako ze sci-fi 19. 01. 2008

Co očekáváte od svého sporáku? Povětšinou to, že zvládne s vaší pomocí uvařit nebo ohřát oběd a upéct kuře nebo bábovku. Dnešní moderní sporáky toho ale dokážou mnohem víc. Mají řadu funkcí, které vás mohou mile překvapit.

Voda jako od maminky 18. 01. 2008

Kupujete balenou vodu? A věděli jste, že vás balená voda vyjde více než 60krát dráž než voda z kohoutku? Přitom v mnoha testech vyšlo najevo, že co do kvality je voda z kohoutku s běžnou balenou vodu srovnatelná, ba co víc, v nemálo případech je ta z kohoutku kvalitnější a vhodnější ke každodenní konzumaci. Ale když ona má takovou podivnou příchuť...

Víceúčelové vysavače – známe modely pro každého 16. 01. 2008

Rozhodli jste se, že se bez pomocníka, který zvládne všechno od vyklepávání přes mytí oken po čištění parket, neobejdete? Modelů víceúčelových vysavačů je na našem trhu solidní výběr. Není problém najít ten správný typ pro každé nároky, kritéria i peněženku. Dali jsme si práci za vás a vybrali jsme z toho nejlepšího, co u nás zakoupíte.

Nenechte si ujít