Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Zařiďte si svůj domov v osobitém stylu s nábytkem na míru 25. 10. 2016

Nábytek na míru může do značné míry vyřešit vaše starosti v interiéru. Pokud už si nevíte rady se skladovým nábytkem z obchodních řetězců, nezoufejte, řešení se najde vždy a nemusí nutně znamenat nejdražší variantu. Nábytek na míru pomůže navíc vyřešit problémy se sladěním materiálů a barev a dává prostor vašim představám i fantazii. Interiér si tak můžete zařídit v naprosto originálním a osobitém stylu.

Strojírenství je v dobré kondici, brzdí jej ale nedostatek zaměstnanců. Nejvíce chybí konstruktéři 23. 10. 2016

Strojírenství je již tradičně tahounem ekonomiky v České republice. Jeho růst byl pro letošní rok predikován na 2,5 % a firmy z oboru se drží mezi špičkou českých vývozců. Strojírenské podniky se ale také potýkají s celou řadou problémů – kvůli sankcím a bezpečnostní situaci byly nuceny opustit některé silné trhy jako Rusko a Střední východ a přeorientovat se na nové zákazníky. Firmy často vyvážejí, ale ze svých výrobků nezískají takový profit, jaký by mohly – například údajně až 2/3 českého vývozu do Německa končí na třetích trzích. Přesto mnoho strojírenských podniků roste, investuje do dalšího rozvoje, v současné době je však začíná brzdit nedostatek pracovníků, které pro další rozvoj potřebují.

Střípky z dějin zabezpečení. Potřebu chránit svůj majetek před zloději máme již odnepaměti 20. 10. 2016

Chránit majetek před zloději a nezvanými hosty není vymožeností posledních staletí. Lidé si chránili, zavírali a později zamykali svá obydlí i majetek již v nejstarších kulturách. Za historicky nejstarší ochranný prvek lze považovat již kámen přivalený ke vchodu do jeskyně a první zmínky o zámku jako zabezpečovacím systému se objevují již ve starém Egyptě. „Princip zámků však zůstává po staletí stejný, zdokonalují se pouze technologie, zpracování a materiály,“ říká Ivan Pavlíček ze společnosti Next, která se zabývá zabezpečováním majetku.

Nová kolekce CCC podzim/zima 2016 18. 10. 2016

Nová kolekce obuvi a doplňků CCC pro aktuální sezónu podzim/zima se nese na elegantní vlně zemitých barev, kterým dominuje vínová, okrová, šedá, tmavě modrá a samozřejmě neodmyslitelná černá a hnědá. V materiálech převládá kůže, jak hladká, tak pro podzim ideální broušená a lakovaná. Aktuální nabídku CCC ozdobí také zbrusu nové kožené značky pro dámy i pány.

Objevte chutě Toskánska, nechte se zlákat jižanskou kuchyní a kvalitním vínem 14. 10. 2016

Toskánsko je opravdovým pokladem Itálie. Každoročně sem míří nespočet turistů připravených objevovat nejen památky a krajinu plnou rozlehlých vinic, ale také ochutnat vytříbenou toskánskou kuchyni, ke které neopomenutelně patří víno.

Jak si nejlépe vybrat módní boty na kolo 12. 10. 2016

Důvodů pro pohyb na kole je více: možnost zlepšit fyzickou kondici, pohybovat se příjemným tempem na zdravém vzduch, nebo se vyhnout dopravní zácpě či přeplněné MHD. Mnoho lidí, především pak žen, pak často řeší důležitou otázku: Co si vzít na kolo na sebe. Pokud chceme mít správný "cyklistický look", nesmíme zapomenout i na velmi důležitou součást, kterou jsou boty.

Nastupujete do nové práce? 10 tipů pro úspěšný start 10. 10. 2016

Prošli jste úspěšně výběrovým řízením, získali nové místo, ale čeká vás ještě jeden stresující zážitek - první den v novém zaměstnání. Na vás je, abyste se sžili s novými kolegy, s chodem firmy a šéf a spolupracovníci si vás oblíbili. Na nástup do první nebo nové práce je dobré se připravit. Desatero užitečných rad pro úspěšný start v novém zaměstnání nabízí Zuzana Lincová, ředitelka pracovního portálu Profesia.cz.

K vínu patří voda, ale jaká? 09. 10. 2016

Voda k vínu neodmyslitelně patří. A stejně jako vhodně zvolené víno umocní zážitek z jídla, správně zvolená voda podtrhne chuť vína. Sklenka kvalitní vody by tak měla být nedílnou součástí každé sklenky vína. Voda pomáhá vstřebávání alkoholu a pročišťuje chuťové pohárky, čímž umožňuje lepší požitek z vína. Nevhodný výběr vody, ale dokáže také celý tento požitek zkazit. Správné párování vína a vody prozrazuje sommeliér a odborník společnosti Global Wines Filip Jantač.

Děti tráví online víc času než sledováním televize 06. 10. 2016

Zatímco televizi děti a teenageři sledují čím dál méně, na počítači a na internetu naopak tráví čím dál větší množství času. Ať už tráví čas na sociálních sítích, hraním her nebo používáním mobilních aplikací, množství času, které tomu věnují, může snadno přerůst do nezdravé a potenciálně nebezpečné míry.

Jak dosáhnout krásné a zdravé srsti u psů 04. 10. 2016

Dohlížet na správnou a zdravou kvalitu srsti a kůže u psa by mělo být součástí celkové péče o zvíře. Krásná a lesklá srst není jen vizuální záležitostí, ale i znakem celkového dobrého zdravotního stavu psa. Pomoci může nejen vhodná kosmetika a údržba, ale především správná strava, vhodné vitamíny a vhodný životní styl.

Strana 9 z 93 (Celkem 925 záznamů)
 

Nenechte si ujít