Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

PF 2008 31. 12. 2007

Tak je to zase tady - dalšímu letopočtu doběhla jeho vyměřená doba života. Tentokrát končí rok pojmenovaný číslem 2007. Že jsme opět o rok starší? Pojďme se na to podívat z té lepší stránky - vstupujeme do nového roku, který bude určitě plný příjemných překvapení a nezapomenutelných zážitků!

Tipy na silvestrovskou party II. 29. 12. 2007

Máte již největší mejdan roku naplánovaný do všech detailů? Víte už, co budete jíst, jaké budete mít prostírání, jaká překvapení a originální speciality nachystáte pro své hosty? Nevadí – i sebedetailnější plány můžou být vylepšeny. A nemáte-li ještě plány žádné, nechte se inspirovat praktickými detaily, které vaši hosté určitě ocení.

Povánoční nákup na In-side.cz 28. 12. 2007

Tak už je zase po Vánocích. Snad každý máme o nějaké to kilo více než před svátky, skříně pukají ve švech novým oblečením a jinými dárky, pro které bylo třeba najít místo. Nezjistili jste ale třeba při štědrovečerní večeří, že nemáte na co naservírovat kapra? Že nemáte čím ozdobit sváteční tabuli? Že vám zkrátka chybí nějaké součásti svátečního servisu? Tak zkuste třeba In-side.cz a kupte si ještě dodatečně nějakou tu drobnost pod stromeček.

Electrolux Design Lab má svého výherce 26. 12. 2007

Na našich stránkách jste mohli sledovat průběh finále soutěže Electrolux Design Lab 2007. Pravidelně jsme vám přinášeli zprávy, jak soutěž pokračuje a vyvíjí se. A nyní má svého vítěze. Kdo se jím stal a s jakým vynálezem?

Šťastné a spotřebičové! 24. 12. 2007

Štědrý den je zase po roce tady. Ale to jste asi tušili že?:) Přání krásných svátků už několik dní plní všechny maily a během dnešního dne vám asi mnohokrát zapípá mobilní telefon, protože si na vás někdo vzpomněl a chce vám udělat radost.

Silvestrovská párty se blíží 22. 12. 2007

Jednohubky z bílé bagety, obložené plátky okurky, salámem a šunkou, šumivé bílé víno na přípitek, dětské šampaňské pro nejmenší... Tak nějak by zřejmě zněl popis typické silvestrovské domácí party. Co takhle to letos zkusit nějak jinak? Díky některým party pomocníkům může být letošní Silvestr zcela originální.

Vejce už jedině barevná! 21. 12. 2007

Milujete vajíčka? A pořád se vám nedaří je uvařit tak akorát? Pak pro vás máme řešení. Kupte si červené vajíčko! Ne nebojte se, není to nový typ vejce, ale další z našich oblíbených gadgets!

Ženu ani květinou neuhodíš 18. 12. 2007

I do moderního bytu stále patří květiny, a to jak ty řezané, tak ty živé. Byt pak působí mnohem zabydlenější a udržovanější. Návštěvy obdivují zelenající se květiny a opatrně mlčí o těch zažloutlých a ovadajících. No, ne každému se zelená. Zkuste ale vaše květiny ozvláštnit zajímavou vázou nebo květináčem. Uvidíte, že to s nimi udělá divy...

Vestavné spotřebiče a nejen to – jak na kuchyňská studia? 17. 12. 2007

Rozhodli jste se vestavět spotřebiče? Nebo si pořizujete novou kuchyňskou linku a chcete mít navždy z očí pračku, myčku, koš a mnoho dalších spotřebičů? Omdlíváte blahem nad sněhobílou kuchyňskou deskou z mramoru? Počítejte s nemalými výlohami, vynaložením značného úsilí a s fascinujícím interiérem, dojem z něhož přetrvá dlouhé roky. Jak ale na zařizování nové kuchyně co nejefektivněji?

Jaké čistící prostředky na českém trhu jsou ekologické? 14. 12. 2007

Na trhu je k dispozici celkem velké množství ekologických prostředků. Česká informační agentura životního prostředí zveřejnila v říjnu 2007 seznam značek a konkrétních výrobků, které nesou značku „Ekologicky šetrný výrobek / služba“. Dle této zprávy si skutečně netřeba zoufat – výběr „ekovýrobků“ je téměř srovnatelný s výběrem těch neekologických.

Nenechte si ujít