Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

ikona.jpg

Kapsle do kávovaru mohou v kuchyni také zdobit 09.08.2010

Káva je jedním z nejoblíbenějších nápojů současnosti a do řady českých domácností si našli řadu i profesionální kuchynští pomocníci na jejich přípravu. Klasického českého "turka" tak nahrazuje italské espresso.


Nespresso je značka slavná svými designovými kávovary, které dokáží snadno a rychle připravit šálek voňavé kávy - díky speciálním kapslím, ve kterých se káva uchovává a které se zasouvají do kávovaru. Nespresso zákazníkům nabízí 12 druhů kávy v různě barevných kapslích a Brabantia přišla s řešením, jak kávové kapsle skladovat, aby byly kdykoliv po ruce a současně vynikla jejich barevnost.

BrabantiaOtevřít galerii »Holandská společnost Brabantia byla založena v roce 1919 - již přes 90 let tak nabízí nadčasové doplňky do domácnosti. Po celém světě, kde má Brabantia své pobočky, jsou nádoby na skladování potravin, pomůcky pro přípravu jídla, odpadkové koše a další tradiční výrobky značky Brabantia oblíbené pro svou kvalitu, praktičnost a nadčasový design. Nyní společnost představuje stylový a chytře navržený stojan na kávové kapsle značky Nespresso.

Brabantia stojan pojme maximálně 30 kapslí Nespresso. Držák má tři strany, na každé z nich dvě drážky, které pojmou po pěti kapslích. Pokud máte doma kapslí více, lze je skladovat ve vnitřním prostoru stojanu. Ten lze využít i jako prostor pro lžičky, cukr nebo třeba smetanu do kávy. Kovovou nádobu lze snadno vyjmout, a tak se snadno omývá a udržuje.

Na stojan o rozměrech 114 x 114 x 197 mm jeho výrobce poskytuje nadstandardní 10letou záruku. Za doporučenou maloobchodní cenu 819 Kč ho prodávají obchody sítě Homeart.

Nina Černá
Foto: Brabantia Dózy na potraviny Clar Top Brabantia, 1,2 l, cena za 1 kus: 400 Kč. Dózy na potraviny s okénkem, 1,4 l, Brabantia – sada 3 ks za 800-900 Kč dle barvy Dózy na potraviny s okénkem, 1,4 l, Brabantia – sada 3 ks za 800-900 Kč dle barvy Tip: Dózy s víkem Clip Brabantia, cena cca 400 Kč (0,8 l), 500 Kč (1,1 l), 550 Kč (1,8 l)

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít