Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

ikona.jpg

Informace na dosah ruky 09.01.2009

Papíry, letáky, noviny a další tiskoviny – to všechno plní naše schránky. Když se nám pak dostanou domů na stůl, tak jeden neví, kde je jich konec a kam je dát. Možností se nabízí několik...


...buď je ihned po přečtení vyhodíte, nebo si je někam uložíte pro pozdější použití. A právě proto je dobré nalézt doma nějaké vhodné místo k uskladnění. A co vám v tom pomůže? Přece speciální stojany na noviny. Díky nim nebude vaše domácnost zahlcená tiskem a denní tisk budete mít vždy po ruce.

Praktický pomocník
Design minutkyOtevřít galerii »
Stojany na noviny jsou velice praktičtí pomocníci do domácnosti. Rozdělí vám nové noviny od těch starých, už přečtených. Sice to není jeden z nejdůležitějších doplňků do vašeho bytu, ale rozhodně dokáže zpestřit a oživit interiér. Skvěle se bude vjímat v jídelně u vašeho místa u stolu nebo v obýváku u pohodlného křesla. Své využití najde ale například i na toaletě. Když si budete chtít přečíst, co je nového, stačí se jen pohodlně usadit, sklopit hlavu, natáhnout ruku a vybrat si požadovaný plátek. Není nic snadnějšího. Díky stojanu se už nebudete vztekat, že se vám noviny a časopisy válejí všude možně po stole, po gauči nebo na zemi. Vaše domácnost bude zase o něco bohatší!
 
Přihrádky a kapsy podle vašeho výběru
Tyto stojany koupíte buď ve specializovaných obchodech s nábytkem a bytovými doplňky, nebo i v některých běžných obchodních řetězcích. Na internetu se dá také sehnat velké množství opravdu pěkných kousků. Záleží na tom, v jakém stylu stojan požadujete či jaký design si představujete. Vedle tradičnějších stojanů jsou k sehnání i speciální koše.

Design minutkyOtevřít galerii »Velký nebo malý, plastový nebo dřevěný?
 Velikost stojanu volte podle toho, co všechno chcete do stojanu dávat, zda jen noviny, nebo jen časopisy, nebo obojí. Dále vybírejte podle toho, kolik různých druhů časopisů odebíráte či kupujete. Pokud bude mít každý svou přihrádku, pak je budete mít přehledně rozdělené a nikdy nesáhnete vedle.

Vybrat si můžete z velkého množství podle způsobu umístění – nástěnné, na položení na zem, kapsářové – i podle použitého materiálu – plátěné, ratanové, dřevěné, plastové, drátěné, nerezové, ocelové a mnoho dalších. Podle toho se také řídí cenová škála. Průměrná cena, za kterou si takový jednoduchý, ne moc zajímavý držák můžete koupit, se pohybuje mezi 600 až 1100 korunami. Ty lepší, s opravdu propracovaným designem a z kvalitního materiálu stojí třeba až 5000 korun.

Jestli si přejete stojan na noviny, ale nechce se vám za něj utrácet, můžete si ho lehce vyrobit sami doma. Stačí vám k tomu jen pár dřevěných laťek, zbytky látky, jehla, nit či lepidlo a trocha fantazie. Vlastní výrobek můžete stylizovat tak, aby vám přesně zapadl do interiéru. Pokud se vám podaří, můžete ho využít i jako pěkný dárek pro vaše blízké.

 Markéta Zelená
 Foto: Sxc.hu, Shop.ratan.prouti.cz, Joy.cz, Webyshopping.sk


Alessi - Mr. Suicide, špunt do vany Alessi - Pisellino, držáček na tyčinky do uší Beruška Terrailon Blomus - Primo box na vatové tampony Blomus- Squaro odpadkový koš Číňánek Alessi Drobné doplňky oživí stůl Držák na houbu Emily Držák na houbu Friends Držák na houbu Norbert Hogri - Friends Forever zásobník na papírové kapesníky Chlebník Medvídek Pú z Obchůdku u Zlatíčka - Mimishop.cz Chlebník Olli -Koziol Jak to tedy na začátku bylo? Jednoduché použití a pěkný design - to vše nabízí oddělovač žloutku od Rösle Kartáč na nádobí Tim Kočičí pelíšek Koziol Koziol - držák na zubní nit, mýdlenka, háček na ručníky a kartáček na ruce Koziol - Tommy, držák na kartáček Kráječ na vejce Ikea Charm nakrájí vejce i na měsíčky Kuchyňský nůž Coco - Koziol Lounge pro vašeho pejska - Koziol Microline od Tescomy nabízí netradiční vaření vajíček přímo v mikrovlnce Minimalistická Eva Solo Miska pro kočku Miska pro pejska Naběračka Donna - Koziol Ovocný koktejl je chutnou i zdravou svačinkou Panáček Girotodo - Alessi Přesýpací hodiny Salter Stojan na časopisy Kartel Magazine Rack Stojan na noviny Blomus Seamo Stojan na noviny Blomus Wires Stojánek na vařečku Luigi - Koziol Těstovinový salát s tuňákem Veselé chňapky Veselé chňapky Veselé chňapky Veselý kašpárek zpříjemní smutný konec prázdnin Z hezky prostřeného stolu chutná lépe Zack Genio - stojan na zubní kartáčky

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít