Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

ikona.jpg

Brabantia uvádí šest barev pro tuto sezónu 13.04.2011

Čas od času je třeba obměnit šatník, účes nebo prostě provést nějakou změnu – něco, co dodá šmrnc a vytrhne nás ze stereotypu. Takové zpestření si však zasloužíte nejen vy, ale i vaše domácnost. Udělejte jí i sobě radost s novými zářivými barvami košů Touch Bin de Luxe, které pro tuto sezónu představuje společnost Brabantia. Ovšem na rozdíl od nového účesu – Brabantia vydrží věky.


Nové barvy osloví každého milovníka pestrosti a originality - vybrat si totiž můžete takovou, která perfektně přilne právě k vašemu interiéru a vkusu. Brabantia vybrala tři základní barvy – žlutou, červenou a modrou a tři zářivé barvy inspirované 70. léty – oranžovou, zelenou a fialovou. Dohromady tvoří šestici nejoblíbenějších barev, která je nyní dostupná i v prodejních sítích.

Milujete výrazné odstíny? Pak neodoláte Citrónové žluti, Chromové oranži nebo Rudé rtěnce. Už jen samotné názvy napovídají, že o šedé myšky vaší domácnosti rozhodně nepůjde. Pětačtyřicetilitrový „citrón“ perfektně rozsvítí interiér a stane se přímo středobodem pozornosti, ať už jej umístíte v kuchyni nebo třeba ve sněhově bílé koupelně.

Oranžový Touch Bin svou hravostí oživí každý dětský pokoj a sexy Rudá rtěnka nenechá chladným žádný interiér. Zkuste ji v kombinaci s černou a získáte přímo nebezpečné spojení.

Kdo si však potrpí na syté a zároveň tajemné barvy, bude zcela jistě omámen Kobaltovou modří ve své pracovně nebo tajemnou a romantickou Nachovou fialkou.

Posledním zástupcem této nové řady barev je koš Zelené jablko. Pokud potřebujete svou kuchyň osvěžit, je tato barva ideální volbou. Zelená je plná života, síly a svěžesti, takže sázkou na ni nemůžete nic ztratit.

Jestliže hledáte doplňky, které dodají vašemu interiéru osobitý styl, vyberte si některý z těchto košů. S objemem 45 litrů a plastovým vnitřním vědrem jsou ideálním a praktickým pomocníkem v kuchyni, ale i v koupelně a dalších místnostech. Trvanlivá ocel a desetiletá záruka z nich dělá skutečně celoživotního a spolehlivého pomocníka v každé domácnosti, který navíc nepostrádá eleganci a šmrnc.

Nina Černá
Foto: Brabantia

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít