Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

ikona.jpg

I odpadkový koš může být krásný 16.09.2009

Přiznejme si to na rovinu, odpadkový koš většinou nepatří k ozdobám naší domácnosti. Ale mohl by...stačí investovat do kvalitního výrobku s designem, který vás neomrzí po dlouhá léta, a vaše kuchyně získá šperk, který jí bude slušet.


Hledáte doplňky do domácnosti s nadčasovým designem, které vydrží o mnoho déle než stadardní dva roky? Máme pro vás tip: holandskou firmu Brabantia, která vznikla v roce 1919 jako malá rodinná společnost.Nyní, s devadesátiletou tradicí, je firma stále v rukou rodiny původních zakladatelů, ale její pobočky můžeme nalézt po celém světě – v Evropě, Asii, Severní a Jižní Americe i v Austrálii. Všude tam jsou nádoby na skladování potravin, pomůcky pro přípravu jídla, odpadkové koše a další tradiční výrobky značky Brabantia oblíbené pro svou kvalitu, praktičnost a nadčasový design.

Odpadkové košeOtevřít galerii »„Naším cílem je nabízet domácnostem solidní produkty, které vydrží spolehlivě sloužit více než dvacet let, a navíc si stále udrží svůj bezchybný vzhled. Díky tomu se nemusíme bát nabízet na většinu svých produktů desetiletou záruku,“ představuje firemní vizi Martin Noha ze společnosti Brabantia.

Desetiletá záruka se vztahuje i na stěžejní řadu výrobků – odpadkové koše, s jejichž výrobou má Brabantia mnohaleté zkušenosti. Byli to právě její návrháři, kteří stáli u zrodu klasiky – odpadkového koše s nášlapným pedálem. Pod značkou Brabantia se tento typ košů objevil poprvé na trhu. I dnes přichází Brabantia s inovacemi na poli odpadkových košů a představuje stále nové a dokonalejší typy.

Jedním z nich je odpadkový koš Touch Bin® s unikátním sklápěcím víkem z tvrzeného plastu, který je vysoce funkční a velmi snadno se používá i udržuje. Stačí lehce stisknout víko, které se automaticky a potichu otevře, a po použití nechat víko bezhlučně zaklapnout zpět. Díky tomuto systému jsou odpadky skladovány hygienicky a esteticky zároveň. Koše Touch Bin® jsou k dostání ve velikostech od 3 litrů pro kancelářský stůl či koupelnu přes 25litrové koše pro domácnost až po 50litrové koše, které zvládnou i větší provoz.

Odpadkové košeOtevřít galerii »Doporučená prodejní cena košů Touch Bin® se pohybuje v závislosti na velikosti a provedení mezi 1500 a 5000 Kč.

Novinkou je akce Colour Your Bin neboli „Obarvi si svůj koš“, která přináší zákazníkům na českém trhu ojedinělou možnost vybrat si ze vzorníku čítajícího 200 barev a nechat si svůj 45litrový koš Touch Bin® nabarvit. Vybranou barvu profesionálové z Brabantie nanesou technikou, díky které vydrží dlouhé roky lesklá a nepoškozená. Na koš se vztahuje 10letá záruka. Koš Touch Bin® v barvě, která bude dokonale ladit s domácností, je možné objednat přes webové stránky www.brabantia.cz/colouryourbin nebo v prodejnách Luis. Do tří týdnů bude koš doručen do vybrané prodejny nebo na adresu zákazníka.
Cena 9 750 Kč, včetně dopravy až domů.

Odpadkové košeOtevřít galerii »V nabídce značky Brabantia nechybí ani klasické pedálové koše, které disponují kvalitním a dobře přiléhavým víkem pro maximální hygienu a komfort používání. V případě potřeby je víko možné upevnit otevřené a vnitřek koše je vybaven plastovým či kovovým vědrem pro snazší údržbu. Vybrat si můžete koš, který pojme 3, 5, 12, 20, 30 nebo 45 litrů odpadu. K dostání je i verze Retro Bin, která zaujme retro vzhledem a zaobleným víkem. Všechny verze jsou k dostání v základní barvě lesklá nebo matná ocel, některé modely pak i v bílé, kovové šedé a mandlové. Variantu Retro můžete mít také v tmavě červené a černé.

Doporučená prodejní cena klasických pedálových košů v závislosti na velikosti a provedení se pohybuje mezi 600–3000 Kč, cena košů řady Retro Bin pak mezi 900 a 3600 Kč.

Ať už sháníte koš na odpadky, na prádlo, krabice na potraviny či poštovní schránky, u firmy Brabantia k nim dostanete navíc také kvalitu a nadčasový design. Brabantia také nabízí dokonalé řešení funkčních potřeb pro žehlení a sušení prádla. V České republice jsou výrobky holandské značky k dostání v obchodech sítě Luis, které se nacházejí v pražských nákupních centrech Chodov a Palác Flóra a v brněnském a ostravském Avion Shopping Parku.

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít