Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

ikona.jpg

Čáry, máry, fuk! 29.04.2009

Zítra je 30. dubna. Den, který je obecně znám jako den pálení čarodějnic nebo chcete-li zkráceně čarodějnice. Na mnoha místech naší republiky vzplanou ohně a lidé budou slavit, hodovat a pít. Chcete i vy pro vaše přátele připravit příjemný večer za svitu paprsků ohně? Není nic jednoduššího! My jsme pro vás připravili pár užitečných tipů!


Halloween, Mikuláš, VánoceOtevřít galerii »Příští noc bude magická! Probudí se o ní tajemné síly! Jak praví různé legendy, čarodějnice se o této noci slétají na oslavu sabatu. Hodují, čarují a radují se! Nenechte si proto kouzlo této noci ujít a užijte si příjemný večer v okruhu svých přátel a známých. V dnešní době je tento večer spojován především s pálením ohňů, zpěvem s kytarou a opékáním buřtů. To ale neznamená, že to nemůžete změnit. Mačkání se okolo rybníků s dalšími lidmi u malých ohníčků má sice svoje kouzlo, ale co teprve příjemné grilování na zahrádce!

Halloween, Mikuláš, VánoceOtevřít galerii »Hlavně se bavit!

Teplé počasí momentálně bohužel vystřídala studená fronta, ale to ničemu nevadí! Večery jsou sice chladnější, ale u ohně se jistě zahřejete. A to nejen díky jeho žhnoucím paprskům, ale třeba i přeskoky přes oheň. Tato stará radovánka zabaví jak mladé, tak staré, obzvlášť když budete přeskakovat přes oheň na koštěti jako na pravém čarodějnickém reji. Dejte ale pozor, abyste do ohně nespadli. V tom případě byste si místo milých vzpomínek odnesli i něco navíc – ošklivé popáleniny. Nechcete-li riskovat, můžete vymyslet nějaký rituální tanec okolo ohně, s kterým vám upálení nehrozí.

K ohni neodmyslitelně patří kytara a zpěv. Neopomeňte pozvat někoho, kdo tento nástroj ovládá a zásobte se velkým množstvím zpěvníků. Noc je dlouhá a jistě se vám budou hodit. Zpěv můžete také využít k soutěžím i k tanci okolo ohně a vyblbnout se díky tomu, co síly stačí. Nezáleží na tom, že neumíte zpívat! Nebojte, u ohně se to ztratí.

Halloween, Mikuláš, VánoceOtevřít galerii »Zajímavým zážitkem nejen pro tuto noc je žonglování a tanec s ohněm, takzvané fireshow, které nabízí různé žonglérské a artistické skupiny u nás. Letící oheň vytváří v tmavé noci zajímavé tvary a vypadá magicky a místy i strašidelně. Pokud nemáte zkušenost, tak to ale nezkoušejte! Za touto krásou jsou hodiny nepředstavitelné dřiny a vy byste mohli přijít k úhoně.

K potěše těla i ducha

Halloween, Mikuláš, VánoceOtevřít galerii »Jak bylo řečeno už výše, k čarodějnicím patří buřty, řádně vypečené a mastné. Pokud jim neholdujete, můžete se omezit na jiný druh párků, opečený chléb, housku, sýr či zeleninu. Nezapomeňte si ale obstarat včas větvičku nebo kovovou napichovací vidli na opékání, ať ji pak nemusíte shánět ve tmě. Není to nic příjemného.

Při grilování na zahrádce se nemusíte nijak omezovat a vybrat si všechny dobroty, které máte rádi. Kuřecí i vepřové maso, uzeniny, párky, papriky, cibule, rajčata, cuketa a lilek jsou docela slušným výběrem. Nabídka není sice tak široká jako v letní sezóně, kdy se nám nabízí více druhů zeleniny ke grilování, ale proč nezahájit grilovací sezónu právě zítra!


Markéta Zelená
Foto: Sxc.hu Cukroví tak trochu jinak Čarodějky slaví poslední dubnový den svůj svátek Dárky je možné do obchodu vrátit Dýně nesmí chybět! Halloween i na vašem stole Halloweenské cukroví Lampion v barvách trikolory LEDkové osvětlení vykouzlí slavnostní atmosféru Odlijte si dýni Revoluční salát k nakousnutí Silný grogse hodí pro tvrdou zimu a tvrdé nátury Silný grogse hodí pro tvrdou zimu a tvrdé nátury Strašidelné nádobí Strašidelné prostírání Sunflower Clock od firmy Vitra rozzáří každou zeď Svařené víno zahřeje a navodí vánoční náladu Světelné svíčky ubrus nepodpálí Trojrozměrné cukroví bude ozdobou stolu Typické jednoduché kuchyňské hodiny od firmy Seiko Vánoční dáreček Vitra Zoo Timer ve tvaru rybičky pobaví všechny dětičky Vyražte na teplý drink do ulic

Související článkyRSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít