Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Jak na spotřebitelské úvěry? 24. 11. 2007

Co byste měli vědět před tím, než si pořídíte zboží na splátky, za jakých podmínek bystě neměli podepsat smlouvu na nákup na splátky, jaká jsou vaše práva a co dělat, když si vaše babička rozmyslí nákup drahých hrnců na předváděcí akci nebo zájezdě?

Tipy na vánoční dárky podruhé 23. 11. 2007

Máte doma vášnivého vinaře? Nebo jste sami milovníky dobrého vína a rádi si dopřáváte to nejlepší? Máte slabost pro různé hračičky, které skleničku vína udělají ještě příjemnější? Pak jste na správněm místě. Zde vám nabízíme ty nejlepší dárky pro letošní Vánoce.

Dopřejte si ten nejlepší nůž 22. 11. 2007

Není pochyb o tom, že nůž je v kuchyni naprosto nepostradatelný společník. Pro většinu kuchařů a kuchařek ale není snadné si takového společníka vybrat a spřátelit se s ním. Některé nepadnou do ruky, jiné nejsou ostré, další nic neuříznou a další jsou příliš těžké. Proto se v několika příštích článcích podíváme na základní charakteristiky nožů, na to, co je třeba brát v potaz při jejich nákupu, a podle čeho si je vybírat.

Jak na výběr pračky – 2. díl 19. 11. 2007

Máte rozmyšleno, kam pračku postavíte, jak velké místo má zabrat nebo kolik prádla má vyprat na jeden cyklus? Skvělé. Ale ještě jsou tady další důležité věci, na které třeba dávat při výběru pozor. Je libo vysoké otáčky, nebo šestý smysl? Pro vysvětlení čtěte dále.

Taneční parket v obýváku 18. 11. 2007

Valčík, polka, čača nebo vášnivé tango. Leckdo si tato slova spojuje jen s nepříjemnými zážitky z tanečních. Jisté je ale to, že obliba společenských tanců raketově stoupla díky televizním pořadům Star Dance a Bailando, kde hvězdy showbusinessu společně s profesionály tančili jako o život. Pokud vaše dítě rádo tancuje a vy chcete jeho vlohy podporovat, pořiďte mu pod stromeček taneční koberec.

Ráno v poklusu? Žádný problém 18. 11. 2007

Snídaně je základ dne. Jak ji ale stihnout, když většina z nás po ránu sotva stíhá přebíhat mezi koupelnou a ložnicí, v jedné ruce hrnek s kávou, ve druhé žiletku, plačící dítě nebo fén. S tímto hrnkem si budete připadat, jako kdybyste měli o jednu ruku víc.

Dobroty z remosky 17. 11. 2007

Co je to remoska a jak se dostala z české kuchyně až na britské ostrovy či do Austrálie, jste se na Spotřebičích už dozvěděli. Jestli remosku doma máte nebo vás článek nalákal k její koupi, určitě vám přijde vhod pár tipů na pochoutky, které v ní můžete připravit.

Čokolády není nikdy dost 16. 11. 2007

S heslem čokolády není nikdy dost jsme se rozhodli, že vám ukážeme, co všechno se ještě dá s čokoládou dělat. V seriálu Hrajemen si s... jsme vám představili zajímavosti z čokoládového světa a nabídli několik neodolatelných receptů. Dneska vám představíme pomocníky, se kterými si můžete dopřát opravdovou čokoládovou lázeň.

Britové zbožňují český vynález 15. 11. 2007

Zajímá vás který? Dnes nebudeme pět ódy na kontaktní čočky, které jsou z hlavy českého vynálezce Otta Wichterleho, ani na slovo robot, které vymyslel Josef Čapek pro knihu svého bratra Karla, a které se dnes používá po celém světě. Dnes totiž bude řeč o remosce.

Jak na výběr pračky 14. 11. 2007

Dožívá vám v domácnosti pračka se dvěma funkcemi, která při provozu vydává takové zvuky, že i váš jinak mírumilovný soused popadne baseballovou pálku a jde vás odhodlaně zbavit neznámého vandala? Zní-li vaše odpověď „ano“, pak vězte, že další negativa vašeho sentimentálního vztahu k staré pračce jsou s největší pravděpodobností i její vysoká spotřeba nebo nemožnost prádlo vysušit. Ano, chce to změnu.

Strana 92 z 93 (Celkem 922 záznamů)
 

Nenechte si ujít