Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Nová kolekce CCC podzim/zima 2016 18. 10. 2016

Nová kolekce obuvi a doplňků CCC pro aktuální sezónu podzim/zima se nese na elegantní vlně zemitých barev, kterým dominuje vínová, okrová, šedá, tmavě modrá a samozřejmě neodmyslitelná černá a hnědá. V materiálech převládá kůže, jak hladká, tak pro podzim ideální broušená a lakovaná. Aktuální nabídku CCC ozdobí také zbrusu nové kožené značky pro dámy i pány.

Objevte chutě Toskánska, nechte se zlákat jižanskou kuchyní a kvalitním vínem 14. 10. 2016

Toskánsko je opravdovým pokladem Itálie. Každoročně sem míří nespočet turistů připravených objevovat nejen památky a krajinu plnou rozlehlých vinic, ale také ochutnat vytříbenou toskánskou kuchyni, ke které neopomenutelně patří víno.

Jak si nejlépe vybrat módní boty na kolo 12. 10. 2016

Důvodů pro pohyb na kole je více: možnost zlepšit fyzickou kondici, pohybovat se příjemným tempem na zdravém vzduch, nebo se vyhnout dopravní zácpě či přeplněné MHD. Mnoho lidí, především pak žen, pak často řeší důležitou otázku: Co si vzít na kolo na sebe. Pokud chceme mít správný "cyklistický look", nesmíme zapomenout i na velmi důležitou součást, kterou jsou boty.

Nastupujete do nové práce? 10 tipů pro úspěšný start 10. 10. 2016

Prošli jste úspěšně výběrovým řízením, získali nové místo, ale čeká vás ještě jeden stresující zážitek - první den v novém zaměstnání. Na vás je, abyste se sžili s novými kolegy, s chodem firmy a šéf a spolupracovníci si vás oblíbili. Na nástup do první nebo nové práce je dobré se připravit. Desatero užitečných rad pro úspěšný start v novém zaměstnání nabízí Zuzana Lincová, ředitelka pracovního portálu Profesia.cz.

K vínu patří voda, ale jaká? 09. 10. 2016

Voda k vínu neodmyslitelně patří. A stejně jako vhodně zvolené víno umocní zážitek z jídla, správně zvolená voda podtrhne chuť vína. Sklenka kvalitní vody by tak měla být nedílnou součástí každé sklenky vína. Voda pomáhá vstřebávání alkoholu a pročišťuje chuťové pohárky, čímž umožňuje lepší požitek z vína. Nevhodný výběr vody, ale dokáže také celý tento požitek zkazit. Správné párování vína a vody prozrazuje sommeliér a odborník společnosti Global Wines Filip Jantač.

Děti tráví online víc času než sledováním televize 06. 10. 2016

Zatímco televizi děti a teenageři sledují čím dál méně, na počítači a na internetu naopak tráví čím dál větší množství času. Ať už tráví čas na sociálních sítích, hraním her nebo používáním mobilních aplikací, množství času, které tomu věnují, může snadno přerůst do nezdravé a potenciálně nebezpečné míry.

Jak dosáhnout krásné a zdravé srsti u psů 04. 10. 2016

Dohlížet na správnou a zdravou kvalitu srsti a kůže u psa by mělo být součástí celkové péče o zvíře. Krásná a lesklá srst není jen vizuální záležitostí, ale i znakem celkového dobrého zdravotního stavu psa. Pomoci může nejen vhodná kosmetika a údržba, ale především správná strava, vhodné vitamíny a vhodný životní styl.

Jak se rozhodnout pro ten správný úvěr. Není půjčka jako půjčka. 02. 10. 2016

Ne každá půjčka je vhodná pro každého a na všechno. Jak poznáte, jaká půjčka se hodí právě pro vás?
Ještě než se rozhodnete si půjčit peníze, měli byste si velmi pečlivě zvážit, jestli danou věc opravdu nezbytně potřebujete. Zlaté pravidlo zní, že člověk by neměl splácet věci déle než je jejich životnost.

Alergie ohrožují i na podzim. Alergeny si pěstujeme i v domácím prachu 29. 09. 2016

Alergie se v posledních desetiletích zařadily mezi běžné civilizační choroby. „Podle některých dat se v ČR za posledních sto let počet alergiků zvýšil až na 40 % populace, zejména v pylových obdobích. Alergie není onemocnění jednoho orgánu, ale celková porucha imunity ve smyslu zvýšené reaktivity na některé běžné podněty. Je prokázáno, že pokud trpíme jedním typem alergie, je vysoce pravděpodobné, že se u nás projeví i další forma. Jednoho pacienta tak často trápí alespoň dva typy alergií – například spojení alergického astmatu a alergické rýmy či atopického ekzému,“ upřesňuje MUDr. Irena Krčmová, CSc., primářka Ústavu klinické imunologie a alergologie, LF HK a FN Hradec Králové.

Novinky Johann Malle podzim 2016: polohovací postel Vela a odlehčená kontinentální postel Lacerta 23. 09. 2016

Johann Malle, přední český výrobce kontinentálních postelí a matrací z přírodních materiálů letos na podzim uvádí na trh dvě nové postele. Jedná se o luxusní polohovací postel Vela a odlehčenou variantu luxusních kontinentálních postelí Lacerta.

Strana 9 z 93 (Celkem 922 záznamů)
 

Nenechte si ujít