Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

philips_ikona.jpg

Každé zalití kávy vám udělá radost 16.06.2010

Seriál o rychlovarných konvicích jsme se rozhodli ukončit tipy na konkrétní modely, které jednak disponují všemi náležitostmi, o kterých jsme se zmiňovali v předcházejících dílech, a zároveň hezky vypadají. Na cenu jsme nehleděli, zajímala nás funkčnost, bezpečnost a design.


Seriál o rychlovarných konvicích jsme se rozhodli ukončit tipy na konkrétní modely, které jednak disponují všemi náležitostmi, o kterých jsme se zmiňovali v předcházejících dílech, a zároveň hezky vypadají. Na cenu jsme nehleděli, zajímala nás funkčnost, bezpečnost a design. Ve všech případech jde o modely na našem trhu dostupné, takže se nemusíte bát, že byste nesehnali vaši vyvolenou konvici, vyberete-li si z našich tipů.

Rudá elegance

Toužíte po kuchyni, kde bude všechno ladit a každý detail bude propracovaný? Zřejmě se vám bude líbit rodina spotřebičů ODH Nordica s názvem Chilli – kromě konvice 6431 s otočným kontaktem, oboustranným vodoznakem a bezpečnostní pojistkou je možnost zakoupit také další výrobky této atraktivní řady – toastovač, mixér, odšťavovač, kávovar... Konvice sice nemá regulaci teploty, ale to bude zřejmě jediné, co jí chybí.


Ledový klid

Zcela na jinou strunu hraje Bosch TWK 8SL1 Solitaire. Průsvitné tělo konvice z modře zbarveného plastu, ergonomické držadlo soft-touch, vyjímatelný nerezový filtr proti usazování vodního kamene a vysoký příkon 2400 W dělají z této konvice skutečnou hračku pro náročné. Ostatní spotřebiče z rodiny Bosch Solitaire také stojí za zmínku – jak kávovar, tak topinkovač jsou spotřebiče nejvyšší kvality se sofistikovanými funkcemi, které se v moderní kuchyni budou skvěle vyjímat.


Five o’clock

Některé anglické dámy možná ještě kvůli tradičnímu čaji o páté vytahují ten nejlepší porcelánový servis – my si již můžeme posloužit i modernějšími pomocníky. Na čaj v kteroukoli hodinu se přímo nabízí souprava konvice a čajníku Bravo B 1132. Obě položené na společném podnosu s plotýnkou a středovým konektorem, konvice s ochranou vůči přehřátí a bezpečně zajištěným víkem tvoří dvojici jako stvořenou pro čajový dýchánek.


Na našem trhu samozřejmě seženete mnohem, mnohem víc různých modelů od různých výrobců. Jelikož design se již stává pro mnohé zákazníky jedním z nejdůležitějších kritérií výběru, výrobci se přizpůsobují a u většiny firem seženete i produkty pro ty nejnáročnější. Vybírejte tedy v klidu, nenajít, co hledáte, se dnes zdá být nemožné.

1. díl: Horká voda je základ – a sporák není nutný
2. díl: Rychlovarné konvice II. - na co dávat pozor při výběru
3. díl: Rychlovarné konvice III. – bezpečně a nadlouho

Autor: Jana Kovačovská
Foto: Philips, ODH Nordica, Bosch, Bravo

Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít