Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

GrilovaciSada.jpg

Grilování s plnou polní 04.06.2008

Pro milovníky vůně grilovaného masa tu máme dnešního zástupce ze světa gadgets. Ať už uděláte radost někomu z kamarádů nebo přímo sobě, se sadou grilovacích potřeb v kufříku rozhodně nešlápnete vedle.


Hliníkový kufr schovává osmnáct kousků nepostradatelných pomůcek – vidlici kleště, obracečku, štětec na potírání masa, čtyři grilovací jehly pro přípravu lahodných špízů, osm úchytek na kukuřici a čistící kartáček, kterým po pužití vypucujete gril. Chcete-li tedy do nadcházející grilovací sezóny vstoupit plně vyzbrojeni, shánějte se po Grilovací sadě náčiní v kufříku značky Leopold. Za necelé dva tisíce korun ji nabízí například internetový obchod Joy.cz.
Grilovací sada
Pokud neradi kupujete přes internet zajíce v pytli, poslechněte si hodnocení jednoho ze zákazníků, který si výrobek hodnotí na stránkách Joy.cz: „Vřele doporučuji, jedná se o profesionální sadu na grilování, využívám všechny komponenty. Výborné jsou hlavně špízové jehly a velká výhoda je v dlouhých rukojetích.“ Pokud jsou tedy grilovací party i vaším koníčkem, můžou se vám pomůcky hodit – léto a čas barbecue tu bude cobydup!


Autor: Zuzana Fuxová
Foto: Joy.cz

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít