Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Užijte si vzrušení dražební síně z tepla domova (po síti) 07. 01. 2008

Na internetových aukčních serverech můžete sehnat všechno, po čem vaše srdce prahne, tedy skoro všechno. Samozřejmě i domácí spotřebiče. Zvlášť teď po Vánocích můžete extravýhodně vydražit spotřebič, se kterým se Ježíšek zas až tak netrefil. Jak na to?

Vyhrajte víkend pro dva 06. 01. 2008

Chcete strávit víkend ve dvou v luxusním sportovním a relaxačním centru? Soutěžte s námi a se Sportrelax 007 Harrachov – stačí do 6. ledna odpovědět na lehkou soutěžní otázku. Nedávno otevřený komplex designovaný ve stylu Jamese Bonda nabízí zázemí pro sport (squash, wallyball, stolní tenis, posilovna) i relaxaci (sauna, vířivka, masáže, bazénky s horkou a studenou vodou).

Odpady – třiďme a recyklujme 05. 01. 2008

Třídění a recyklace odpadu neznamená jenom oddělit plasty od ostatních materiálů. Třídění je také vyčlenění bioodpadu, přehled o tom, kam vyhodit skořápky z vajec, nakolik vypláchnout konzervu od tuňáku před recyklací nebo jestli je třeba odstranit z láhví etikety před tím, než je s dobrým pocitem hodíme do koše na PET.

Domácí odpady – ať jich je co nejméně 03. 01. 2008

Kolik plastových obalů vyhodíte denně? Týdně? Ročně? Kolik igelitových tašek a sáčků, kolik vybitých baterií, kelímků od jogurtu, pokažených potravin? Samozřejmě, vypadá to tak, že míříme ke třídění – ale nemíříme. Nejlepší je totiž, když odpad vůbec nevzniká a není co třídit. Říkáte si, že je to hloupost, protože množství odpadu ovlivnit nemůžeme? Máme pro vás skvělou zprávu: můžeme. A také hned několik tipů, jak na to.

PF 2008 31. 12. 2007

Tak je to zase tady - dalšímu letopočtu doběhla jeho vyměřená doba života. Tentokrát končí rok pojmenovaný číslem 2007. Že jsme opět o rok starší? Pojďme se na to podívat z té lepší stránky - vstupujeme do nového roku, který bude určitě plný příjemných překvapení a nezapomenutelných zážitků!

Tipy na silvestrovskou party II. 29. 12. 2007

Máte již největší mejdan roku naplánovaný do všech detailů? Víte už, co budete jíst, jaké budete mít prostírání, jaká překvapení a originální speciality nachystáte pro své hosty? Nevadí – i sebedetailnější plány můžou být vylepšeny. A nemáte-li ještě plány žádné, nechte se inspirovat praktickými detaily, které vaši hosté určitě ocení.

Povánoční nákup na In-side.cz 28. 12. 2007

Tak už je zase po Vánocích. Snad každý máme o nějaké to kilo více než před svátky, skříně pukají ve švech novým oblečením a jinými dárky, pro které bylo třeba najít místo. Nezjistili jste ale třeba při štědrovečerní večeří, že nemáte na co naservírovat kapra? Že nemáte čím ozdobit sváteční tabuli? Že vám zkrátka chybí nějaké součásti svátečního servisu? Tak zkuste třeba In-side.cz a kupte si ještě dodatečně nějakou tu drobnost pod stromeček.

Electrolux Design Lab má svého výherce 26. 12. 2007

Na našich stránkách jste mohli sledovat průběh finále soutěže Electrolux Design Lab 2007. Pravidelně jsme vám přinášeli zprávy, jak soutěž pokračuje a vyvíjí se. A nyní má svého vítěze. Kdo se jím stal a s jakým vynálezem?

Šťastné a spotřebičové! 24. 12. 2007

Štědrý den je zase po roce tady. Ale to jste asi tušili že?:) Přání krásných svátků už několik dní plní všechny maily a během dnešního dne vám asi mnohokrát zapípá mobilní telefon, protože si na vás někdo vzpomněl a chce vám udělat radost.

Silvestrovská párty se blíží 22. 12. 2007

Jednohubky z bílé bagety, obložené plátky okurky, salámem a šunkou, šumivé bílé víno na přípitek, dětské šampaňské pro nejmenší... Tak nějak by zřejmě zněl popis typické silvestrovské domácí party. Co takhle to letos zkusit nějak jinak? Díky některým party pomocníkům může být letošní Silvestr zcela originální.

Nenechte si ujít