Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

ikona.jpg

Jen růžová to může být I. 05.03.2010

Šroubováky, sety nářadí a vrtačky většinou zajímají spíš muže. V poslední době jsou však hitem pomůcky do domácnosti, auta i na zahradu, které svým designem cílí přímo na ženy. Jsou totiž vyvedeny v růžové barvě a líbivě ozdobeny.


Gadgets 2Otevřít galerii »(Nejen) pro ženy v domácnosti

Nůžky, šoubovák nebo šitíčko - to jsou drobnosti, které by něměly chybět v žádné fomácnosti. Často se však stává, že se někam schovají právě ve chvíli, kdy je jich nejvíc potřeba. Nejlepší je tedy skladovat všechny domácí pomocníky v jedné krabici. A nebo si je pořídit rovnou pohromadě v růžovém kufříku. Vedle výše zmíněných nezbytností v něm najdete také provázek, metr, lepidlo, sadu pojistek, lepicí pásku, set zavíracích špendlíků, baterie a připínáčky. S takovou vás už žádná drobná nehoda v domácnosti nezaskočí.

Set růžových pomůcek do domácnosti je také ideální dárek třeba pro kamarádku. Za rozumných 385 Kč jej pod názvem Have you got Box seženete v internetovém obchodě Moredarku.cz.

Gadgets 2Otevřít galerii »Pro vášnivé zahradnice

Jaro se pomalu blíží a po dlouhé zimě bude potřeba vdechnout záhonkům na zahradě nový život. Pro zahradnice a zahrádkářky, které mají rády růžovou, je tu košík se zahradním nářadím a dalšími pomůckami. A aby si dámy při okopávání záhonků neponičily nehty, obsahuje kufřík také ochranné rukavice a voňavý krém na ruce.

S tímto dárkem nešlápnete vedle. Na www.moredarku.cz jej můžete pořídit za 720 Kč.


Autor: Veronika Ulmanová
Foto: Moredarku.cz

Váha se zabudovaným iPodem Vše, co můžete potřebovat

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít