Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Dobroty z remosky 17. 11. 2007

Co je to remoska a jak se dostala z české kuchyně až na britské ostrovy či do Austrálie, jste se na Spotřebičích už dozvěděli. Jestli remosku doma máte nebo vás článek nalákal k její koupi, určitě vám přijde vhod pár tipů na pochoutky, které v ní můžete připravit.

Čokolády není nikdy dost 16. 11. 2007

S heslem čokolády není nikdy dost jsme se rozhodli, že vám ukážeme, co všechno se ještě dá s čokoládou dělat. V seriálu Hrajemen si s... jsme vám představili zajímavosti z čokoládového světa a nabídli několik neodolatelných receptů. Dneska vám představíme pomocníky, se kterými si můžete dopřát opravdovou čokoládovou lázeň.

Britové zbožňují český vynález 15. 11. 2007

Zajímá vás který? Dnes nebudeme pět ódy na kontaktní čočky, které jsou z hlavy českého vynálezce Otta Wichterleho, ani na slovo robot, které vymyslel Josef Čapek pro knihu svého bratra Karla, a které se dnes používá po celém světě. Dnes totiž bude řeč o remosce.

Jak na výběr pračky 14. 11. 2007

Dožívá vám v domácnosti pračka se dvěma funkcemi, která při provozu vydává takové zvuky, že i váš jinak mírumilovný soused popadne baseballovou pálku a jde vás odhodlaně zbavit neznámého vandala? Zní-li vaše odpověď „ano“, pak vězte, že další negativa vašeho sentimentálního vztahu k staré pračce jsou s největší pravděpodobností i její vysoká spotřeba nebo nemožnost prádlo vysušit. Ano, chce to změnu.

Jak se nespálit při nákupu toastovače 22. 09. 2007

Smažíte ve vaší kuchyni topinky ještě pořád na pánvičce s vrstvou oleje? V dnešní době, kdy si na trhu můžete vybírat z široké nabídky topinkovačů, je to zbytečně pracné a nezdravé. Toastovače, nebo také topinkovače, slaví v našich kuchyních velký úspěch. Díky našemu seriálu už o nich víte víc. Ve třetím díle vám teď poradíme, jak si vybrat ten pravý toastovač do své kuchyně.

Novoroční kocovina - jak s ní bojovat? 00. 00. 0000

Tak a máme tu Nový rok. Jistě jste byli včera ten konec starého řádně oslavit a dneska vám do hraní příliš není. Hlava bolí, žaludek je na vodě, v ústech sucho a vaše křičící a běhající děti byste nejraději zavřeli na půdu. S kocovinou se toho -pravda - nadělat příliš nedá, ale pár rad pro vás přeci jen máme.

Strana 92 z 92 (Celkem 916 záznamů)
 

Nenechte si ujít