Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

0-Ikona.jpg

Jak naložit s nevyhovujícími dárky? 29.12.2010

Jestliže jste pod stromečkem našli přesně to, co jste už dlouho okukovali za výlohou, nezbývá než popřát spokojené užívání. Pokud jste však to štěstí neměli (anebo naopak hned několikrát), v těchto dnech je ještě možnost s tím něco udělat. Naprostá většina obchodníků totiž přijímá zpět nepoužité zboží, a to včetně elektroniky.


Babi, tady máš set-top box
Drobné elektro, ale i televize, DVD a MP3 přehrávače nebo mobilní telefony rádi rozdávají svým nejbližším zejména mladší ročníky mající přehled o daném trhu. A důvodů, proč jsou elektrospotřebiče čím dál oblíbenějším adeptem na dárek, je hned několik. Tak především poslouží nejen k ulehčení nějakých (zpravidla nepopulárních) činností, ale také ke zpříjemnění volného času. Když se vezmou do úvahy potřeby a nároky toho, kdo má být obdarován, a pečlivě se vybírá, většinou takový dar potěší.


Třetí toaster, ten jsem si vždycky přál...
Ovšem v případě elektrospotřebičů je - stejně jako například u dětských hraček - častější situace, kdy Halloween, Mikuláš, VánoceOtevřít galerii »dva (či víc) příbuzných nebo známých dostanou stejný nápad. Obdarovaný se tak může „těšit“ ze dvou (či víc) úplně stejných dárků.

I s tím už prodejci tradičně po svátcích počítají a přestože jim to zákon neukládá, ve valné většině jsou ochotni darované věci, které příliš neoslnily, vyměnit nebo vrátit peníze. V takovém případě je nutno vždy předložit originální doklad o koupi. Aby se zboží mohlo dál prodávat, ve většině prodejen vyžadují také, aby bylo vráceno viditelně neužívané a zabalené v původním obalu.

Vydražte ježíška!
Halloween, Mikuláš, VánoceOtevřít galerii »Pokud o vrácení nějakého nevyhovujícího dárku uvažujete, určitě dlouho neotálejte, jelikož doba, po kterou jsou ochotni vám v obchodě vzít zboží zpět, bývá omezena. Na všechno, co jste zakoupili přes Internet, můžete bez problémů uplatnit stanovenou 14tidenní lhůtu na vrácení. A kdyby se vám přeci jen nepodařilo dar „udat“ u obchodníka, popřípadě už nemáte možnost získat nezbytný paragon, další možnost pro vás představují internetové aukce, které bývají pravidelně touhle dobou v plném proudu.

Gábina Janků

Foto: Gettyimage

Buřty nemusíte jen opékat, ale i grilovat Cukroví tak trochu jinak Čarodějky slaví poslední dubnový den svůj svátek Dýně nesmí chybět! Halloween i na vašem stole Halloweenské cukroví Jeden ze symbolů Halloweenu Lampion v barvách trikolory LEDkové osvětlení vykouzlí slavnostní atmosféru Odlijte si dýni Paprsky ohně vás spolehlivě zahřejí Revoluční salát k nakousnutí Silný grogse hodí pro tvrdou zimu a tvrdé nátury Silný grogse hodí pro tvrdou zimu a tvrdé nátury Strašidelné nádobí Strašidelné prostírání Sunflower Clock od firmy Vitra rozzáří každou zeď Svařené víno zahřeje a navodí vánoční náladu Světelné svíčky ubrus nepodpálí Tanec s ohněm vytváří magický dojem Trojrozměrné cukroví bude ozdobou stolu Typické jednoduché kuchyňské hodiny od firmy Seiko Vitra Zoo Timer ve tvaru rybičky pobaví všechny dětičky Vyražte na teplý drink do ulic

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít