Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

lednicka11.jpg

Chladničky II. – Hračky pro dospělé 28.05.2010

Vestavěné LCD monitory, internet, telefon, rádio, MP3 přehrávač a mnoho dalšího nabízí nové moderní chladničky z dílen předních výrobců elektroniky. I přesto, že jsou na trhu již několik let, zatím si své místo v našich (i světových) domácnostech významněji nenašly. Výrobci však v jejich výrobě pokračují. Proč?


Důvod je zcela prozaický – zkrátka kvůli marketingu. I když si zákazník super drahou technologickou hračkou nekoupí, má pocit, že pokud jeho výrobce dodává na trh právě tyto ledničky, je i ta jeho „obyčejná“ vlastně docela luxusní. Pojďme se tedy blíže podívat na dvě značky, které se těmto „šperkům mezi ledničkami“ věnují.

Tenisky, nebo podpatky? Electrolux Screen Fridge pomůžeElectrolux Screen Fridge reprezentuje nejnovější trendy v hi-tech kuchyňských spotřebičích. Screen Fridge je se svou patnáctipalcovou obrazovkou připojena k satelitu a televizi díky bezdrátovému připojení. Pokud je však pro vás internet, e-mail, telefon, rádio a MP3 přehrávač málo, Electrolux nabízí mnohem víc. A to třeba kalendář nebo možnost zanechání video zpráv pro vaši rodinku.

Také už nemusíte strávit hodiny před šatníkem – než odejdete na nákupy, můžete zkontrolovat předpověď počasí nebo stav provozu. Součástí je také osobní organizér, kde můžete plánovat a kontrolovat své schůzky. A pokud k ledničce připojíte tiskárnu, můžete snadno vytisknout svůj seznam na nákup. Vzhledem k tomu, že se jedná o tzv. americkou ledničku, odpovídají tomu i její rozměry: 180 x 120 x 60 cm. A doporučená prodejní cena? £ 5 000 / $ 9 110 (asi 200 tisíc Kč).

LG TV poradí co uvařitStejně jako Screen Fridge má patnáctipalcový LCD displej, navíc však také čtyřpalcový WeatherPlus LCD displej s předpovědí počasí přímo pro oblast, ve které bydlíte. Součástí jsou také hodiny a kalendář se signalizací. Kuchaři a kuchařky ocení také databanku na recepty, rozdělenou do osmi kategorií s již uloženou stovkou receptů. A když se vám bude při vaření stýskat po vašich drobečcích, můžete se kouknout na své osobní fotoalbum. Za zmínku také stojí také fakt, že má lednička titanový povrch, a tak na ní nevznikají žádné šmouhy od otisku prstů. Cena $ 3 499 (asi 75 tisíc Kč).

Jen čas ukáže, jestli se tyto „ledničky budoucnosti“ v našich domácnostech usadí, či nikoliv. Ale při stále klesající ceně je pravděpodobné, že si svůj okruh fanoušků, především mezi mladými domácnostmi, najdou.

V příštím díle se můžete těšit přímo na estetický zážitek – čeká vás díl o chladničkách z designerských dílen

1. díl – Chladničky I. – Americké ledničky

Autor: Eliška Počarovská
Foto: Electrolux, LG, Oranews.co.kr

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít