Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

AVM 965 IX.JPG

Dva v jednom – praktické a skladné řešení 13.03.2009

Mikrovlnné trouby jsou stále velmi oblíbenými kuchyňskými pomocníky. Málokdo si dovede představit život bez nich! Aby vaše kuchyň nebyla neustále cítit po palačinkách, guláši či bramborové polévce, máte dvě možnosti..


...můžete si  pořídit mikrovlnku a odsavač, nebo se nabízí druhá, lepší možnost! Pořiďte si mikrovlnnou troubu s odsavačem pachů v jednom.

Jestli si myslíte, že se taková trouba nevyrábí, tak jste na omylu! Společnost Whirpool přišla v nedávné době na trh s tímto ojedinělým, praktickým produktem označeným jako AVM 965 Essence line. Pokud je u vás doma mikrovlnka nejvyužívanějším spotřebičem, ale nemáte moc prostoru kam ji umístit, pak tento model vysoce oceníte. Jednoduše ji zapracujete nad kuchyňskou linku a ušetříte spoustu prostoru.

Stejně jako ostatní domácí pomocníci z této řady, i tato mikrovlnná trouba má tzv. 6.smysl. Díky němu dokáže zjistit, porovnat a určit výchozí a finální podobu potravin. Na základě získaných informací pak sama snadno vybere optimální výkon trouby. Stane se tak, že se naprosto přizpůsobí na míru vašemu pokrmu. Kromě toho také po celou dobu ohřevu jídlo monitoruje. Obsah trouby je 22 litrů, takže se do ní pohodlně vejde jakákoli porce. Tato mikrovlnka nenabízí jen funkci obyčejného ohřevu, ale například i vaření v páře, zapékání či grilování.

Odsavač par je umístěn ve spodní části spotřebiče. Jeho kapacita dosahuje až 360 m3 za hodinu při výkonu 280 W. Odsavač odvádí pachy klasicky pryč od sporáku, případně z celé kuchyně.

A za kolik je taková příjemná věc k dostání? Pro svou kvalitu nepatří k nejlevnějším, její doporučená cena je 21990 Kč. Pokud zvažujete rekonstrukci staré kuchyně, pak je pro vás tento typ jistě skvělým řešením.


Markéta Zelená
Foto: Whirpool

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít