Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

Sada_bazenove_chemie_GUAa_POOL_1199Kc_zdroj_Guaa.cz.jpg

GUAa POOL je nová metoda desinfekce domácích bazénů a vířivek. Přátelská technologie nahrazuje zdravotně rizikový a jedovatý chlór. 20.04.2014

Společnost Guapex přináší na trh produktovou novinku pro domácí bazény a vířivky. Jde o bezchlórovou desinfekci GUAa POOL, která představuje alternativu vůči zdravotně rizikovému a jedovatému chlóru. „Nová technologie pracující na bázi polymerů dlouhodobě a s maximální účinností likviduje viry, plísně i bakterie a zabraňuje množení mikroorganismů. Bezchlórová desinfekce GUAa POOL je k dostání v podobné cenové relaci jako chlór, ale je mnohem šetrnější k pokožce, nezpůsobuje alergie, neničí plavky a je bez zápachu. Navíc má oproti chlórové desinfekci vysoké algicidní účinky, tedy potlačuje růst a množení řas. Je tak vhodná i pro ženy, které v létě mívají po koupání v bazénech zdravotní problémy,“ popisuje ředitel společnosti Guapex Petr Wagner hlavní výhody nového produktu.


Společnost Guapex přináší na trh produktovou novinku pro domácí bazény a vířivky. Jde o bezchlórovou desinfekci GUAa POOL, která představuje alternativu vůči zdravotně rizikovému a jedovatému chlóru. „Nová technologie pracující na bázi polymerů dlouhodobě a s maximální účinností likviduje viry, plísně i bakterie a zabraňuje množení mikroorganismů. Bezchlórová desinfekce GUAa POOL je k dostání v podobné cenové relaci jako chlór, ale je mnohem šetrnější k pokožce, nezpůsobuje alergie, neničí plavky a je bez zápachu. Navíc má oproti chlórové desinfekci vysoké algicidní účinky, tedy potlačuje růst a množení řas. Je tak vhodná i pro ženy, které v létě mívají po koupání v bazénech zdravotní problémy,“ popisuje ředitel společnosti Guapex Petr Wagner hlavní výhody nového produktu. Koupání v bazénu bez zdravotních rizik Voda ošetřená desinfekcí GUAa POOL je vhodná pro alergiky, astmatiky i pro děti do tří měsíců a jedince s citlivou pokožkou. „Bazény i vířivky vyčistí a zanechává bez chlórového zápachu, nedráždí pokožku, oči ani sliznice. Voda je čištěná organickou látkou, takže není agresivní vůči tělu prospěšným bakteriím. Je vhodná zejména pro ženy, které mají po koupání v bazénech problémy, protože zabraňuje množení plísní a kvasinek. GUAa POOL zároveň vytváří ideální pH vody,“ upřesňuje ředitel společnosti Guapex Petr Wagner. Kde není chlór, jsou krásné vlasy i bez zásahu kadeřníka Díky používání desinfekce GUAa POOL se nemusíte celé léto trápit s poškozenými vlasy, protože jejich kvalitu nenarušuje přítomnost chlóru ve vodě. „Bezchlórová desinfekce je naopak k vlasům šetrná, neničí je ani nezpůsobuje jejich lámavost. Konec léta se tak obejde bez radikálního střihu vlasů i drahých zábalů k oživení barvy a ošetření narušených vlasů. Navíc pokud nejste pravá blondýnka, nemusíte se již bát nepříjemného zeleného nádechu vlasů po koupání v bazénu,“ říká ředitel společnosti Guapex Petr Wagner. Nemusíte kupovat nové plavky ani nafukovací matrace na další sezonu Další předností bazénové desinfekce GUAa POOL je její šetrnost vůči plavkám a zároveň také nafukovacím matračkám i samotnému bazénu. Bezchlórová chemie je neničí a nevyžírá barvu, jak se naopak děje při používání agresivního chlóru. Na působení chlóru jsou zvláště citlivé reflexní barvy. Chlór také snižuje elasticitu plavek. Principy fungování technologie GUAa POOL „Výrobek funguje na bázi víceúčelového polymeru, který se používá jako dezinfekční prostředek – jedná se o vysoce efektivní baktericid, virucid, fungicid. Neobsahuje toxické látky a není dráždivý. Úspěšně se používá ve zdravotnictví, textilním průmyslu, potravinářském průmyslu a v oblasti úpravy a hygienického zabezpečení vod a povrchů,“ informuje Mgr. Petra Režňáková z Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy. Produktovou řadu GUAa POOL pak představuje kompletní bazénová chemie bez chlóru, která je vhodná pro všechny typy bazénů a vířivých van, s filtrací i bez filtrace, venkovní i zastřešené, hodí se i do zahradních jezírek.


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít