Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

resize ikona.jpg

Konečně je na měkko! 01.02.2011

Zaručených způsobů, jak uvařit vajíčko na měkko, je vícero. Někdo radí dávat ho do studené vody, někdo ho dává do teplé, jednou se má vařit tři minuty, jindy zase čtyři a půl… Tak jako tak se málokdy povede opravdové vejce na měkko – takové to s tekutým, ale uvařeným žloutkem, který není ani na hniličku, ani syrový. A přitom to vypadá tak jednoduše…


Tak co? Dostali jste také chuť? Tak se vykašlete na ten klasický způsob, kdy vejce musíte hlídat a i přes všechno měření a odměřování bývá často úspěch nevalný. V následujících několika odstavcích vás seznámíme s pomocníkem, který je na vajíčka opravdu expert. Jmenuje se vařič vajec, je praktický, nezabere moc místa a hlavně – nikdy se nesplete!

Tahle kouzelná věcička vám udělá vajíčko na měkko, na hniličku nebo na tvrdo, kdykoliv si jen vzpomenete, a vždycky ho budete mít tak, jak ho máte rádi. Funguje na velice jednoduchém principu. Do držáku dáte tolik vajec, na kolik máte chuť, hrotem umístěným na přiložené odměrce do nich uděláte dírky a držák s vejci umístíte nad ohřevnou desku. Pak už jen na desku nalijete tolik vody, kolik vám říká odměrka, přiklopíte vejce a zapnete vařič. Po několika minutách vás stroj upozorní, že vaše snídaně je hotová!

Vejce se ve stroji vaří v jen v horké páře, která se vypařuje z ohřevné desky, na kterou jste nalili vodu. Když se všechna voda vypaří a vejce se tak už nemají v čem vařit, stroj nás zvukovým signálem upozorní a sám se vypne. Proto se nikdy nemůže stát, že byste na vajíčka zapomněli a převařili je. Zároveň na speciální odměrce najdete stupnici pro vejce na tvrdo, na hniličku i na měkko, rysky na stupnicích se pak odvíjejí od počtu vajec, která chceme k snídani připravit. Díky téhle jednoduché odměrce máte zaručené, že budou vždy tak akorát.

Vařič se nemusí vůbec mýt, vejde se do něj až sedm vajec, nedělá hluk ani nepořádek a ještě vám čas od času rád pomůže se snídaní. Nebo vy nemáte rádi velké a syté nedělní snídaně? Už se nemusíte po ránu cpát těmi super zdravými jogurty a předstírat, že vám chutnají, jen proto, že se vám nechce dělat nic jiného.

Jen si to představte. V klidu si sednete ke stolu, lžičku zanoříte do krásného, polotekutého sytě žlutého žloutku, přečtete si noviny… Není to snad ideální začátek dne? Tohle všechno si můžete dopřát třeba každý den, nebo alespoň každý víkend, a ani vás to nebude stát tolik. Vařič seženete už za 490 korun, k tomu vajíčko za tři koruny, krajíc chleba…

Náš tip:
Neobvyklý spotřebič si můžete objednat například na stránkách společnosti Argo.Autor: Adéla Flejšarová
Foto: Argo.zihobce.cz

Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít