Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

delivery-hero-logo.png

Delivery Hero posiluje globální vedoucí pozici v dovozu jídel z restaurací 14.01.2017

Delivery Hero, největší světová firma na dovoz jídla z restaurací a provozovatel největší české služby na rozvoz jídla DámeJídlo.cz, podepsala smlouvu o koupi konkurenční společnosti foodpanda. Transakce posiluje globální vedoucí pozici společnosti Delivery Hero v segmentu dovozu jídla z restaurací. Skupina očekává, že ve 47 zemích bude dodávat více než 20 milionů objednávek za měsíc.


Společnost foodpanda přináší do skupiny a na platformu Delivery Hero 20 nových zemí ve východní Evropě, MENA a Asii. Foodpanda bude také těžit z globálních kapacit a sdílení osvědčených postupů Delivery Hero. Foodpanda dodává zhruba 2 miliony objednávek měsíčně ve 22 zemích. Akvizice bude financována vydáním nových akcií Delivery Hero akcionářům foodpanda. Společnost Rocket internet, hlavní akcionář foodpanda, tak zvýší svůj podíl v Delivery Hero na 37, 7 %.

Niklas Östberg, generální ředitel Delivery Hero, k tomu uvedl: „Společnost foodpanda si vybudovala jedinečnou pozici a nabídku služeb na těch největších trzích na světě. Těšíme se na spolupráci s jejím týmem a na to, že společně budeme našim zákazníkům poskytovat ty nejlepší služby“.

Ralf Wenzel, generální ředitel společnosti foodpanda Group, řekl: „Jsem rád, že spojujeme síly s Delivery Hero a že nyní budeme součástí této globální platformy, která nám pomůže dále růst a vycházet dále vstříc našim zákazníkům.“


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít