Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

534679_flowing_water.jpg

Bílý hluk je zdraví prospěšný 07.11.2010

Viktoriiny vodopády jsou jedny z nejkrásnějších vodopádů na světě. Jsou široké více než sedmnáct set metrů a jejich výška dosahuje sta metrů. Ročně je navštíví kolem půl miliónu turistů. Kdo by je nechtěl vidět? Věc má ale háček, vodopády se nacházejí na řece Zambezi mezi státy Zimbabwe a Zambie v Jižní Africe. A to je trochu z ruky.


Nyní si však uklidňující zvuk vodopádu můžete užít i doma, aniž byste museli absolvovat dlouhou cestu do Afriky. Vodopádová fontána je sice o dost menší než originál, odborníci ale tvrdí, že zvuk padajících kapek vody má velmi uklidňující efekt. Doporučují postavit si fontánu třeba do ložnice.

Jednou z překážek zdravého spaní je totiž hluk. Jeho negativní vliv lze eliminovat generátorem tzv. bílého hluku, například touto fontánou. Bílý hluk je uklidňující a maskuje pronikavé zvuky, třeba cinkání tramvají, hluk vlaků, které vám projíždí za okny, nebo příšerný zpěv opilého souseda, který se vrací z nočního tahu. Opravdu netradiční bytový doplněk nabízí internetový obchod Shop.com. Cena sice dosahuje téměř tisíce dolarů, což je v přepočtu asi dvacet tisíc korun, letenka do Afriky je ale ještě o šest tisíc dražší...

Autor: Zuzana Fuxová, Wikipedia.org
Foto: Shop.com

Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít