Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Ženu ani květinou neuhodíš 18. 12. 2007

I do moderního bytu stále patří květiny, a to jak ty řezané, tak ty živé. Byt pak působí mnohem zabydlenější a udržovanější. Návštěvy obdivují zelenající se květiny a opatrně mlčí o těch zažloutlých a ovadajících. No, ne každému se zelená. Zkuste ale vaše květiny ozvláštnit zajímavou vázou nebo květináčem. Uvidíte, že to s nimi udělá divy...

Vestavné spotřebiče a nejen to – jak na kuchyňská studia? 17. 12. 2007

Rozhodli jste se vestavět spotřebiče? Nebo si pořizujete novou kuchyňskou linku a chcete mít navždy z očí pračku, myčku, koš a mnoho dalších spotřebičů? Omdlíváte blahem nad sněhobílou kuchyňskou deskou z mramoru? Počítejte s nemalými výlohami, vynaložením značného úsilí a s fascinujícím interiérem, dojem z něhož přetrvá dlouhé roky. Jak ale na zařizování nové kuchyně co nejefektivněji?

Jaké čistící prostředky na českém trhu jsou ekologické? 14. 12. 2007

Na trhu je k dispozici celkem velké množství ekologických prostředků. Česká informační agentura životního prostředí zveřejnila v říjnu 2007 seznam značek a konkrétních výrobků, které nesou značku „Ekologicky šetrný výrobek / služba“. Dle této zprávy si skutečně netřeba zoufat – výběr „ekovýrobků“ je téměř srovnatelný s výběrem těch neekologických.

Nejoriginálnější ozdoba 12. 12. 2007

Ozdoby na vánoční stromeček existují ve všemožných variantách. Někdo má raději staročeský styl zdobení se slaměnými figurkami a červenými mašlemi, někde visí z větví perníčky a někde mají stromeček pestrobarevný, se zlatými řetězy a blikajícími světýlky.

Vánoční soutěž na Spotřebičích 10. 12. 2007

Za chvíli budou Vánoce a náš portál se jmenuje Spotřebiče.cz. Co z toho vyplývá? Že až do 10. 12. v sekci Soutěže hrajeme o vánoční dárek v podobě kuchyňského spotřebiče! Pokud správně odpovíte na naši jednoduchou soutěžní otázku a budete mít štěstí, můžete se pod stromečkem těšit na odsavač par Karma Design K-06 W.

Horký čaj díky počítači 08. 12. 2007

Určitě se vám to také stává. Uvaříte si čaj, přinesete ke stolu a místo abyste ho ještě horký vypili, tak na něj zapomenete. A když si na něj vzpomenete, čaj, který jste si uvařili, aby vás zahřál, je už úplně ledový. A vy máte několik možností. Buď si ho znovu ohřejete, uvaříte si nový nebo ho vypijete studený. My vám nabízíme jedinečný ohřívač nápojů do USB, se kterým už vám čaj nikdy nevychledne.

Jak na vejce v mikrovlnce 07. 12. 2007

Mikrovlnná trouba je dnes součástí snad každé domácnosti. Málokdo ale ví, že tento téměř nepostradatelný pomocník vznikl vlastně náhodou. Britský odborník na radiolokátory Percy Spencer pracoval ve čtyřicátých letech na svém výzkumu, jehož výsledkem měl být zdroj pro britské radary. Podařilo se a stroj s názvem magnetron byl na světě. Spencer si pak jednou všiml, že i když stojí ve větší vzdálenosti od magnetronu, roztekla se mu v kapse čokoládová tyčinka...

Tradiční Vánoce v novém 06. 12. 2007

První adventní neděli máme zdárně za sebou. Obchody jsou plné lidí shánějích nejen vánoční dárky, na které naštěstí zbývá ještě trochu času, ale také těch, kteří kupují vánoční výzdobu a dekorace. Přeci jenom, každému se stane, že prostě zapomněl na adventní věnec nebo adventní kalendář pro děti a na poslední chvíli bere za vděk tím, na který je nejmenší fronta. Proto pro vás i my máme několik typů na vánoční doplňky, které nejsou jen z nouze ctnost, ale jsou skutečně krásné a originální.

Jak na praní efektivně, ekologicky a šetrně 03. 12. 2007

Ano, „šestý smysl“ vaší pračky je skutečně dobrá funkce. Ano, víme, že vlna se má prát na třicet, bavlna na čtyřicet a výše, syntetika také na třicet. Víme také, že čím víc prádla vypereme na jeden cyklus, tím je praní efektivnější. Jsou to ale všechny tipy, které nám při praní mohou pomoct? Zdaleka ne.

Vůně čerstvého chleba 01. 12. 2007

Také ji máte rádi? A co takhle provonět si tímto libým aromatem i svou domácnost? Může být, pokud si pořídíte domácí pekárnu. Zvládne toho víc než jen chléb, můžete si upéct třeba také veku nebo makovník. Příznivci domácího pečení mají dokonce svou vlastní internetovou stránku.

Strana 91 z 93 (Celkem 925 záznamů)
 

Nenechte si ujít