Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Vůně čerstvého chleba 01. 12. 2007

Také ji máte rádi? A co takhle provonět si tímto libým aromatem i svou domácnost? Může být, pokud si pořídíte domácí pekárnu. Zvládne toho víc než jen chléb, můžete si upéct třeba také veku nebo makovník. Příznivci domácího pečení mají dokonce svou vlastní internetovou stránku.

Dva kopečky vanilkové, prosím 30. 11. 2007

Zmrzlinu má rád snad každý. V letním parnu osvěží a uspokojí chuť na sladké. Proto ji také koupíte na každém rohu. V ziě na ni můžete chodit do cukrárny, nebo si doma připravit vlastní. Tenhle spotřebič bude u vašich dětí zaručeně ze všech nejoblíbenější.

Móda a spotřebiče jdou dohromady 29. 11. 2007

Že se mohou skvěle doplňovat domácí spotřebiče a design, je jasné už dávno. Stačí se podívat do nabídky jakékoliv známé značky a určitě lze naleznete myčku, ledničku či pračku v neobvyklé barvě a originálním stylu. Nově se velké společnosti začínají propojovat se světem módy, přesněji řečeno s módními návrháři.

Ta pravá pračka pro vás, pro vás dva, nebo pro celou rodinu 26. 11. 2007

Bydlíte sami, máte malé nároky, málo místa a hledáte pračku, která šetří energie? Nebo máte tři děti, perete obden, když mají čistotnější období, a denně, když běhají celé dny venku? Nebo máte nový, moderní byt a hledáte designovou tečku za dokonalým interiérem? Poradíme vám pračku, ať už jsou vaše nároky jakékoli.

Jak na spotřebitelské úvěry? 24. 11. 2007

Co byste měli vědět před tím, než si pořídíte zboží na splátky, za jakých podmínek bystě neměli podepsat smlouvu na nákup na splátky, jaká jsou vaše práva a co dělat, když si vaše babička rozmyslí nákup drahých hrnců na předváděcí akci nebo zájezdě?

Tipy na vánoční dárky podruhé 23. 11. 2007

Máte doma vášnivého vinaře? Nebo jste sami milovníky dobrého vína a rádi si dopřáváte to nejlepší? Máte slabost pro různé hračičky, které skleničku vína udělají ještě příjemnější? Pak jste na správněm místě. Zde vám nabízíme ty nejlepší dárky pro letošní Vánoce.

Dopřejte si ten nejlepší nůž 22. 11. 2007

Není pochyb o tom, že nůž je v kuchyni naprosto nepostradatelný společník. Pro většinu kuchařů a kuchařek ale není snadné si takového společníka vybrat a spřátelit se s ním. Některé nepadnou do ruky, jiné nejsou ostré, další nic neuříznou a další jsou příliš těžké. Proto se v několika příštích článcích podíváme na základní charakteristiky nožů, na to, co je třeba brát v potaz při jejich nákupu, a podle čeho si je vybírat.

Jak na výběr pračky – 2. díl 19. 11. 2007

Máte rozmyšleno, kam pračku postavíte, jak velké místo má zabrat nebo kolik prádla má vyprat na jeden cyklus? Skvělé. Ale ještě jsou tady další důležité věci, na které třeba dávat při výběru pozor. Je libo vysoké otáčky, nebo šestý smysl? Pro vysvětlení čtěte dále.

Taneční parket v obýváku 18. 11. 2007

Valčík, polka, čača nebo vášnivé tango. Leckdo si tato slova spojuje jen s nepříjemnými zážitky z tanečních. Jisté je ale to, že obliba společenských tanců raketově stoupla díky televizním pořadům Star Dance a Bailando, kde hvězdy showbusinessu společně s profesionály tančili jako o život. Pokud vaše dítě rádo tancuje a vy chcete jeho vlohy podporovat, pořiďte mu pod stromeček taneční koberec.

Ráno v poklusu? Žádný problém 18. 11. 2007

Snídaně je základ dne. Jak ji ale stihnout, když většina z nás po ránu sotva stíhá přebíhat mezi koupelnou a ložnicí, v jedné ruce hrnek s kávou, ve druhé žiletku, plačící dítě nebo fén. S tímto hrnkem si budete připadat, jako kdybyste měli o jednu ruku víc.

Strana 91 z 92 (Celkem 916 záznamů)
 

Nenechte si ujít