Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Jaký nůž si asi koupím? 14. 01. 2008

Přesvědčily vás minulé díly našeho seriálu o koupi nového nože? Už víte, jaký materiál vám bude nejspíš vyhovovat a bez kterých nožů se asi neobejdete a teď vás čeká nejobtížnější rozhodnutí a to je samotná koupě? Nebojte se, i při té vám poradíme, abyste nekoupili nekvalitní a předražený výrobek.

Na počátku byl oheň 12. 01. 2008

Opékání špekáčků u táboráku nebo vaření zálesáckého guláše v kotlíku nad plameny má sice příchuť dobrodružství, ale mimo jiné také proto, že tak nemusíme vařit každý den. Dnes už si v západní společnosti snad nikdo nedovede představit přípravu nedělního oběda na otevřeném ohni. Naštěstí to v současnosti aní není nutné. Ale než vůbec mohly spatřit světlo světa moderní sporáky, museli naši prapředci zkrotit oheň a naučit se ho využívat tak, aby pomáhal, ale neškodil.

Kuchyňský dekor pro náročné: zaujměte barvami! 11. 01. 2008

Máte pocit, že vaší kuchyni chybí jenom krůček k dokonalosti? Nebo naopak – chtěli byste ji výrazně vylepšit, ale nemáte chuť měnit celou linku? Novou tvář kuchyni dodají i hezké dekorace, nebo malé úpravy. A i když jsou v kurzu minimalistické interiéry s jednoduchými tvary, citlivě vybraný dekor dobrý dojem jenom podtrhne.

Koktejly už jedině domácí 09. 01. 2008

Chutnaly vám silvestrovské koktejly? Říkáte si, že byste si je dali častěji a třeba i v teple domova? No tak hurá do toho! Vyberte si ten svůj nejoblíbenější, nakupte ingredience, pozvěte návštěvu a party je na světě! My vám k tomu poradíme, bez kterých přístrojů a nástrojů se při koktejlování neobejdete.

Hrajeme si se sójou 08. 01. 2008

Tak a máme po Vánocích. Určitě jste také neodolali a ochutnávali cukroví o sto šest. A teď vám nezbývá nic jiného, než se chystat na dietu. A základem diety je vybrat ty správné suroviny. Jednou z nich je také sójové maso a právě o tom bude dnešní Hraní. Vítejte.

Hezký úklid! S víceúčelovými vysavači 07. 01. 2008

Představte si takové přání. Namísto „hezký den“ „hezký úklid“. Že to slovní spojení zní celé neskutečně a nic takového jako hezký úklid nemůže existovat? Ale může – s některými pomocníky je úklid když už ne přímo radostí, tak alespoň spojen s hezkou technikou a co nejmenší námahou. V novém seriálu vám budeme postupně představovat to nejlepší, co z oblasti péče o domácnost výrobci spotřebičů vytvořili.

Užijte si vzrušení dražební síně z tepla domova (po síti) 07. 01. 2008

Na internetových aukčních serverech můžete sehnat všechno, po čem vaše srdce prahne, tedy skoro všechno. Samozřejmě i domácí spotřebiče. Zvlášť teď po Vánocích můžete extravýhodně vydražit spotřebič, se kterým se Ježíšek zas až tak netrefil. Jak na to?

Vyhrajte víkend pro dva 06. 01. 2008

Chcete strávit víkend ve dvou v luxusním sportovním a relaxačním centru? Soutěžte s námi a se Sportrelax 007 Harrachov – stačí do 6. ledna odpovědět na lehkou soutěžní otázku. Nedávno otevřený komplex designovaný ve stylu Jamese Bonda nabízí zázemí pro sport (squash, wallyball, stolní tenis, posilovna) i relaxaci (sauna, vířivka, masáže, bazénky s horkou a studenou vodou).

Odpady – třiďme a recyklujme 05. 01. 2008

Třídění a recyklace odpadu neznamená jenom oddělit plasty od ostatních materiálů. Třídění je také vyčlenění bioodpadu, přehled o tom, kam vyhodit skořápky z vajec, nakolik vypláchnout konzervu od tuňáku před recyklací nebo jestli je třeba odstranit z láhví etikety před tím, než je s dobrým pocitem hodíme do koše na PET.

Domácí odpady – ať jich je co nejméně 03. 01. 2008

Kolik plastových obalů vyhodíte denně? Týdně? Ročně? Kolik igelitových tašek a sáčků, kolik vybitých baterií, kelímků od jogurtu, pokažených potravin? Samozřejmě, vypadá to tak, že míříme ke třídění – ale nemíříme. Nejlepší je totiž, když odpad vůbec nevzniká a není co třídit. Říkáte si, že je to hloupost, protože množství odpadu ovlivnit nemůžeme? Máme pro vás skvělou zprávu: můžeme. A také hned několik tipů, jak na to.

Nenechte si ujít